AKTUÁLNĚ‎ > ‎

Sezóna 2014/2015

přidáno: 31. 5. 2015 7:37, autor: Jakub Malý
Klasicky na konci května nastává čas na zhodnocení uplynulé sezóny. V průběhu následujících dnů se proto na stránkách BC Benešov objeví rekapitulace sezóny z pohledu jednotlivých týmů. (Tímto žádám trenéry, kteří své články ještě nezaslali, aby tak co nejrychleji učinili!!!).
V sezóně 2014/2015 byla spousta okamžiků na které můžeme být jako klub pyšní. Ať už to jsou výsledky Mužů i Žen A, vítězství Žákyň U14 v žákovské lize, či první (a ne jediná) vítězství a zlepšující se výkony Minižáků a Minižaček U11.
Samozřejmě ne vše se povedlo, výkony některých týmů zůstaly krapet za očekáváním. To se ale ve sportu stává a nám nezbývá, než se z proher poučit a příští sezónu být silnější.

Díky všem, kteří se na letošní sezóně podíleli. Hráčům a hráčkám za nasazení a chuť se zlepšovat, rodičům za neustálou podporu a naježděné kilometry, sponzorům za finanční a materiální dary a trenérům za čas, chuť a nasazení se kterým se basketbalu věnují.

Ještě k trenérům. Trenérů není nikdy dost a tak mi dovolte vyzvat všechny basketbalové nadšence (hráče, hráčky, legendy, rodiče atd.). Pojďte trénovat basketbal! Uplatnění se najde pro každého, ať už na pozici trenéra, asistenta či organizačního pracovníka. Kolektiv trenérů BC Benešov s radostí pomůže všem začínajícím trenérům, tak se toho nebojte a pojďte podpořit další rozvoj basketbalu v Benešově. Kontaktujte kohokoliv z trenérů BC Benešov nebo přímo mě na adrese jakubmaly@atlas.cz .

Závěrem bych rád popřál všem baskeťákům a baskeťačkám pohodové posezónní volno, povedenou letní přípravu a příští rok co nejvíc košů!!!

Špáča

PS. Všem týmům, co bojují v kvalifikacích, držím palce ať ty ligy uhrajete!!!! 

Comments