AKTUÁLNĚ‎ > ‎

Výsledkový servis 12.11. – 13.11.2016

přidáno: 18. 11. 2016 4:55, autor: Basket Benešov


Muži B – krajský přebor:
BC Benešov B - AŠ Mladá Boleslav B 46:77 (17:16 26:43 34:57)
Podrobnosti budou doplněny.

Kadeti U17 – liga:
BC Benešov - USK Praha B 26:87 (4:18 11:45 16:65)
Body Benešova: Huleš Jiří 7, Neumann Jakub 5, Seidl Josef 5, Suchý Pavel 5, Táborský Štěpán 4, Čochnář Vojtěch 0, Novotný Filip 0, Tomsa Radek 0, Zelenka Jakub 0
TH: 8/4, fauly: 18.

USK Praha B - BC Benešov 103:33 (32:5 55:13 84:25)
Body Benešova: Suchý Pavel 11, Huleš Jiří 8, Seidl Josef 8, Čochnář Vojtěch 2, Neumann Jakub 2, Zelenka Jakub 2, Novotný Filip 0, Tomsa Radek 0
Trojky: 2:2, TH: 10/5:6/1, fauly: 5:13.

Starší minižákyně – krajský přebor:
BC Benešov - BK Brandýs nad Labem,o.s.59:37 (16:4 31:17 57:23)
Body Benešova: Holšánová Zuzana 26, Pokorná Nikola 21, Vrbová Eliška 8, Hocková Valerie 2, Kadeřábková Rozálie 2, Barthezová Amélie Emma 0, Boboková Klára 0, Flašíková Magdalena 0, Hadžalič Ajša 0, Seidlová Klára 0, Šedivá Julie 0, Škodová Anna 0.
TH: 9/3:12/3, fauly: 9:8

BC Benešov - BK Brandýs nad Labem,o.s. 44:27 (22:6 26:14 36:22)
Body Benešova: Holšánová Zuzana 23, Pokorná Nikola 8, Vrbová Eliška 5, Hocková Valerie 2, Kadeřábková Rozálie 2, Seidlová Klára 2, Šedivá Julie 2, Barthezová Amélie Emma 0, Boboková Klára 0, Flašíková Magdalena 0, Hadžalič Ajša 0, Škodová Anna 0.
TH: 19/2:21/3, fauly: 12:15.

Nejmladší minižákyně – krajský přebor:
ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BC Benešov 47:31 (7:4 25:17 39:21)
Body Benešova: Seidlová Klára 10, Hocková Valerie 5, Zvolská Barbora 4, Jiráková Jasmin 3, Machačová Natálie 3, Hejrová Viktorie 2, Langerová Barbora 2, Rýdlová Marika 2, Žákovcová Petra 0.
TH: 23/11:15/5, fauly: 12:19.

ŠBK Parker-Hannifin Sadská - BC Benešov 32:35 (3:10 11:18 15:31)
Body Benešova: Seidlová Klára 16, Rýdlová Marika 6, Zvolská Barbora 6, Langerová Barbora 5, Rosolová Karolína 2, Brabcová Veronika 0, Hejrová Viktorie 0, Machačová Natálie 0.
TH: 13/4:11/1, fauly: 7:11.

Comments