AKTUÁLNĚ‎ > ‎

Výsledkový servis 14.10. – 15.10.2017

přidáno: 24. 10. 2017 1:21, autor: Basket Benešov


Muži B - Středočeská basketbalová liga
BK Beroun "A" - BC Benešov B 85:65 (22:19, 50:40, 68:53)
Body Benešova: Klavrza Michal 17, Proskovec Jan 16, Hamajda Štěpán 8, Procházka Tomáš 8, Martínek Karel 6, Burian Martin 4, Český Richard 4, Barták Ondřej 2, Procházka Martin 0, Suchý Pavel 0.
Trojky: 9:5, TH: 12/6:20/12, fauly: 23:13.

BK Příbram 2000"A" - BC Benešov B 74:46 (20:18, 36:29, 59:36)
Body Benešova: Proskovec Jan 12, Martínek Karel 11, Procházka Tomáš 10, Červený Martin 8, Burian Martin 5, Barták Ondřej 0, Hamajda Štěpán 0, Klavrza Michal 0, Procházka Martin 0.
Trojky: 4:5, TH: 5/4:10/7, fauly: 14:9.

Žáci U15 - nadregionální soutěž:
SKB Strakonice - BC Benešov 70:40 (14:10, 36:24, 58:30)
Body Benešova: Boublík Jan 22, Svoboda Tomáš 5, Brož Mirek 4, Dvorský Vojtěch 4, Rýdl Milan 3, Korous David 2, Bobok Jan 0, Pokorný Matěj 0, Povolný Jáchym 0, Sedláček Matěj 0.
Trojky: 0:1, TH: 5/0:11/5, fauly: 10:9.

Tigers Basketball České Budějovice - BC Benešov B 99:50 (22:12, 46:27, 68:41)
Body Benešova: Kocián Tomáš 11, Málek Petr 11, Bartoš Tomáš 4, Bezkorovayny Ivan 4, Heger Tomáš 4, Malknecht Matyáš 4, Mošnička Marek 4, Plešek Brian Filip 3, Korotvička Tomáš 2, Kunc Petr 2, Kukura Lukáš 1.
Trojky: 1:0, TH: 9/6:23/4, fauly: 20:12.

Ženy B - Středočeská basketbalová liga: 
BC Benešov B - Basket Poděbrady z.s. B 41:46 (11:14, 19:23, 29:36)
Body Benešova: Mazurová Ludmila 15, Králíková Iva 9, Koníčková Tereza 4, Vrkoslavová Dita 4, Maršíčková Kamila 3, Richterová Radka 3, Švermová Martina 2, Bervidová Hana 1, Crháková Lucie 0, Hocková Barbora 0, Němcová Olga 0, Pajkrtová Lenka 0.
TH: 22/15, fauly: 13.

BC Benešov B - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 43:76 (10:22, 19:38, 33:64)
Body Benešova: Hájková Barbora 13, Mazurová Ludmila 10, Koníčková Tereza 4, Králíková Iva 4, Richterová Radka 4, Švermová Martina 4, Hocková Barbora 2, Pajkrtová Lenka 2, Maršíčková Kamila 0.
Trojky: 2:6, TH: 3/1:8/6, fauly: 9:3.

Juniorky U19 - liga:
BC Benešov - BC Kolín 74:58 (28:10, 46:25, 64:38)
Body Benešova: Hálová Eliška 22, Bočková Lenka 10, Fučíková Monika 10, Kočová Sára 8, Neprašová Kateřina 6, Hunalová Eva 5, Svobodová Aneta 5, Bartoňová Tereza 4, Fučíková Eliška 2, Míková Veronika 2, Bartoňová Lucie 0.
Trojky:2, TH: 12/8, fauly: 21.

BC Benešov - BK Brandýs nad Labem 66:53 (23:8, 39:25, 55:43)
Body Benešova:Hálová Eliška 22, Svobodová Aneta 8, Bartoňová Tereza 6, Fučíková Monika 6, Hunalová Eva 6, Míková Veronika 6, Bočková Lenka 4, Budilová Natálie 4, Neprašová Kateřina 4, Bartoňová Lucie 0, Fučíková Eliška 0, Kočová Sára 0.
Trojky: 1:1, TH: 15/7:12/10, fauly: 13:14.

Žákyně U15 - nadregionální soutěž:
BC Benešov - Tigers Basketball České Budějovice 52:65 (10:13, 28:27, 40:45)
Body Benešova: Kotoučová Veronika 14, Vrbová Eliška 14, Šedivá Julie 11, Bočková Tereza 8, Pokorná Nikola 5, Boboková Klára 0, Hadžalič Ajša 0, Kadeřábková Rozálie 0, Sýkorová Adéla 0.
TH: 21/8:18/5, fauly: 16:18.

Nejmladší minižákyně U11 - přípravná soutěž:
TJ Sokol Pečky - BC Benešov 23:83 (5:5, 12:34, 18:59)
Body Benešova: Žížalová Rozálie 18, Kolbabová Klaudie 16, Hajná Tereza 12, Zahradníčková Aneta 9, Pikalová Natálie 8, Červenková Ema 7, Pelikánová Lucie 7, Červenková Anna 2, Demská Vanessa 2, Kleinová Kateřina 2, Dvorská Veronika 0, Pokorná Karolína 0, Sedláčková Kristýna 0, Žížalová Natálie 0.
TH:12/3:13/7, fauly: 10:17.

TJ Sokol Pečky - BC Benešov 22:62 (6:21, 8:34, 18:52)
Body Benešova: Hajná Tereza 10, Pelikánová Lucie 10, Červenková Anna 8, Kolbabová Klaudie 8, Zahradníčková Aneta 8, Žížalová Rozálie 6, Žížalová Natálie 4, Demská Vanessa 2, Dvorská Veronika 2, Pikalová Natálie 2, Pokorná Karolína 2, Červenková Ema 0, Kleinová Kateřina 0, Sedláčková Kristýna 0.
TH: 8/0:3/2, fauly: 6:11.

Comments