AKTUÁLNĚ‎ > ‎

Výsledkový servis 1.11. – 5.11.2017

přidáno: 8. 11. 2017 3:07, autor: Basket Benešov   [ aktualizováno 14. 11. 2017 14:10 ]

Muži A – II.liga:

BC Benešov - BK Mariánské Lázně 88:71 (27:7, 56:32, 72:48)
Body Benešova: Kožant Petr 21, Kukura Ondřej 12, Valenta Tomáš 10, Brynda Daniel 9, Vondráček Jakub 9, Kratochvíl David 8, Proskovec Ondřej 6, Fulín Tomáš 4, Červený Martin 3, Sedláček Jan 3, Tomášek Petr 2, Malý Jakub 1.
Trojky: 10:9, TH:​17/8:8/6, fauly: 13:19.

BC Benešov - SKB Rokycany 69:85 (20:25, 42:44, 56:60)
Body Benešova: Malý Jakub 18, Kratochvíl David 17, Sedláček Jan 12, Kožant Petr 10, Proskovec Ondřej 5, Fulín Tomáš 3, Kukura Ondřej 2, Valenta Tomáš 2, Červený Martin 0, Vondráček Jakub 0.
Trojky: 7:6, TH: 15/10:20/17, fauly: 24:20.

Mladší minižáci U12 - přípravná soutěž:
BK Beroun - BC Benešov 20:88 (4:22, 10:46, 12:68)
Body Benešova: Jiruš Michal 16, Rýdl Denis 16, Mikolášek Jan 12, Molnár Denis 12, Košata Matěj 8, Breburda Marek 6, Pála Radek 6, Pokorník David 6, Šulc Štěpán 6, Novotný Vít 0, Urban Jan 0.
TH: 2/0:4/0, fauly: 9:9.

BK Beroun - BC Benešov 20:94 (0:22, 4:46, 14:71)
Body Benešova: Rýdl Denis 24, Košata Matěj 17, Pála Radek 16, Šulc Štěpán 13, Jiruš Michal 6, Mikolášek Jan 6, Pokorník David 6, Urban Jan 4, Vaněk Ondřej 2, Breburda Marek 0, Molnár Denis 0, Novotný Vít 0.
TH: 2/0:4/2, fauly: 6:11.

Ženy A – II.liga: 
BC Benešov - BK Levhartice Chomutov 45:67 (12:21, 23:37, 35:54)
Body Benešova: Mazurová Martina 15, Němcová Jana 9, Bočková Lenka 8, Studničková Nikola 6, Hájková Barbora 5, Šedivá Radka 2, Herynková Ellen 0, Chotašová Tereza 0, Remešová Karolína 0, Vrkoslavová Dita 0.
Trojky:​2:4, TH: 13/7:18/9, fauly: 20:15.

BC Benešov - Slovan Litoměřice 47:60 (9:12, 19:29, 36:40)
Body Benešova: Mazurová Martina 20, Hájková Barbora 7, Chotašová Tereza 6, Herynková Ellen 4, Němcová Jana 4, Bočková Lenka 2, Studničková Nikola 2, Vrkoslavová Dita 2, Remešová Karolína 0, Šedivá Radka 0.
Trojky: 1, TH: 6/4, fauly: 21.


Žákyně U15 - nadregionální soutěž:
ŠBK Tygřice Borotín - BC Benešov 130:47 (32:11, 60:24, 92:32)
Podrobnosti budou doplněny.

Mladší minižákyně U12 - přípravná soutěž: 
BC Benešov - ŠSK při 3.ZŠ Příbram 48:32 (11:11, 25:17, 42:20)
Body Benešova: Zatloukalová Kateřina 8, Seidlová Klára 7, Rýdlová Marika 6, Hocková Valerie 4, Machačová Natálie 4, Papírníková Anna 4, Jiroušková Barbora 3, Hejrová Viktorie 2, Langerová Barbora 2, Pánková Anna 2, Purová Nikola 2, Zahradníčková Aneta 2, Žížalová Rozálie 2, Zvolská Barbora 0.
TH: 15/4:11/6, fauly: 16:15.

BC Benešov - ŠSK při 3.ZŠ Příbram 71:33 (23:6, 31:15, 47:25)
Body Benešova: Seidlová Klára 16, Hocková Valerie 12, Rýdlová Marika 9, Zatloukalová Kateřina 8, Hajná Tereza 6, Papírníková Anna 6, Kupsová Karolína 4, Zvolská Barbora 4, Jiráková Jasmin 2, Purová Nikola 2, Machačová Natálie 1, Pánková Anna 1.
TH: 9/3:4/1, fauly: 5:6.


Nejmladší minižákyně U11 - přípravná soutěž:

BC Slaný - BC Benešov 13:44 (1:9, 5:22, 7:28)
body: Pelikánová 9, Dvorská 6, Kleplová 4, Šváchová 4, Kolbabová 3, Červenková A. 2, Hajná 2, Kupsová 2, Maršíčková 2, Pokorná 2, Sedláčková 2, Zahradníčková 2, Žížalová N. 2, Žížalová R. 2   
TH: 10/5 - 21/6, fauly: 14 - 11   

BC Slaný - BC Benešov 17:38 (4:9, 6:20, 11:28)
body: Pelikánová 6, Zahradníčková 6, Pokorná 5, Sedláčková 5, Kolbabová 4, Žížalová R. 4, Hajná 2, Kleplová 2, Šváchová 2, Žížalová N. 2, Červenková ,Dvorská, Kupsová, Maršíčková 
Comments