AKTUÁLNĚ


Výsledkový servis 11.1. – 14.1.2018

přidáno: 17. 1. 2018 5:17, autor: Basket Benešov

Muži A – II.liga:


BC Slaný - BC Benešov 47:91
(17:26, 34:43, 64:41)
Body Benešova: Kožant Petr 21, Proskovec Ondřej 21, Fulín Tomáš 12, Vondráček Jakub 12, Valenta Tomáš 10, Sedláček Jan 6, Tomášek Petr 5, Malý Jakub 4, Brynda Daniel 0, Kukura Ondřej 0, Vondráček Filip 0.
Trojky: 1:16, TH: 18/6:8/5, fauly: 11:14.

BK Kladno - BC Benešov 51:69 (12:29, 21:35, 29:51)
Body Benešova: Kožant Petr 25, Sedláček Jan 17, Kukura Ondřej 10, Proskovec Ondřej 7, Malý Jakub 6, Brynda Daniel 4, Fulín Tomáš 0, Tomášek Petr 0, Vondráček Jakub 0, Vondráček Filip 0.
Trojky: 5:6, TH: 18/10:13/5, fauly: 18:18.


Ženy A – II.liga:


BC Benešov - BK Klatovy 89:32
(25:5, 41:18, 66:21)
Body Benešova: Mazurová Martina 24, Šedivá Radka 18, Hájková Barbora 12, Chotašová Tereza 8, Vrkoslavová Dita 7, Bočková Lenka 6, Němcová Jana 6, Studničková Nikola 6, Remešová Karolína 2.
Trojky: 4:4, TH: 15/9:10/6, fauly: 15:9.


Juniorky U19 – liga:


BC Benešov - TJ Lokomotiva Liberec 109:38
(34:10, 63:21, 83:29)
Body Benešova: Hálová Eliška 37, Fučíková Monika 20, Svobodová Aneta 15, Budilová Natálie 14, Bartoňová Tereza 8, Bočková Lenka 7, Neprašová Kateřina 4, Bartoňová Lucie 2, Žvejkalová Šárka 2.
TH: 19/13, fauly: 7.


Mladší minižákyně U12 – Kvalifikace o národní finále:


ŠBK Parker-Hannifin Sadská - B
C Benešov 71:25 (18:2, 32:8, 55:17)

Podrobnosti budou doplněny.


Nejmladší minižákyně U11 - přípravná soutěž:


BC Benešov - BK Studánka Pardubice 44:24
(18:6, 11:12, 6:0)
Body Benešova: Dvorská Veronika 8, Pikalová Natálie 6, Zahradníčková Aneta 6, Kolbabová Klaudie 5, Červenková Anna 4, Žížalová Rozálie 4, Pokorná Karolína 3, Hajná Tereza 2, Pelikánová Lucie 2, Sedláčková Kristýna 2, Kleplová Tereza 1, Šváchová Adéla 1, Kleinová Kateřina 0, Maršíčková
Michala 0, Žížalová Natálie 0.
TH: 14/6:9/4, fauly: 6:13.

BC Benešov - BK Studánka Pardubice 24:30 (4:18, 6:3, 5:2)
Body Benešova: Kolbabová Klaudie 8, Červenková Anna 6, Kleplová Tereza 3, Šváchová Adéla 3, Dvorská Veronika 2, Sedláčková Kristýna 2, Kleinová Kateřina 0, Maršíčková Michala 0, Pelikánová Lucie 0, Pikalová Natálie 0, Pokorná Karolína 0, Žížalová Natálie 0, Žížalová Rozálie 0.
TH: 10/4:16/8, fauly: 9:6.


Výsledkový servis 6.1. – 7.1.2018

přidáno: 9. 1. 2018 4:52, autor: Basket Benešov

Muži B - Středočeská basketbalová liga:


BC Benešov B - BK Beroun "A" 49:69
(10:18, 24:29, 35:53)
Body Benešova: Burian Martin 17, Březina David 6, Semerád Filip 6, Červený Martin 5, Český Richard 4, Procházka Martin 3, Proskovec Jan 3, Hrdý Jan 2, Martínek Karel 2, Hamajda Štěpán 1, Klavrza Michal 0.
Trojky: 3:1, TH: 18/12:19/16, fauly: 19:21.

BC Benešov B - BK Příbram 2000"A" 61:80 (11:16, 28:37, 40:53)
Body Benešova: Březina David 16, Burian Martin 12, Klavrza Michal 7, Semerád Filip 7, Proskovec Jan 5, Procházka Martin 4, Červený Martin 3, Hamajda Štěpán 3, Český Richard 2, Martínek Karel 2, Hrdý Jan 0.
Trojky: 2, TH: 24/17, fauly: 20.


Ženy B - Středočeská basketbalová liga: 


ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BC Benešov B 106:37
(25:6, 54:19, 79:21)
Body Benešova: Mazurová Ludmila 12, Koníčková Tereza 8, Maršíčková Kamila 5, Crháková Lucie 4, Krejčová Aneta 4, Hocková Barbora 2, Švermová Martina 2, Bervidová Hana 0, Richterová Radka 0.
Trojky: 11:0, TH: 15/13:6/3, fauly: 7:13.

Basket Poděbrady z.s. B - BC Benešov B 69:49 (20:16, 30:28, 50:37)
Body Benešova: Mazurová Ludmila 29, Maršíčková Kamila 7, Švermová Martina 5, Crháková Lucie 4, Krejčová Aneta 2, Vrkoslavová Dita 2, Bervidová Hana 0, Němcová Olga 0.
Trojky: 0, TH: 16/11, fauly: 11.


Juniorky U19 - liga:

BC Benešov -SK Continental TJ Jičín 33:75 (9:24, 14:40, 22:55)
Body Benešova: Bočková Lenka 12, Neprašová Kateřina 7, Svobodová Aneta 6, Bartoňová Tereza 4, Hunalová Eva 2, Míková Veronika 2, Bartoňová Lucie 0, Fučíková Eliška 0, Žvejkalová Šárka 0.
Trojky: 0:5, TH: 24/7:18/12, fauly: 17:21.


Mladší minižákyně U12 - přípravná soutěž:


BC Benešov - BA Sparta 38:54
(18:7, 23:11, 27:31)
Body Benešova:Machačová Natálie 8, Seidlová Klára 8, Hocková Valerie 6, Jiráková Jasmin 4, Rýdlová Marika 4, Hejrová Viktorie 2, Jiroušková Barbora 2, Langerová Barbora 2, Purová Nikola 2, Brabcová Veronika 0, Zatloukalová Kateřina 0, Zvolská Barbora 0, Žákovcová Petra 0.
TH: 18/8, fauly: 14.

BC Benešov - BA Sparta  38:53 (16:17, 23:31, 32:37)
Body Benešova:Žákovcová Petra 6, Rýdlová Marika 4, Seidlová Klára 4, Hocková Valerie 3, Jiráková Jasmin 3, Jiroušková Barbora 3, Machačová Natálie 3, Zatloukalová Kateřina 3, Brabcová Veronika 2, Pánková Anna 2, Purová Nikola 2, Zvolská Barbora 2, Papírníková Anna 1.
TH: 21/8, fauly: 11.


Nejmladší minižákyně U11 - přípravná soutěž:


BC Benešov - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 9:88
(2:18, 5:46, 7:59)
Podrobnosti budou doplněny.

BC Benešov - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4:44 (0:11, 0:21, 2:26)
Podrobnosti budou doplněny.

Výsledkový servis 16.12. – 17.12.2017

přidáno: 19. 12. 2017 6:34, autor: Basket Benešov

Muži A – II.liga:


Sokol Písek Sršni B - BC Benešov 77:86 ( 24:27, 45:47, 63:70)
Body Benešova: Proskovec Ondřej 28, Malý Jakub 18, Sedláček Jan 12, Kratochvíl David 10, Kukura Ondřej 9, Fulín Tomáš 6, Valenta Tomáš 2, Vondráček Filip 1, Tomášek Petr 0, Vondráček Jakub 0.
Trojky: 9:10, TH: 12/10:22/16, fauly: 20:16.

BC Benešov - Sokol Písek Sršni B 62:76 (12:20, 35:39, 47:57)
Body Benešova: Proskovec Ondřej 21, Valenta Tomáš 14, Malý Jakub 12, Kratochvíl David 5, Sedláček Jan 4, Červený Martin 3, Vondráček Jakub 3, Fulín Tomáš 0, Tomášek Petr 0, Vondráček Filip 0.
Trojky: 7:11, TH: 29/15:19/11, fauly: 24:25.


Ženy A – II.liga: 


BK Strakonice B - BC Benešov 83:51 (24:12, 39:26, 54:43)
Body Benešova: Mazurová Martina 17, Bočková Lenka 14, Remešová Karolína 8, Šedivá Radka 7, Vrkoslavová Dita 3, Němcová Jana 2.
Trojky: 10:3, TH: 11/9:14/12, fauly: 15.15.

Výsledkový servis 6.12. – 10.12.2017

přidáno: 11. 12. 2017 12:53, autor: Basket Benešov

Muži B - Středočeská basketbalová liga: 

BK Český Brod - BC Benešov B 78:60 (18:15, 34:28, 52:46) 
Body Benešova: Burian Martin 14, Procházka Tomáš 14, Martínek Karel 10, Semerád Filip 10, Hamajda Štěpán 7, Procházka Martin 3, Klavrza Michal 2, Český Richard 0. 
Trojky: 4:3, TH: 23/16:14/9, fauly: 15:21.

Basketbal Pečky - BC Benešov B 73:63 (23:13, 39:35, 54:49) 
Body Benešova: Burian Martin 16, Martínek Karel 12, Klavrza Michal 11, Procházka Tomáš 10, Semerád Filip 8, Hrdý Jan 6, Procházka Martin 0. 
Trojky: 2, TH: 18/9, fauly: 12.


Žáci U15 - nadregionální soutěž: 


BC Benešov B - SKB Strakonice 22:91 (2:26, 12:49, 18:58) 
Body Benešova: Malknecht Matyáš 6, Kocián Tomáš 4, Kukura Lukáš 4, Málek Petr 4, Bezkorovayny Ivan 2, Hašek Martin 2, Bartoš Tomáš 0, Heger Tomáš 0, Korotvička Tomáš 0, Lehotský Petr 0, Mošnička Marek 0, Plešek Brian Filip 0.
TH: 8/2:12/7, fauly: 11:13.

BC Benešov - BC Benešov B 99:22 (33:5, 58:10, 80:18) 
Body Benešova "A": Rýdl Milan 21, Brož Mirek 17, Svoboda Tomáš 12, Korous David 11, Bartoš Václav 10, Povolný Jáchym 8, Rakovič David 8, Sedláček Matěj 6, Dvorský Vojtěch 4, Bobok Jan 2. 
Body Benešova "B": Bezkorovayny Ivan 4, Kocián Tomáš 4, Kukura Lukáš 4, Málek Petr 4, Bartoš Tomáš 2, Heger Tomáš 2, Mošnička Marek 2, Hašek Martin 0, Korotvička Tomáš 0, Malknecht Matyáš 0, Plešek Brian Filip 0. 
TH: 6/5:7/2, fauly: 14:1.


Ženy B - Středočeská basketbalová liga: 

BK Česká Lípa - BC Benešov B 81:31 (17:2, 37:14, 54:25)
Body Benešova: Mazurová Ludmila 11, Pajkrtová Lenka 6, Švermová Martina 4, Bervidová Hana 2, Crháková Lucie 2, Krejčová Aneta 2, Richterová Radka 2, Vrkoslavová Dita 2, Maršíčková Kamila 0.
Trojky:1:0, TH: 19/12:8/3, fauly: 15:20.


Juniorky U19 - liga: 

BK Brandýs nad Labem - BC Benešov 47:80 (12:21, 29:50, 33:65) 
Body Benešova: Fučíková Monika 22, Hálová Eliška 20, Budilová Natálie 14, Bočková Lenka 12, Bartoňová Tereza 8, Hunalová Eva 2, Neprašová Kateřina 2, Fučíková Eliška 0. 
Trojky: 3:2, TH: 10/6:17:12, fauly: 14:15.

BC Kolín - BC Benešov 33:66 (12:15, 11:16, 6:22) 
Body Benešova: Fučíková Monika 18, Hálová Eliška 17, Bočková Lenka 10, Budilová Natálie 9, Hunalová Eva 6, Neprašová Kateřina 6, Bartoňová Tereza 0, Fučíková Eliška 0, Míková Veronika 0. 
Trojky: 0:1, TH: 14/7:12/5, fauly: 9:15.


Žákyně U15 - nadregionální soutěž:

 
Tigers Basketball České Budějovice - BC Benešov 75:48 (30:4, 47:20, 62:37) 
Body Benešova:Kotoučová Veronika 13, Pokorná Nikola 12, Hadžalič Ajša 10, Bočková Tereza 6, Šedivá Julie 6, Mayunga Vanessa Ada 1, Sýkorová Adéla. 0. 
TH: 9/5:20/10, fauly: 9:11.


Nejmladší minižákyně U11 - přípravná soutěž:

 
Pandy Čelákovice - BC Benešov 47:28 (9:14, 21:20, 31:27) 
Body Benešova: Hajná Tereza 10, Kolbabová Klaudie 4, Žížalová Natálie 3, Dvorská Veronika 2, Jiráčková Anna 2, Šváchová Adéla 2, Zahradníčková Aneta 2, Červenková Anna 1, Kleplová Tereza 1, Žížalová Rozálie 1, Kupsová Karolína 0, Maršíčková Michala 0, Pikalová natálie 0, Pokorná Karolína 0, Sedláčková Kristýna 0.
TH: 15/6, fauly: 11.

Pandy Čelákovice - BC Benešov 20:23 (6:4, 10:14, 14:18) 
Body Benešova:Žížalová Rozálie 8, Hajná Tereza 3, Červenková Anna 2, Dvorská Veronika 2, Kolbabová Klaudie 2, Kupsová Karolína 2, Pikalová Natálie 2, Žížalová Natálie 2, Jiráčková Anna 0, Kleplová Tereza 0, Maršíčková Michala 0, Pokorná Karolína 0, Sedláčková Kristýna 0, Šváchová Adéla 0, Zahradníčková Aneta 0.
TH: 4/1, fauly: 7

Výsledkový servis 2.12. – 3.12.2017

přidáno: 5. 12. 2017 0:08, autor: Jakub Malý

Muži A – II.liga:


Sokol Vyšehrad - BC Benešov 92:75 (28:20, 49:40, 62:60)

Body Benešova: Malý Jakub 19, Proskovec Ondřej 16, Kožant Petr 12, Kratochvíl David 11, Sedláček Jan 7, Kukura Ondřej 6, Valenta Tomáš 4, Vondráček Filip 0
Trojky: 8:6, TH: 38/26:25/9, fauly: 26:24.

BK Wolves Radotín - BC Benešov 60:68 (9:22, 24:34, 43:50)
Body Benešova: Sedláček Jan 16, Proskovec Ondřej 14, Malý Jakub 10, Kožant Petr 8, Tomášek Petr 6, Valenta Tomáš 6, Kratochvíl David 3, Kukura Ondřej 3, Vondráček Filip 2, Červený Martin 0, Fulín Tomáš 0.
Trojky: 7:4, TH: 21/13:33/18, fauly: 27:24.


Mladší minižáci U12 - přípravná soutěž:


BC Benešov - BK Brandýs n. L. 43:74
(7:17, 23:39, 33:57)
Body Benešova: Rýdl Denis 16, Košata Matěj 8, Jiruš Michal 6, Pokorník David 4, Šulc Štěpán 3, Mařík Jakub 2, Molnár Denis 2, Šremer Antonín 1, Urban Jan 1, Breburda Marek 0, Mikolášek Jan 0, Novotný Vít 0, Vaněk Ondřej 0.
TH: 29/9:33/14, fauly: 25:24.

BC Benešov - BK Brandýs n. L. 28:81 (7:19, 19:30, 24:60)
Body Benešova: Rýdl Denis 8, Košata Matěj 6, Jiruš Michal 4, Mařík Jakub 2, Pokorník David 2, Šremer Antonín 2, Šulc Štěpán 2, Vaněk Ondřej 2, Breburda Marek 0, Mikolášek Jan 0, Molnár Denis 0, Novotný Vít 0, Urban Jan 0.
TH: 18/6:15/5, fauly: 20:24.


Ženy A – II.liga: 


BC Benešov - HB Basket Praha 60:61 (13:10, 26:2,5 39:50)
Body Benešova: Mazurová Martina 38, Studničková Nikola 10, Němcová Jana 5, Hájková Barbora 4, Remešová Karolína 3, Bočková Lenka 0, Krejčová Aneta 0, Šedivá Radka 0, Vrkoslavová Dita 0.
Trojky: 2:4, TH: 16/10:16/9, fauly: 13:13.


Mladší minižákyně U12 - přípravná soutěž: 
BK Beroun - BC Benešov 2:127 (0:41, 0:67, 2:97)
Podrobnosti budou doplněny.

BK Beroun - BC Benešov 13:104 (2:28, 2:48, 9:69)
Podrobnosti budou doplněny.

Výsledkový servis 25.11. – 26.11.2017

přidáno: 28. 11. 2017 8:15, autor: Basket Benešov

Muži B - Středočeská basketbalová liga:


BC Kolín B - BC Benešov B 85:51
(28:14, 46:26, 69:40)
Body Benešova: Hamajda Štěpán 13, Martínek Karel 13, Hrdý Jan 10, Procházka Martin 6, Procházka Tomáš 4, Semerád Filip 4, Červený Martin 1.
Trojky: 5:6, TH: 21/16:15/9, fauly: 14:17.

BC Real Réma Nymburk - BC Benešov B 97:58 (23:10, 41:25, 65:45)
Body Benešova: Martínek Karel 15, Červený Martin 13, Hamajda Štěpán 11, Procházka Tomáš 10, Suchý Pavel 6, Procházka Martin 3.
Trojky: 5, TH: 18/11, fauly: 12.


Žáci U15 - nadregionální soutěž: 


BC Benešov - SKB Strakonice 76:50
Body Benešova: Bartoš Václav 32, Rýdl Milan 12, Brož Mirek 10, Svoboda Tomáš 10, Macků Kryštof 7, Pokorný Matěj 2, Rakovič David 2, Povolný Jáchym 1, Korous David 0, Sedláček Matěj 0.
Trojky: 2:2, TH: 14/6:20/4, fauly:16:11.

Tigers Basketball České Budějovice - BC Benešov B 79:48 (12:9, 33:23, 55:32)
Body Benešova: Bezkorovayny Ivan 8, Kocián Tomáš 8, Málek Petr 8, Heger Tomáš 7, Bartoš Tomáš 5, Plešek Brian Filip 4, Dvořák Ondřej 3, Mošnička Marek 3, Kunc Petr 2, Hašek Martin 0, Korotvička Tomáš 0.
TH: 16/5:22/4, fauly: 21:19.

BC Benešov - Basket Fio banka Jindřichův Hradec 46:73 (15:21, 26:37, 42:54)
Body Benešova: Bartoš Václav 11, Rýdl Milan 11, Macků Kryštof 8, Svoboda Tomáš 6, Brož Mirek 2, Dvorský Vojtěch 2, Korous David 2, Pokorný Matěj 2, Rakovič David 2, Povolný Jáchym 0, Sedláček Matěj 0.
Trojky: 1:0, TH: 6/1:20/7, fauly: 13:11.


Ženy B - Středočeská basketbalová liga: 


TJ Sokol Kladno - BC Benešov B 71:55
(17:15, 42:29, 55:42)
Body Benešova: Mazurová Ludmila 24, Pajkrtová Lenka 10, Maršíčková Kamila 6, Vrkoslavová Dita 5, Králíková Iva 4, Švermová Martina 4, Richterová Radka 2, Bervidová Hana 0, Hocková Barbora 0. 
Trojky: 3:1, TH: 11/4:25/16, fauly: 21:14.


Juniorky U19 - liga:


BC Benešov - BK Žďár nad Sázavou 55:45
(9:14, 27:19, 43:32)
Body Benešova: Hálová Eliška 16, Bočková Lenka 10, Budilová Natálie 10, Fučíková Monika 7, Bartoňová Tereza 4, Hunalová Eva 4, Neprašová Kateřina 4, Bartoňová Lucie 0, Fučíková Eliška 0, Svobodová Aneta 0.
TH: 25/15, fauly: 20.


Žákyně U15 - nadregionální soutěž:


BC Benešov - Basketbalová škola - Tygři Praha 39:75 (2:20, 14:43, 25:63)
Body Benešova: Pokorná Nikola 20, Kotoučová Veronika 6, Bočková Tereza 5, Hadžalič Ajša 5, Vrbová Eliška 2, Kadeřábková Rozálie 1, Mayunga Vanessa Ada 0, Sýkorová Adéla 0, Šedivá Julie 0.
TH: 10/5, fauly: 8.

BC Benešov - Aritma Praha 51:57 (6:12, 27:28, 34:42)
Body Benešova: Kotoučová Veronika 19, Pokorná Nikola 9, Bočková Tereza 8, Vrbová Eliška 8, Šedivá Julie 6, Hadžalič Ajša 1, Kadeřábková Rozálie 0, Mayunga Vanessa Ada 0, Sýkorová Adéla 0.
Trojky: 1, TH: 9/4, fauly: 14.


Nejmladší minižákyně U11 - přípravná soutěž:


BC Benešov - TJ Sokol Kladno 43:27 (12:7, 18:15, 33:21)
Body Benešova: Zahradníčková Aneta 9, Červenková Anna 8, Kolbabová Klaudie 8, Pelikánová Lucie 4, Pikalová Natálie 4, Dvorská Veronika 2, Hajná Tereza 2, Kleinová Kateřina 2, Maršíčková Michala 2, Žížalová Rozálie 2, Jiráčková Anna 0, Kleplová Tereza 0, Kupsová Karolína 0, Sedláčková Kristýna 0, Žížalová Natálie 0.
TH: 17/3, fauly: 4.


BC Benešov - TJ Sokol Kladno 29:24 (7:2, 15:6, 16:14, 20:20, 22:22)
Body Benešova: Kolbabová Klaudie 8, Pelikánová Lucie 5, Červenková Ema 4, Hajná Tereza 4, Žížalová Rozálie 4, Kupsová Karolína 2, Dvorská Veronika 1, Jiráčková Anna 1, Demská Vanessa 0, Kleinová Kateřina 0, Klimešová Beáta 0, Pikalová Natálie 0, Sedláčková Kristýna 0, Zahradníčková Aneta 0, Žížalová Natálie 0.
TH: 10/3, fauly: 11.

Výsledkový servis 15.11. – 19.11.2017

přidáno: 21. 11. 2017 5:54, autor: Basket Benešov   [ Aktualizováno 23. 11. 2017 2:25 uživatelem Jakub Malý ]

Muži A – II.liga:

BC Benešov - BK Klatovy
107:85
(40:20, 67:42, 85:62)
Body: Kratochvíl 30, Kožant 24 (6), Malý 20 (2), Sedláček 7 (1), Hála 7, Valenta 6, Proskovec 4, Bednář 4, Tomášek 3 (1), F. Vondráček 2

BC Benešov - Basketbal Jiskra Domažlice 73:66 (21:14, 45:31, 56:47)
Body: Kožant 16 (3), Proskovec 15 (4), Kratochvíl 13 (1), Malý 11 (1), Sedláček 8, Valenta 7, Hála 2, Bednář 1


Mladší minižáci U12 - přípravná soutěž:


BC Benešov - Basketbalová škola Praha 27:59 (7:14, 11:29, 21:45)

Body Benešova: Košata Matěj 8, Jiruš Michal 6, Rýdl Denis 5, Mikolášek Jan 3, Breburda Marek 2, Šulc Štěpán 2, Mařík Jakub 1, Kleňha Tomáš 0, Pála Radek 0, Pokorník David 0, Šremer Antonín 0, Vaněk Ondřej 0.
TH: 12/5, fauly: 10.

BC Benešov - Basketbalová škola Praha 27:54 (2:12, 12:29, 21:37)
Body Benešova: Košata Matěj 8, Šulc Štěpán 6, Mikolášek Jan 4, Rýdl Denis 4, Mařík Jakub 2, Pála Radek 2, Jiruš Michal 1, Breburda Marek 0, Kleňha Tomáš 0, Pokorník David 0, Šremer Antonín 0, Vaněk Ondřej 0.
TH: 7/3, fauly: 16:0.


Ženy A – Český pohár:

BC Benešov - Slovanka MB 36:89 (17:27, 22:43, 30:69)
Body Benešova: Mazurová Martina 17, Bočková Lenka 4, Hájková Barbora 4, Remešová Karolína 4, Chotašová Tereza 3, Studničková Nikola 2, Vrkoslavová Dita 2, Krejčová Aneta 0, Šedivá Radka 0.
Trojky: 3, TH: 10/7, fauly: 26.


Ženy A – II.liga: 


Basket Pastelka MB - BC Benešov 73:54
(20:12, 37:24, 61:39)

Body Benešova:​Mazurová Martina 18, Remešová Karolína 10, Studničková Nikola 6, Bočková Lenka 4, Chotašová Tereza 4, Němcová Jana 4, Šedivá Radka 3, Herynková Ellen 2, Vrkoslavová Dita 2, Hájková Barbora 1.
Trojky: 1:1, TH:​23/14:20/13, fauly: 20:23.

BK Kralupy – Junior - BC Benešov 70:67 (19:23, 39:39, 59:56)
Body Benešova:Mazurová Martina 22, Chotašová Tereza 18, Němcová Jana 13, Remešová Karolína 6, Bočková Lenka 5, Šedivá Radka 3, Herynková Ellen 0, Vrkoslavová Dita 0.
Trojky: 9, TH: 13/6, fauly: 19.

Mladší minižákyně U12 - přípravná soutěž: 

BK Brandýs n. L. - BC Benešov 60:50 (9:14, 25:20, 46:35)
Body Benešova: Seidlová Klára 19, Machačová Natálie 6, Zatloukalová Kateřina 6, Jiroušková Barbora 5, Jiráková Jasmin 4, Langerová Barbora 3, Zvolská Barbora 3, Hocková Valerie 2, Rýdlová Marika 2, Brabcová Veronika 0.
TH: 25/8:14/6, fauly: 10:19.

BK Brandýs n. L. - BC Benešov 59:58 (4:20, 23:28, 35:44)
Body Benešova: Seidlová Klára 21, Rýdlová Marika 10, Jiroušková Barbora 6, Zatloukalová Kateřina 6, Hejrová Viktorie 4, Zvolská Barbora 3, Hocková Valerie 2, Jiráková Jasmin 2, Langerová Barbora 2, Machačová Natálie 2. TH: 19/13:14/4, fauly: 8:15.

Minižákyně U12

přidáno: 21. 11. 2017 5:52, autor: Basket Benešov

V SOUBOJI O PRVNÍ MÍSTO BYL ŠŤASTNĚJŠÍ BRANDÝS

V předehrávce dalšího kola zajíždělo, netradičně už v pátek 17.listopadu, družstvo minižaček U12
na horkou půdu do Brandýsa. Úvod zápasu vyšel výborně a do druhé části jsme vstupovali s
pětibodovým náskokem. Bohužel se nám nepodařilo v dalších pěti minutách vstřelit žádný bod,
soupeř předvedl desetibodovou šňůru a ujal se vedení. V dalším průběhu domácí náskok ještě
navýšily, i přes zvýšenou míru nasazení v závěrečné části se výsledek již nezměnil. V konečném
skóre však zaslouženě vyhrál domácí tým.

Po krátké pauze nastoupila naše děvčata k odvetnému utkání a i zde byl vstup velice úspěšný
– na ukazateli svítil stav 4 : 20 v náš prospěch. V dalším průběhu hry, vinou zejména naší špatné
obrany, soupeř opět dotahoval. A ve 3.minutě poslední části už vedl 47 : 46. Po té se vedení
přetahovalo z jedné strany na druhou a přes úpornou snahu hostujícího týmu byli opět šťastnější
domácí.

O prohrách našeho týmu rozhodly zejména chyby v obranné činnosti, kdy hráčky ve snaze
získat vypíchnutím míč byly překonány driblinkem a po přečíslení si domácí dokázali správně
přihrát a zakončit.

Naše děvčata je však třeba pochválit za velkou míru bojovnosti a nasazení zejména v
osobních soubojích.

BK BRANDÝS N/L – BC BENEŠOV 60 : 50 ( 9:14, 25:20, 46:35 )
Fauly : 11 – 19
Trestné hody : 25/8 – 12/6
BK BRANDÝS N/L – BC BENEŠOV 59 : 58 ( 4:20, 23:28, 35:44 )
Fauly : 10 – 15
Trestné hody : 19/13– 14/4
Další basketbalová klání svede náš tým již 2.prosince v Berouně.

Výsledkový servis 1.11. – 5.11.2017

přidáno: 8. 11. 2017 3:07, autor: Basket Benešov   [ aktualizováno 14. 11. 2017 14:10 ]

Muži A – II.liga:

BC Benešov - BK Mariánské Lázně 88:71 (27:7, 56:32, 72:48)
Body Benešova: Kožant Petr 21, Kukura Ondřej 12, Valenta Tomáš 10, Brynda Daniel 9, Vondráček Jakub 9, Kratochvíl David 8, Proskovec Ondřej 6, Fulín Tomáš 4, Červený Martin 3, Sedláček Jan 3, Tomášek Petr 2, Malý Jakub 1.
Trojky: 10:9, TH:​17/8:8/6, fauly: 13:19.

BC Benešov - SKB Rokycany 69:85 (20:25, 42:44, 56:60)
Body Benešova: Malý Jakub 18, Kratochvíl David 17, Sedláček Jan 12, Kožant Petr 10, Proskovec Ondřej 5, Fulín Tomáš 3, Kukura Ondřej 2, Valenta Tomáš 2, Červený Martin 0, Vondráček Jakub 0.
Trojky: 7:6, TH: 15/10:20/17, fauly: 24:20.

Mladší minižáci U12 - přípravná soutěž:
BK Beroun - BC Benešov 20:88 (4:22, 10:46, 12:68)
Body Benešova: Jiruš Michal 16, Rýdl Denis 16, Mikolášek Jan 12, Molnár Denis 12, Košata Matěj 8, Breburda Marek 6, Pála Radek 6, Pokorník David 6, Šulc Štěpán 6, Novotný Vít 0, Urban Jan 0.
TH: 2/0:4/0, fauly: 9:9.

BK Beroun - BC Benešov 20:94 (0:22, 4:46, 14:71)
Body Benešova: Rýdl Denis 24, Košata Matěj 17, Pála Radek 16, Šulc Štěpán 13, Jiruš Michal 6, Mikolášek Jan 6, Pokorník David 6, Urban Jan 4, Vaněk Ondřej 2, Breburda Marek 0, Molnár Denis 0, Novotný Vít 0.
TH: 2/0:4/2, fauly: 6:11.

Ženy A – II.liga: 
BC Benešov - BK Levhartice Chomutov 45:67 (12:21, 23:37, 35:54)
Body Benešova: Mazurová Martina 15, Němcová Jana 9, Bočková Lenka 8, Studničková Nikola 6, Hájková Barbora 5, Šedivá Radka 2, Herynková Ellen 0, Chotašová Tereza 0, Remešová Karolína 0, Vrkoslavová Dita 0.
Trojky:​2:4, TH: 13/7:18/9, fauly: 20:15.

BC Benešov - Slovan Litoměřice 47:60 (9:12, 19:29, 36:40)
Body Benešova: Mazurová Martina 20, Hájková Barbora 7, Chotašová Tereza 6, Herynková Ellen 4, Němcová Jana 4, Bočková Lenka 2, Studničková Nikola 2, Vrkoslavová Dita 2, Remešová Karolína 0, Šedivá Radka 0.
Trojky: 1, TH: 6/4, fauly: 21.


Žákyně U15 - nadregionální soutěž:
ŠBK Tygřice Borotín - BC Benešov 130:47 (32:11, 60:24, 92:32)
Podrobnosti budou doplněny.

Mladší minižákyně U12 - přípravná soutěž: 
BC Benešov - ŠSK při 3.ZŠ Příbram 48:32 (11:11, 25:17, 42:20)
Body Benešova: Zatloukalová Kateřina 8, Seidlová Klára 7, Rýdlová Marika 6, Hocková Valerie 4, Machačová Natálie 4, Papírníková Anna 4, Jiroušková Barbora 3, Hejrová Viktorie 2, Langerová Barbora 2, Pánková Anna 2, Purová Nikola 2, Zahradníčková Aneta 2, Žížalová Rozálie 2, Zvolská Barbora 0.
TH: 15/4:11/6, fauly: 16:15.

BC Benešov - ŠSK při 3.ZŠ Příbram 71:33 (23:6, 31:15, 47:25)
Body Benešova: Seidlová Klára 16, Hocková Valerie 12, Rýdlová Marika 9, Zatloukalová Kateřina 8, Hajná Tereza 6, Papírníková Anna 6, Kupsová Karolína 4, Zvolská Barbora 4, Jiráková Jasmin 2, Purová Nikola 2, Machačová Natálie 1, Pánková Anna 1.
TH: 9/3:4/1, fauly: 5:6.


Nejmladší minižákyně U11 - přípravná soutěž:

BC Slaný - BC Benešov 13:44 (1:9, 5:22, 7:28)
body: Pelikánová 9, Dvorská 6, Kleplová 4, Šváchová 4, Kolbabová 3, Červenková A. 2, Hajná 2, Kupsová 2, Maršíčková 2, Pokorná 2, Sedláčková 2, Zahradníčková 2, Žížalová N. 2, Žížalová R. 2   
TH: 10/5 - 21/6, fauly: 14 - 11   

BC Slaný - BC Benešov 17:38 (4:9, 6:20, 11:28)
body: Pelikánová 6, Zahradníčková 6, Pokorná 5, Sedláčková 5, Kolbabová 4, Žížalová R. 4, Hajná 2, Kleplová 2, Šváchová 2, Žížalová N. 2, Červenková ,Dvorská, Kupsová, Maršíčková 

Výsledkový servis 28.10. - 29.10.2017

přidáno: 31. 10. 2017 4:15, autor: Basket Benešov

Ženy B - Středočeská basketbalová liga: 

Basketbal Čelákovice - BC Benešov B 75:62 (17:13, 40:24, 55:48)
Body Benešova:Pajkrtová Lenka 19, Mazurová Ludmila 13, Švermová Martina 10, Hocková Barbora 7, Králíková Iva 7, Němcová Olga 4, Maršíčková Kamila 2.
Trojky: 6:4, TH: 3/1:6/4, fauly: 10:8.

BC Kolín - BC Benešov B 66:57 (16:22, 32:26, 54:41)
Body Benešova:Mazurová Ludmila 22, Pajkrtová Lenka 12, Crháková Lucie 7, Králíková Iva 6, Maršíčková Kamila 5, Hocková Barbora 4, Švermová Martina 1, Bervidová Hana 0.
Trojky: 3:1, TH: 14/3:9/6, fauly: 9:15.

Juniorky U19 - liga:
BSK Continental TJ Jičín - BC Benešov 63:40 (14:12, 32:21, 44:29)
Body Benešova: Bočková Lenka 9, Budilová Natálie 8, Fučíková Monika 8, Hunalová Eva 6, Kočová Sára 3, Bartoňová Tereza 2, Míková Veronika 2, Svobodová Aneta 2, Bartoňová Lucie 0, Fučíková Eliška 0, Neprašová Kateřina 0.
Trojky: 2:0, TH: 12/7:15/6, fauly: 16:16.

TJ Lokomotiva Liberec - BC Benešov 88:50 (26:7, 55:18, 70:34)
Body Benešova: Míková Veronika 13, Bočková Lenka 12, Neprašová Kateřina 9, Hunalová Eva 5, Bartoňová Tereza 4, Kočová Sára 4, Fučíková Eliška 2, Svobodová Aneta 1, Bartoňová Lucie 0
Trojky:​8:2, TH: 15/8:12/4, fauly: 14:17.

Nejmladší minižákyně U11 - přípravná soutěž:
BC Benešov - Basket Pastelka MB 27:63 (4:17, 6:33, 15:51)
Body Benešova: Kolbabová Klaudie 6, Červenková Anna 4, Zahradníčková Aneta 4, Žížalová Rozálie 4, Žížalová Natálie 3, Dvorská Veronika 2, Hajná Tereza 2, Šváchová Adéla 2, Červenková Ema 0, Demská Vanessa 0, Kačengová Nela 0, Kleinová Kateřina 0, Kupsová Karolína 0, Pelikánová Lucie 0, Pikalová Natálie 0.
TH: 10/7:5/1, fauly: 16:22.

BC Benešov - Basket Pastelka MB 11:33 (4:10, 7:22, 9:26)
Body Benešova: Pelikánová Lucie 4, Červenková Anna 2, Pikalová Natálie 2, Žížalová Natálie 2, Kleinová Kateřina 1, Červenková Ema 0, Demská Vanessa 0, Dvorská Veronika 0, Hajná Tereza 0, Kačengová Nela 0, Kolbabová Klaudie 0, Kupsová Karolína 0, Šváchová Adéla 0, Zahradníčková Aneta 0, Žížalová Rozálie 0.
TH: 4/1:8/1, fauly: 8:8.

1-10 of 126