Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Benešovská stopa ve streetballu na Slovensku

18.08.2020 | Michal Holeš

Jako obvykle nechyběli na začátku srpna zástupci BC Benešov na Sunny Cupu v Martině. Streetballový turnaj tentokráte poznal sílu modrožlutých, kteří se nejen velmi početně zúčastnili, ale také skončili na předních příčkách.

Zástupci benešovských baskeťáků přijeli tradičně již v pátek, úporné vedro je vyhnalo do bazénu, ale po té již bylo nutností postavit stany a zúčastnit se "open party".
Dále již pokračuje v komentáři Martina Švermová:

"Vše se velmi vydařilo a všichni jsme šli víceméně zodpovědně spát, abychom byli připraveni na sobotní sportovní výkon.
Po sobotní snídani a ranním osvěžení v bazénu, jsme šli do hry. V kategorii žen hrála dvě benešovská družstva, složená ze zástupkyň žen "B", a to Jarmilky (Barča, Kamča, Martí a Terka) a Kalamita (Bóža, Háňa a Nikča), přičemž družstvo Jarmilek skončilo na druhém místě a následovalo družstvo Kalamit, které uzmulo příčku třetí.

Zápasy byly pohledné a i po delší pauze měly svou kvalitu. V kategorii muži "rekre" nastoupila také dvě družstva z Benešova. Zástupci mužů "B" - Vikingové (Bivoj, Buri, Honza a Zoulas) a Potřebuju prachy (Jakub, Kája, Kýbl, Kymla a Ríša).
I tady proběhly velmi kvalitní a vypjaté zápasy a tým Vikingů skončil na skvělém třetím místě. V rámci dobře fungující kooperace žen "B" a mužů "B" jsme nasadili dvě družstva i do kategorie MIX.

Bizoko (Bára, Bivoj, Martí a Zoulas) a Thórovo kladivo (Bóža, Jakub, Kája, Kamča a Terka). Po dobrých výkonech jsme i tady urvali třetí místo pro tým Bizoko.

A to nejlepší nakonec. V kategorii muži OPEN jsme měli jen jeden tým, složený z mužů "A" - Benešovské pušky (Hálič, Kuky, Sofo a Ťagy). Kluci, v této kvalitně obsazené kategorii, předváděli velmi dobré a vyrovnané výkony a při své premiéře, za mohutného povzbuzování všech ostatních benešáků, nakonec ve strhujícím finále urvali celkové vítězství.

Počasí nám extra přálo, takže jsme se krom koupání a vzájemného povzbuzování, všichni tak trochu spálili, ale hlavně si to moooc užili. V sobotu večer proběhla tradiční after party s diskotékou, která se, jak jinak, velmi vydařila. V neděli nás čekalo jen zabalení, loučení a cesta domů. Už teď se všichni těšíme, že se tu za rok zase potkáme. A abych nezapomněla, tak velký dík patří Radovi a Bešeňovi, že tenhle skvělý turnaj pořádají."

 
Aktuální články
CZ Basketball přichází s projektem Body2Skills

Je to tu znovu. Bohužel to není jen velmi špatný vtip nebo nepříjemné déjá vu. Sport včetně basketbalu opět dostal nekompromisní stopku,...

 
Drama na Královce rozhodlo až prodloužení

Favorit nefavorit, sport je nevyzpytatelný. Na vlastní kůži se o tom přesvědčily hráčky druhého týmu U15, když jim béčko USK Praha...

 
U19 B a jejich těsná výhra na domácí palubovce

Benešovští junioři vybojovali své první vítězství v letošním ročníku, když na vlastní palubovce porazili béčko Děčína o pouhý...

 
Děvčata z týmu U15 A vezou z Příbrami výhru
 
Koronavirová pandemie vystavila sportu na 14 dní STOP
 
Vir nám postup naboural, ale nesebral
 
U14 G stále čekají na svou první výhru
 
S potěšením oznamujeme zahájení spolupráce s MSPORTS
 
Béčko žen na úvod prohrálo s Čelákovicemi
 
U11 G začali soutěž ve Slaném
 
Zápasy
Muži "A" | Sobota 19.09.2020
2. kolo
Benešov - BK Příbram
 
Muži "A" | Pondělí 28.09.2020
1. kolo
Sokol Kutná Hora - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 03.10.2020
4. kolo
Tigers České Budějovice - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 07.11.2020
8. kolo
VS.
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 08.11.2020
9. kolo
VS.
Sokol Žižkov - Benešov
 
Muži "A" | Úterý 17.11.2020
2. kolo
VS.
Benešov - BC Kolín
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS