AKTUÁLNĚ


Velký úspěch basketbalového týmu dívek BC Benešov U11 na 5. ročníku mezinárodního basketbalového turnaje Easter Cup 2017

přidáno: 20. 4. 2017 11:46, autor: Basket Benešov   [ aktualizováno 20. 4. 2017 11:58 ]

Během velikonočního víkendu se tým dívek BC Benešov U11 ( r. 2006 a mladší ) zúčastnil jednoho z největších basketbalových turnajů, který patří mezi tři turnaje v České republice zařazené na listinu mezinárodních mládežnických basketbalových turnajů podporovaných mezinárodní basketbalovou federací FIBA Europe.

Turnaj byl vypsán pro kategorie U15, U14, U12 a U11 vždy v rozdělení do skupin na chlapce a dívky. Kvalitně obsazeného a výborně zorganizovaného turnaje v Klatovech se zúčastnilo celkem 78 týmu z Česka, Slovenska, Německa, Maďarska, Francie a dokonce dalekého Lotyšska.

Kategorie dívek U11 hrála ve dvou pětičlenných skupinách. Týmy na 1. a 2. místě postupovaly do semifinále a týmy na třetích až pátých místech se utkaly
v celkovém umístění o 5. až 10. místo.  

Benešovský tým dívek U11 byl pro kvalifikační utkání nalosován do skupiny B společně s týmy BC Kolín, BK Lokomotiva Karlovy Vary "A", OSK OLOMOUC a německého TSV 1880 Wasserburg Basketball.

Do turnaje děvčata vstoupila v pátek 14. 4. 2017 utkáním s týmem BC Kolín. I přes skoro dvouhodinovou cestu na turnaj do Klatov, začaly hráčky toto utkání velmi svižně a po vyrovnané první čtvrtině v dalších částech hry postupně navyšovaly skóre na konečných 43:8 ve prospěch Benešova. Stejně jako v dalších utkáních se benešovský tým prezentoval velmi dobrou hrou v obraně s rychlým přechodem do útoku se snahou o častou střelbu.

Ve druhém pátečním utkání se naše hráčky utkaly s německým týmem TSV 1880 Wasserburg Basketball. Německý soupeř disponoval pouze devítičlenným týmem, ale ve svém středu měl velmi šikovnou hráčku s číslem 15, která v podstatě odehrála celé toto utkání a nakonec byla vyhlášena i nejlepší hráčkou kategorie dívek U11 celého turnaje.  Benešovský tým prostřídával pravidelně dvě pětky hráček a do hry se tak dostávaly i střídající hráčky. V zajímavém
a na kategorii U11 velmi dobrém utkání měly benešovské dívky po celou dobu mírně navrch a zaslouženě zvítězily. Mírnou výškovou převahu německých hráček benešovská děvčata vynahrazovala důrazem i dobrým pohybem se snahou o kombinační hru.

Výsledkově vydařený páteční turnajový den zakončila benešovská děvčata v doprovodu realizačního týmu a několika rodičů na slavnostním zahájení celého turnaje na zimním stadionu v Klatovech.

V sobotu 15. 4. 2017 benešovské hráčky nastoupily do třetího utkání ve skupině již v 8 hodin ráno proti týmu BK Lokomotiva Karlovy Vary „A“. Po vyrovnané první čtvrtině hry se celý tým benešovských hráček postupně rozehrál k výbornému výkonu a v tomto utkání zvítězil vyšším rozdílem 27:6. Zajímavostí tohoto utkání bylo, že ve třetí a čtvrté čtvrtině nedovolil benešovský tým svoji velmi dobrou hrou v obraně soupeřkám z Karlových Varů vůbec bodovat. Tímto vítězstvím si benešovská děvčata zajistila postup do semifinále a v boji o první místo ve skupině B je čekal tým OSK Olomouc.

V posledním zápase skupiny se benešovský tým v rámci Klatov přesunul poprvé do jiné sportovní haly. Ve velmi dobrém, a v prvních dvou čtvrtinách hry vyrovnaném, utkání byl vidět především boj o každý míč. Ve třetí a čtvrté čtvrtině hry se opět projevila dobrá fyzická kondice, pohyb, nasazení a důrazná,
ale férová hra bez zbytečných faulů benešovských hráček. Utkání tedy skončilo zaslouženým vítězstvím Benešova 44:12. Děvčata oslavují postup z prvního místa a jejich trenéři jsou především spokojeni s předvedenou hrou ve všech kvalifikačních zápasech této skupiny.

Dle výsledků ze skupiny A čekal v semifinále hráčky Benešova „ známý“ tým z města automobilů TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, se kterým se pravidelně
po celou tuto sezónu utkávaly v krajském přeboru kategorie U11.

Možná další brzký ranní zápas od 8 hodin nebo dobrý pocit z několika výher nad tímto soupeřem poznamenal první dvě části semifinálového utkání. Benešovským hráčkám se herně příliš nedařilo a o výsledku utkání opět musela rozhodnout třetí a čtvrtá část hry. Utkání nakonec skončilo vítězstvím 26:5. Velký počet benešovských příznivců se společně s týmem radoval ze zaslouženého postupu do finále, kde nás čekal tým USK Praha.

Ve finále se tedy tým Benešova utkal s USK Praha a dle průběhu utkání bylo vidět, že se v tomto finále potkaly opravdu dva nejlepší týmy této kategorie. Tým USK Praha měl sice značnou výškovou převahu, ale do finále vstoupily hráčky Benešova výborně a především zásluhou Kláry Seidlové vedly po první čtvrtině 16:1, čímž pražského soupeře poněkud zaskočily. Možná vidina vítězství na tomto velkém mezinárodním turnaji, přítomnost velkého počtu rodičů
a fanoušků z Benešova nebo obyčejná nervozita začala v dalším průběhu hry benešovským děvčatům svazovat ruce a tým USK Praha postupně snižoval náskok benešovského týmu. Benešovská děvčata se i přes několik zbytečných individuálních přestupků dále prala o vítězství a podstupovala s velkým nasazením a odvahou nerovné souboje s vyššími hráčkami soupeře. V poslední minutě hry se podařilo týmu Benešova jednou bodovat z šestimetrového hodu a skóre tak bylo 23:18. Poslední minuta hry byla obrovským bojem o každý metr hřiště a i přesto, že se týmu USK podařilo v posledních sekundách hry snížit na 23:20, utkání skončilo za obrovské radosti benešovských hráček naším vítězstvím. Následně vypukla velká oslava hráček Benešova se všemi příznivci.

Na závěrečném vyhlášení byla do „ all star“ týmu kategorie U11 vybrána hráčka BC Benešov Marika Rýdlová a poté již hráčky Benešova převzaly medaile
a krásný pohár za 1. místo a znovu vypukly velké a zasloužené oslavy.

Basketbalový tým BC Benešova kategorie U11 a město Benešov v tomto turnaji výborně reprezentovaly tyto hráčky: Klára Seidlová, Natálie Machačová, Marika Rýdlová, Valerie Hocková, Anna Papírníková, Petra Žákovcová, Kateřina Zatloukalová, Veronika Brabcová, Barbora Zvolská, Nikola Purová, Karolína Rosolová, Viktorie Hejrová, Aneta Zahradníčková, Tereza Hajná a Kateřina Kleinová.

Velké poděkování samozřejmě patří také trenérům tohoto úspěšného týmu BC Benešov U11, Barboře Hockové a Milanu Rýdlovi, a také rodičovskému doprovodu, který se o tým pečlivě staral v celém průběhu tohoto turnaje.

Kvalifikační skupina:

BC Benešov – BC Kolín 43:8 ( 14:2, 30:4, 39:4 )

TSV 1880 Wasserburg Basketball – BC Benešov 18:34 ( 2:8, 9:14, 13:20 )

BC Benešov – BK Lokomotiva Karlovy Vary „ A „ 27:6 ( 6:1, 10:6, 20:6 )

OSK Olomouc – BC Benešov 12:40 ( 3:8, 6:14, 9:30 )

Semifinále TJ Auto Škoda Mladá Boleslav – BC Benešov 5:26 ( 1:10, 3:14, 5:18 )

Finále BC Benešov – USK Praha 23:20 ( 16:1, 18:8, 22:10 )


FOTOGALERIE

Ondřej Machač           


Výsledkový servis 18.2. – 19.2.2017

přidáno: 21. 2. 2017 13:55, autor: Basket Benešov

Muži B - krajský přebor:

BC Benešov B - Basketbal Pečky 73:44 (16:9, 37:25, 58:35)
Body Benešova: Fulín Tomáš 23, Proskovec Jan 19, Červený Martin 11, Březina David 8, Procházka Tomáš 6, Procházka Martin 3, Semerád Filip 2, Petráň Lukáš 1, Klavrza Michal 0, Martínek Karel 0, Škoda Bronislav 0.
Trojky: 7, TH: 24/14, fauly: 15.

Juniorky U19 - liga:
BK Česká Lípa-BC Benešov 60:68 (16:18, 35:40, 51:54)
Body Benešova: Budilová Natálie 24, Míková Veronika 17, Svobodová Aneta 12, Neprašová Kateřina 6, Šedivá Radka 5, Fučíková Eliška 2, Krejčová Aneta 2, Kotoučová Veronika 0
Trojky: 3:7, TH: 19/9:16/10, fauly: 14:17.

Starší minižákyně U13 – krajský přebor:
Basket Poděbrady o.s. - BC Benešov 55:36 (15:11, 29:23, 43:29)
Podrobnosti budou doplněny.

Basket Poděbrady o.s. - BC Benešov 65:27 (21:0, 45:11, 51:23)
Podrobnosti budou doplněny.

Nejmladší minižákyně U11 – krajský přebor:
BK Studánka Pardubice - BC Benešov 42:31 (8:8, 17:13, 34:23)
Body Benešova: Zatloukalová Kateřina 12, Rýdlová Marika 6, Papírníková Anna 3, Hejrová Viktorie 2, Hocková Valerie 2, Machačová Natálie 2, Purová Nikola 2, Seidlová Klára 2, Jiráková Jasmin 0, Rosolová Karolína 0, Zvolská Barbora 0.
TH: 8/2:10/5, fauly: 9:12.

BK Studánka Pardubice - BC Benešov 22:29 (2:11, 4:17, 20:17)
Body Benešova: Seidlová Klára 8, Hocková Valerie 6, Rýdlová Marika 4, Zvolská Barbora 4, Hejrová Viktorie 2, Jiráková Jasmin 2, Machačová Natálie 2, Papírníková Anna 1, Zatloukalová Kateřina 0.
TH: 0/0:10/1, fauly: 10:10.

BC Benešov - Basketbal Čelákovice spolek 56:12 (18:2, 26:6, 42:12)
Body Benešova: Seidlová Klára 16, Machačová Natálie 14, Hocková Valerie 8, Rýdlová Marika 8, Zatloukalová Kateřina 6, Jiráková Jasmin 4, Hajná Tereza 0, Zvolská Barbora 0, Žížalová Natálie 0, Žížalová Rozálie 0.
TH: 8/0:8/0, fauly: 14:10.

BC Benešov - Basketbal Čelákovice spolek 41:19 (12:2, 17:6, 29:14)
Body Benešova: Rýdlová Marika 14, Seidlová Klára 13, Machačová Natálie 5, Hocková Valerie 4, Rosolová Karolína 2, Zatloukalová Kateřina 2, Zvolská Barbora 1, Hejrová Viktorie 0, Žížalová Natálie 0, Žížalová Rozálie 0.
TH: 12/7:7/1, fauly: 9:9.

Výsledkový servis 28.1. – 29.1.2017

přidáno: 6. 2. 2017 12:42, autor: Basket Benešov


Junioři U19 – liga:
BK Brandýs nad Labem - BC Benešov 60:49 (13:13, 28:21, 49:41)
Body Benešova: Ifebe Aaron 18, Suchý Pavel 10, Kukura Ondřej 9, Hála Petr 6, Papírník Dominik 6, Foubík Adam 0, Pilař Přemysl 0, Zelenka Jakub 0.
Trojky: 4:6, TH: 13/4:12/7, fauly: 11:14.

BC Kolín - BC Benešov 106:55 (26:17 52:30 ,79:40)
Body Benešova: Ifebe Aaron 22, Hála Petr 14, Papírník Dominik 7, Foubík Adam 6, Suchý Pavel 4, Pilař Přemysl 2, Zelenka Jakub 0.
Trojky: 8:1, TH: 20/16:18/8, fauly: 15.

Žáci U15 – nadregionální soutěž:
BK Přeštice - BC Benešov 37:73 (20:18, 29:45, 33:57)
Body Benešova: Boublík Jan 24, Seidl Josef 16, Bartoš Václav 8, Rakovič David 7, Macků Kryštof 6, Brož Mirek 4, Rýdl Milan 4, Dvorský Vojtěch 2, Pokorný Matěj 2, Bobok Jan 0, Povolný Jáchym 0. Trojky: 1:1,TH: 17/4:9/4, fauly: 24.

SKB Strakonice - BC Benešov 107:42 (26:10, 62:16, 83:28)
Body Benešova: Boublík Jan 15, Bartoš Václav 9, Seidl Josef 6, Brož Mirek 4, Macků Kryštof 4, Povolný Jáchym 2, Rakovič David 2, Bobok Jan 0, Dvorský Vojtěch 0, Pokorný Matěj 0, Rýdl Milan 0. Trojky: 2:1, TH: 36/11:4/1, fauly: 15:23.

Starší minižáci U13:
BK Kladno - BC Benešov 76:20 (20:9, 49:14, 62:16)
Body Benešova: Bartoš Tomáš 6, Kukura Lukáš 6, Svoboda Tomáš 4, Heger Tomáš 2, Malknecht Matyáš 2, Korotvička Tomáš 0, Korous David 0, Málek Petr 0, Sedláček Matěj 0, Studnička Kryštof 0. TH: 7/4:14/8, fauly: 13:9.

BK Kladno - BC Benešov 82:27 (17:15, 37:23, 62:23)
Body Benešova: Svoboda Tomáš 9, Malknecht Matyáš 6, Heger Tomáš 3, Korotvička Tomáš 2, Korous David 2, Kukura Lukáš 2, Sedláček Matěj 2, Bartoš Tomáš 1, Málek Petr 0, Studnička Kryštof 0.
TH: 15/6:16/5, fauly: 14:10.

Ženy B – krajský přebor:
BC Benešov B - BK Brandýs nad Labem, o.s. B 40:42 (16:8, 31:17, 38:23)
Body Benešova: Mazurová Ludmila 16, Kotová Petra 10, Maršíčková Kamila 6, Crháková Lucie 5, Řeháková Tereza 2, Bervidová Hana 1, Hocková Barbora 0, Němcová Olga 0, Pajkrtová Lenka 0, Richterová Radka 0, Slámová Petra 0.
Trojky: 1:1, TH: 10/5:10/7, fauly: 12:13.

BC Benešov B - BK Brandýs nad Labem, o.s. C 67:37 (19:7, 36:18, 50:22)
Body Benešova: Mazurová Ludmila 14, Řeháková Tereza 14, Slámová Petra 12, Maršíčková Kamila 9, Hájková Barbora 8, Crháková Lucie 6, Hocková Barbora 2, Němcová Olga 2.
Trojky: 2:3, TH: 14/9:6/2, fauly: 8:16.

Nejmladší minižákyně U11 – kvalifinace o národní finále:
BC Benešov - TJ AŠ Mladá Boleslav 91: 16 (19:0, 43:2, 63:8)
Body Benešova: Seidlová Klára 20, Žákovcová Petra 18, Papírníková Anna 14, Rýdlová Marika 13, Zatloukalová Kateřina 8, Hocková Valerie 6, Jiráková Jasmin 4, Brabcová Veronika 2, Machačová Natálie 2, Purová Nikola 2, Rosolová Karolína 2, Hejrová Viktorie 0, Zvolská Barbora 0.
TH: 2/1:10/0, fauly: 10:2.

BC Benešov - ŠBK Parker-HannifinSadská 20:47 (0:10, 8:23, 13:41)
Body Benešova: Hocková Valerie 8, Seidlová Klára 4, Rýdlová Marika 3, Žákovcová Petra 3, Papírníková Anna 2, Jiráková Jasmin 0, Machačová Natálie 0, Zvolská Barbora 0.
TH: 12/4:20/7, fauly: 16:21.

Výsledkový servis 14.1. – 22.1.2017

přidáno: 26. 1. 2017 3:13, autor: Jakub Malý   [ aktualizováno 26. 1. 2017 3:14 ]

Muži B – krajský přebor:

BC Benešov B - BK Beroun B 94:49 (23:16, 44:23, 62:31)
Body Benešova: Fulín Tomáš 21, Červený Martin 17, Březina David 15, Martínek Karel 10, Procházka Tomáš 8, Proskovec Jan 7, Procházka Martin 6, Petráň Lukáš 4, Svoboda Ondřej 4, Semerád Filip 2, Kurfürst Lukáš 0, Škoda Bronislav 0.
Trojky: 11:7, TH: 14/7:8/4, fauly: 12:14.

BC Benešov B - BK Příbram 2000 59:62 (14:18, 32:32, 46:47)
Body Benešova: Martínek Karel 13, Březina David 10, Červený Martin 9, Fulín Tomáš 8, Petráň Lukáš 8, Procházka Tomáš 6, Svoboda Ondřej 5, Kurfürst Lukáš 0, Procházka Martin 0, Proskovec Jan 0, Semerád Filip 0, Škoda Bronislav 0.
Trojky: 5, TH: 15/6, fauly: 22.

Junioři U19 – liga:
SAM BŠM Brno B - BC Benešov 95:45 (24:7, 50:23, 74:31)
Body Benešova: Foubík Adam 22, Bořil Ladislav 9, Papírník Dominik 6, Hála Petr 5, Fučík Petr 3, Suchý Pavel 0.
Trojky: 8:3, TH: 17/11:18/10, fauly: 17:11.

BK Lions Jindřichův Hradec - BC Benešov 61:42 (11:15, 28:22, 44:26)
Body Benešova: Suchý Pavel 11, Foubík Adam 10, Bořil Ladislav 6, Papírník Dominik 6, Loužecký Tomáš 4, Hála Petr 2, Fučík Petr 0.
Trojky: 3:2, TH: 11/6:15/7, fauly: 18:9.

BC Benešov - Královští Sokoli 48:84 (8:27, 16:43, 37:63)
Body Benešova: Foubík Adam 13, Hála Petr 9, Loužecký Tomáš 9, Suchý Pavel 8, Fučík Petr 4, Bořil Ladislav 3, Zelenka Jakub 2.
Trojky: 2:4, TH: 13/8:15/8, fauly: 15:13.

Žáci U15 – nadregionální soutěž:
BC Benešov - TJ Sokol Bor 88:23 (16:3, 39:12, 64:20)
Body Benešova: Seidl Josef 23, Boublík Jan 22, Bartoš Václav 14, Rýdl Milan 10, Rakovič David 7, Dvorský Vojtěch 4, Macků Kryštof 4, Povolný Jáchym 0.
TH: 8/2, fauly: 17.

BC Benešov - SKB Rokycany 77:45 (16:11, 35:23, 57:31)
Body Benešova: Seidl Josef 23, Boublík Jan 15, Bartoš Václav 13, Povolný Jáchym 6, Rakovič David 6, Rýdl Milan 6, Dvorský Vojtěch 3, Macků Kryštof 3.
TH: 18/12, fauly: 19.

Ženy A – 2.liga:
BC Benešov - Basketball Nymburk B 58:45 (14:8, 33:20, 46:33)
Body Benešova: Hřebíková Tereza 17, Mazurová Martina 15, Malá Aneta 6, Remešová Karolína 6, Němcová Jana 4, Studničková Nikola 4, Hájková Barbora 3, Šedivá Radka 3, Hrušková Veronika 0, Chotašová Tereza 0, Landová Jaroslava 0.
Trojky: 5:2, TH: 16/9:28/19, fauly: 22:18.

BC Benešov - Basket Poděbrady 50:45 (16:8, 26:13, 39:26)
Body Benešova: Mazurová Martina 14, Hřebíková Tereza 10, Malá Aneta 7, Chotašová Tereza 5, Hájková Barbora 4, Němcová Jana 4, Landová Jaroslava 2, Remešová Karolína 2, Studničková Nikola 2, Divišová Veronika 0, Hrušková Veronika 0, Šedivá Radka 0.
Trojky: 1, TH: 15/9, fauly: 19.

Ženy B – krajský přebor:
BC Kolín - BC Benešov B 69:62 (9:13, 17:27, 32:40)
Body Benešova:Mazurová Ludmila 21, Maršíčková Kamila 13, Slámová Petra 12, Vrkoslavová Dita 7, Crháková Lucie 3, Kotová Petra 2, Pajkrtová Lenka 2, Řeháková Tereza 2, Němcová Olga 0.
Trojky: 5:0, TH: 21/10:15/6, fauly: 18:19.

AŠ Mladá Boleslav - BC Benešov B 93:28 (21:0, 38:9, 61:20)
Body Benešova:Mazurová Ludmila 12, Řeháková Tereza 7, Vrkoslavová Dita 6, Slámová Petra 3, Crháková Lucie 0, Maršíčková Kamila 0, Němcová Olga 0, Pajkrtová Lenka 0.
Trojky: 1:2, TH: 25/16:8/4, fauly: 12:17.

Nejmladší minižákyně U11 – krajský přebor:
AŠ Mladá Boleslav - BC Benešov 14:50 (2:14, 8:21, 10:42)
Body Benešova: Rýdlová Marika 19, Hocková Valerie 8, Hejrová Viktorie 6, Papírníková Anna 6, Zvolská Barbora 4, Žákovcová Petra 4, Brabcová Veronika 2, Purová Nikola 1, Machačová Natálie 0; TH: 4/0:13/2, fauly: 10:9.

AŠ Mladá Boleslav - BC Benešov 20:36 (4:10, 10:18, 12:28)
Body Benešova: Rýdlová Marika 12, Hocková Valerie 10, Žákovcová Petra 6, Hejrová Viktorie 4, Machačová Natálie 2, Papírníková Anna 2, Purová Nikola 0, Zvolská Barbora 0.
TH: 4/0:6/0, fauly: 6:7.

Výsledkový servis 17.12. – 18.12.2016

přidáno: 22. 12. 2016 0:11, autor: Basket Benešov

Junioři U19 – liga:

BC Benešov - BK Brandýs nad Labem 53:81 (5:19, 27:35, 43:55)
Body Benešova: Ifebe Aaron 16, Suchý Pavel 15, Hedvik Jaromír 7, Budil Daniel 6, Bořil Ladislav 5, Fučík Petr 2, Hála Petr 2, Loužecký Tomáš 0, Zelenka Jakub 0.
Trojky: 7:3, TH: 9/6:14/6, fauly: 11:8.

BC Benešov - BC Kolín 30:88 (2:22, 11:50, 14:70)
Body Benešova:Hála Petr 10, Fučík Petr 7, Bořil Ladislav 5, Hedvik Jaromír 4, Ifebe Aaron 4, Budil Daniel 0, Loužecký Tomáš 0, Suchý Pavel 0, Zelenka Jakub 0.
Trojky: 2:2, TH: 6/2:27/18, 18:15.

Starší minižáci U13 – krajský přebor:
Basketbalová akademie 2006 Roudnice n.L. - BC Benešov 36:51 (5:11, 17:21, 24:37)
Body Benešova: Studnička Kryštof 13, Bartoš Tomáš 8, Kocián Tomáš 8, Korotvička Tomáš 6, Heger Tomáš 4, Málek Petr 4, Svoboda Tomáš 4, Malknecht Matyáš 2, Sedláček Matěj 2, Korous David 0, Mošnička Marek 0.
TH: 24/6:6/1, fauly: 14:19.

Basketbalová akademie 2006 Roudnice n.L. - BC Benešov 48:39 (9:21, 28:23, 38:36)
Body Benešova: Bartoš Tomáš 16, Studnička Kryštof 12, Malknecht Matyáš 4, Kocián Tomáš 2, Korous David 2, Málek Petr 2, Svoboda Tomáš 1, Heger Tomáš 0, Korotvička Tomáš 0, Mošnička Marek 0, Sedláček Matěj 0.
TH: 15/2:16/3, fauly: 12:20.

Ženy A – 2.liga:
BK Havířov - BC Benešov 58:72 (11:27, 23:38, 49:56)
Body Benešova: Mazurová Martina 25, Hřebíková Tereza 15, Chotašová Tereza 9, Hájková Barbora 8, Hrušková Veronika 7, Šedivá Radka 6, Balatová Eliška 2, Landová Jaroslava 0.
Trojky: 7:4, TH: 11/11:18/12, fauly: 19:12.

BK Příbor - BC Benešov 57:51 (10:14, 26:36,40:47)
Body Benešova:Mazurová Martina 23, Hřebíková Tereza 11, Chotašová Tereza 7, Hrušková Veronika 5, Landová Jaroslava 5, Balatová Eliška 0, Hájková Barbora 0, Šedivá Radka 0.
Trojky: 2:3, TH: 18/11:9/8, fauly: 16:15.

Ženy B – krajský přebor:
ASK BK Lovosice - BC Benešov B 59:36 (15:13 14:13 16:4 14:6)
Body Benešova: Pajkrtová Lenka 10, Řeháková Tereza 7, Mazurová Ludmila 6, Slámová Petra 6, Maršíčková Kamila 4, Kotová Petra 3, Němcová Olga 0, Vrkoslavová Dita 0.
Trojky: 0:1, TH: 7/3:9/5, fauly: 12:10.

BC Benešov B - BK Slovan Ustí n.L. 69:42 (18:9 38:22 50:36)
Body Benešova: Vrkoslavová Dita 21, Mazurová Ludmila 20, Kotová Petra 14, Pajkrtová Lenka 7, Slámová Petra 5, Řeháková Tereza 2, Hocková Barbora 0, Maršíčková Kamila 0, Němcová Olga 0. Trojky: 3:2, TH: 17/12:3/2, fauly: 7:18.

Výsledkový servis 12.11. – 13.11.2016

přidáno: 18. 11. 2016 4:55, autor: Basket Benešov


Muži B – krajský přebor:
BC Benešov B - AŠ Mladá Boleslav B 46:77 (17:16 26:43 34:57)
Podrobnosti budou doplněny.

Kadeti U17 – liga:
BC Benešov - USK Praha B 26:87 (4:18 11:45 16:65)
Body Benešova: Huleš Jiří 7, Neumann Jakub 5, Seidl Josef 5, Suchý Pavel 5, Táborský Štěpán 4, Čochnář Vojtěch 0, Novotný Filip 0, Tomsa Radek 0, Zelenka Jakub 0
TH: 8/4, fauly: 18.

USK Praha B - BC Benešov 103:33 (32:5 55:13 84:25)
Body Benešova: Suchý Pavel 11, Huleš Jiří 8, Seidl Josef 8, Čochnář Vojtěch 2, Neumann Jakub 2, Zelenka Jakub 2, Novotný Filip 0, Tomsa Radek 0
Trojky: 2:2, TH: 10/5:6/1, fauly: 5:13.

Starší minižákyně – krajský přebor:
BC Benešov - BK Brandýs nad Labem,o.s.59:37 (16:4 31:17 57:23)
Body Benešova: Holšánová Zuzana 26, Pokorná Nikola 21, Vrbová Eliška 8, Hocková Valerie 2, Kadeřábková Rozálie 2, Barthezová Amélie Emma 0, Boboková Klára 0, Flašíková Magdalena 0, Hadžalič Ajša 0, Seidlová Klára 0, Šedivá Julie 0, Škodová Anna 0.
TH: 9/3:12/3, fauly: 9:8

BC Benešov - BK Brandýs nad Labem,o.s. 44:27 (22:6 26:14 36:22)
Body Benešova: Holšánová Zuzana 23, Pokorná Nikola 8, Vrbová Eliška 5, Hocková Valerie 2, Kadeřábková Rozálie 2, Seidlová Klára 2, Šedivá Julie 2, Barthezová Amélie Emma 0, Boboková Klára 0, Flašíková Magdalena 0, Hadžalič Ajša 0, Škodová Anna 0.
TH: 19/2:21/3, fauly: 12:15.

Nejmladší minižákyně – krajský přebor:
ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BC Benešov 47:31 (7:4 25:17 39:21)
Body Benešova: Seidlová Klára 10, Hocková Valerie 5, Zvolská Barbora 4, Jiráková Jasmin 3, Machačová Natálie 3, Hejrová Viktorie 2, Langerová Barbora 2, Rýdlová Marika 2, Žákovcová Petra 0.
TH: 23/11:15/5, fauly: 12:19.

ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BC Benešov 32:35 (3:10 11:18 15:31)
Body Benešova: Seidlová Klára 16, Rýdlová Marika 6, Zvolská Barbora 6, Langerová Barbora 5, Rosolová Karolína 2, Brabcová Veronika 0, Hejrová Viktorie 0, Machačová Natálie 0.
TH: 13/4:11/1, fauly: 7:11.

Výsledkový servis 3.11. – 6.11.2016

přidáno: 8. 11. 2016 23:21, autor: Basket Benešov


Junioři U19 - liga:
BC Benešov - BK Lions Jindřichův Hradec 49:55 (8:8 27:23 42:44)
Body Benešova: Ifebe Aaron 18, Fučík Petr 13, Kukura Ondřej 12, Hála Petr 2, Loužecký Tomáš 2, Suchý Pavel 2, Bořil Ladislav 0, Zelenka Jakub 0.
Trojky: 5:1, TH: 18/8:13/6, fauly: 12:13.

BC Benešov - SAM BŠM Brno B 40:69 (10:19 22:34 31:52)
Body Benešova: Ifebe Aaron 12, Fučík Petr 11, Kukura Ondřej 7, Suchý Pavel 5, Hála Petr 3, Loužecký Tomáš 2, Bořil Ladislav 0, Zelenka Jakub 0.
Trojky: 6:9, TH: 16/6:10/4, fauly: 9:10.

Žáci U15 – nadregionální soutěž:
BC Benešov - SKB Strakonice 42:91 (7:21 24:37 30:59)
Body Benešova: Boublík Jan 15, Rakovič David 8, Bartoš Václav 6, Macků Kryštof 5, Seidl Josef 5, Pokorný Matěj 2, Brož Mirek 1, Bobok Jan 0, Dvorský Vojtěch 0, Povolný Jáchym 0.
Trojky: 1, TH: 16/9, fauly: 23.

BC Benešov - Sokol Písek Sršni 27:134 (2:41 17:73 19:102)
Body Benešova: Boublík Jan 11, Rakovič David 4, Bartoš Václav 3, Dvorský Vojtěch 3, Brož Mirek 2, Macků Kryštof 2, Pokorný Matěj 2, Bobok Jan 0, Heger Tomáš 0, Rýdl Milan 0, Sojka Adam 0, Svoboda Tomáš 0.
Trojky: 1, TH: 14/6, fauly: 17.

Minižáci U 13 – krajský přebor:
BK Brandýs nad Labem - BC Benešov 35:37 (6:7 18:15 25:28)
Body Benešova: Kocián Tomáš 10, Bartoš Tomáš 9, Heger Tomáš 6, Svoboda Tomáš 6, Korotvička Tomáš 2, Malknecht Matyáš 2, Studnička Kryštof 2, Havelka Jonáš 0, Málek Petr 0, Mošnička Marek 0, Pokorník David 0.
TH: 6/3:14/3, fauly: 14:9.

BK Brandýs nad Labem - BC Benešov 40:29 (14:15 18:17 33:27)
Body Benešova: Kocián Tomáš 13, Svoboda Tomáš 10, Bartoš Tomáš 2, Málek Petr 2, Studnička Kryštof 2, Havelka Jonáš 0, Heger Tomáš 0, Korotvička Tomáš 0, Malknecht Matyáš 0, Mošnička Marek 0, Pokorník David 0.
Trojky: 1:0, TH: 8/5:10/1, fauly: 9:12.

Ženy A - 2.liga:
BC Benešov - BK Žďár nad Sázavou 62:47 (14:7 29:20 48:28)
Body Benešova: Hřebíková Tereza 19, Mazurová Martina 15, Němcová Jana 12, Malá Aneta 7, Chotašová Tereza 5, Landová Jaroslava 3, Remešová Karolína 1, Divišová Veronika 0, Hedviková Jana 0, Hrušková Veronika 0, Šedivá Radka 0.
Trojky: 2:7, TH: 20/14:12/8, , fauly: 12:23.

BK Žďár nad Sázavou - BC Benešov 71:69 (12:17 32:41 53:54)
Body Benešova: Hřebíková Tereza 26, Mazurová Martina 21, Němcová Jana 12, Chotašová Tereza 5, Balatová Eliška 2, Landová Jaroslava 2, Hrušková Veronika 1, Remešová Karolína 0, Šedivá Radka 0.
Trojky: 4:2, TH: 30/21:28/21, fauly: 29:24.

Ženy B - krajský přebor:
BC Benešov B - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 34:70 (4:23 14:33 20:47)
Body Benešova: Kotová Petra 11, Mazurová Ludmila 8, Maršíčková Kamila 7, Crháková Lucie 4, Bervidová Hana 2, Řeháková Tereza 2, Hocková Barbora 0, Němcová Olga 0, Slámová Petra 0, Vrkoslavová Dita 0.
Trojky: 1:9, TH: 6/5:11/5, fauly: 11:3.

BC Benešov B - Basket Poděbrady o.s. B 53:42 (11:12 27:26 39:37)
Body Benešova: Mazurová Ludmila 29, Vrkoslavová Dita 8, Slámová Petra 6, Kotová Petra 4, Crháková Lucie 3, Pajkrtová Lenka 2, Maršíčková Kamila 1, Bervidová Hana 0, Hocková Barbora 0, Řeháková Tereza 0.
TH: 22/9, fauly: 13.

Juniorky U19 – liga:
TJ Lokomotiva Liberec - BC Benešov 63:73 (14:22 34:36 47:52)
Body Benešova: Hálová Eliška 31, Budilová Natálie 14, Svobodová Aneta 10, Šedivá Radka 9, Bartoňová Tereza 5, Plocová Barbora 4, Bartoňová Lucie 0, Říhová Karolína 0.
TH: 19/13, fauly: 18.

Články k zápasům

přidáno: 12. 10. 2016 0:40, autor: Basket Benešov

V sekcích jednotlivých týmů pravidelně přibývají články a komentáře k zápasům. Chcete vědět, jak si vedou jednotlivé týmy? Neváhejte, klikněte a přečtěte si, jak se jim daří. Výsledkový servis se také objevuje, každý týden na facebooku BC Benešov (odkaz).

Workshop s Petrem Tremlem

přidáno: 9. 10. 2016 14:36, autor: Basket Benešov   [ aktualizováno 9. 10. 2016 14:39 ]

V úterý 18.10. se v hale ZŠ Dukelská koná basketbalový workshop ve spolupráci s ČBF.

17:00 - 17:45 Holki U10 a 17:45 - 19:00 kadetky U17 absolvují své tréninkové jednotky pod vedením zkušeného reprezentačního trenéra Petra Tremla. Pojetí tréninku bude takové, aby si co nejvíc odnesli nejen hráčky, ale také trenéři všech věkových kategorií. Budeme rádi, když dorazíte v hojném počtu.




Za BC Benešov 
Radim Klein   
 šéftrenér mládeže

Výsledkový servis 23.9. – 25.9.2016

přidáno: 2. 10. 2016 11:58, autor: Basket Benešov


Ženy A – II.liga
TJ OP Prostějov - BC Benešov69:39 (14:7 35:23 51:31)
Body Benešova: Němcová Jana 17, Remešová Karolína 9, Mazurová Ludmila 6, Chotašová Tereza 3, Šedivá Radka 2, Vosátková Lucie 2, Balatová Eliška 0, Maršíčková Kamila 0.
Trojky: 9:3, TH: 9/4:10/8, fauly: 15:9.


MK Technic Tišnov-BC Benešov 65:23 (20:6 35:9 50:22)
Body Benešova: Mazurová Ludmila 6, Vosátková Lucie 5, Remešová Karolína 4, Chotašová Tereza 3, Němcová Jana 3, Šedivá Radka 2, Balatová Eliška 0, Maršíčková Kamila 0.
Trojky: 3:3, TH: 14/10:5/2, fauly: 9:11.


Muži A – 2. kolo ČP

TJ Tesla Pardubice-BC Benešov 78:75 (18:27 40:50 64:64)
Body Benešova: Kožant Petr 23, Valenta Tomáš 18, Proskovec Ondřej 17, Malý Jakub 9, Brynda Daniel 2, Fulín Tomáš 2, Tomášek Petr 2, Vondráček Jakub 2, Vondráček Filip 0.
Trojky: 6, TH: 26/17, fauly: 13.


Starší minižáci U13 – krajský přebor
BC Benešov - BK Kladno 13:81 (3:25 5:41 9:47)
Body Benešova: Bartoš Tomáš 4, Rýdl Denis 4, Heger Tomáš 2, Málek Petr 2, Svoboda Tomáš 1, Korotvička Tomáš 0, Kukura Lukáš 0, Malknecht Matyáš 0, Mošnička Marek 0, Suleymanov Emre 0.
TH: 6/1:5/3, fauly: 7:5.


BC Benešov - BK Kladno 10:85 (2:14 6:53 8:61)
Body Benešova: Korotvička Tomáš 6, Svoboda Tomáš 4, Bartoš Tomáš 0, Heger Tomáš 0, Kukura Lukáš 0, Málek Petr 0, Malknecht Matyáš 0, Mošnička Marek 0, Rýdl Denis 0, Suleymanov Emre 0.
TH: 2/0:3/1, fauly: 9:4

.

Žáci U15 - nadregionální soutěž
Sokol Písek Sršni - BC Benešov 124:29 (35:8 67:17 91:23)
Body Benešova: Bartoš Václav 10, Boublík Jan 8, Rakovič David 5, Pokorný Matěj 4, Rýdl Milan 2, Bobok Jan 0, Brož Mirek 0, Dvorský Vojtěch 0, Macků Kryštof 0, Povolný Jáchym 0, Sojka Adam 0.
TH: 24/12:10/3, fauly: 18:18.


SKB Strakonice - BC Benešov 88:27 (28:8 44:12 66:22)
Body Benešova: Bartoš Václav 10, Boublík Jan 8, Dvorský Vojtěch 3, Macků Kryštof 2, Rakovič David 2, Rýdl Milan 2, Bobok Jan 0, Brož Mirek 0, Pokorný Matěj 0, Povolný Jáchym 0, Sojka Adam 0; Trojky: 1:0, TH: 11/3:7/5, fauly: 10:11.

1-10 of 114