Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nymburk byl na týden domovem pro naše mladé slečny

26.08.2020 | Michal Holeš

Předposlední prázdninový týden absolvovaly mladší a starší žákyně basketbalové soustředění ve Sportovním centru Nymburk. Každý den měly holky třífázový trénink ve velké centrální hale, večer pak střídavě také v menší basketbalové hale.
V rámci regenerace a uvolnění byly tréninky každý den doplněny návštěvou hydromasážního bazénu s vířivkou a večer plaveckého bazénu, nechyběla ani kompenzační cvičení.

Ubytování ve dvoulůžkových hotelových pokojích a stravování s bohatým výběrem jídel jen podtrhlo skvělé zázemí, které v Nymburce benešovské hráčky měly. Během soustředění sehrála obě družstva také přátelská utkání s týmem BC Kolín, obě vítězně. Příjemný byl i výlet do blízkých Poděbrad. 

    

Ohlasy ze soustředění

Jiří Mazur (trenér družstva):

Jsem velmi spokojený s tím, jak všechny hráčky po celou dobu soustředění během tréninků pracovaly a že se nám díky tomu povedl udělat velký kus práce. Z původního tréninkového plánu jsme splnili téměř vše a nebýt trošku pomalejšího chápání některých cvičení, věřím, že bychom zvládli i to zbývající. Tímto bych chtěl všem holkám i celému realizačnímu týmu poděkovat, že se vše povedlo tak, jak jsme chtěli.

 

Ondřej Zahradníček (vedoucí družstva):

Chtěl bych poděkovat všem rodičům a přátelům, kteří nám pomohli s organizací a přípravou soustředění. Děkuji i všem trenérům a asistentům (Jirka Mazur, Víťa Kupsa, Venca Jiráček, Dita Vrkoslavová, Denisa Nováková, Terka Chotašová) za skvěle odvedenou práci a hlavně za to, že si udělali čas být na soustředění, někdy i na úkor své dovolené. Poděkovaní patří samozřejmě i všem hráčkám za jejich celkový přístup během soustředění, až na malé výjimky proběhlo vše v pohodě a holky si ze soustředění odvezly spoustu basketbalových zkušeností a dalších zážitků, ať už se jednalo o možnost sledovat tréninky A-týmu BK Nymburk nebo utkání volejbalové reprezentace U18. Zajímavá byla i možnost vyzkoušet si střelecký trenažér za asistence reprezentanta ČR, současného hráče BK Nymburk a bývalého hráče BC Benešov Vojty Hrubana. Na úplný závěr soustředění nechyběl samozřejmě ani tanečně-pěvecký večer s videoprojekcí (úsměv).

 
Aktuální články
CZ Basketball přichází s projektem Body2Skills

Je to tu znovu. Bohužel to není jen velmi špatný vtip nebo nepříjemné déjá vu. Sport včetně basketbalu opět dostal nekompromisní stopku,...

 
Drama na Královce rozhodlo až prodloužení

Favorit nefavorit, sport je nevyzpytatelný. Na vlastní kůži se o tom přesvědčily hráčky druhého týmu U15, když jim béčko USK Praha...

 
U19 B a jejich těsná výhra na domácí palubovce

Benešovští junioři vybojovali své první vítězství v letošním ročníku, když na vlastní palubovce porazili béčko Děčína o pouhý...

 
Děvčata z týmu U15 A vezou z Příbrami výhru
 
Koronavirová pandemie vystavila sportu na 14 dní STOP
 
Vir nám postup naboural, ale nesebral
 
U14 G stále čekají na svou první výhru
 
S potěšením oznamujeme zahájení spolupráce s MSPORTS
 
Béčko žen na úvod prohrálo s Čelákovicemi
 
U11 G začali soutěž ve Slaném
 
Zápasy
Muži "A" | Sobota 19.09.2020
2. kolo
Benešov - BK Příbram
 
Muži "A" | Pondělí 28.09.2020
1. kolo
Sokol Kutná Hora - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 03.10.2020
4. kolo
Tigers České Budějovice - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 07.11.2020
8. kolo
VS.
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 08.11.2020
9. kolo
VS.
Sokol Žižkov - Benešov
 
Muži "A" | Úterý 17.11.2020
2. kolo
VS.
Benešov - BC Kolín
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS