AKTUÁLNĚ‎ > ‎

Výsledkový servis 14.1. – 22.1.2017

přidáno: 26. 1. 2017 3:13, autor: Jakub Malý   [ aktualizováno 26. 1. 2017 3:14 ]

Muži B – krajský přebor:

BC Benešov B - BK Beroun B 94:49 (23:16, 44:23, 62:31)
Body Benešova: Fulín Tomáš 21, Červený Martin 17, Březina David 15, Martínek Karel 10, Procházka Tomáš 8, Proskovec Jan 7, Procházka Martin 6, Petráň Lukáš 4, Svoboda Ondřej 4, Semerád Filip 2, Kurfürst Lukáš 0, Škoda Bronislav 0.
Trojky: 11:7, TH: 14/7:8/4, fauly: 12:14.

BC Benešov B - BK Příbram 2000 59:62 (14:18, 32:32, 46:47)
Body Benešova: Martínek Karel 13, Březina David 10, Červený Martin 9, Fulín Tomáš 8, Petráň Lukáš 8, Procházka Tomáš 6, Svoboda Ondřej 5, Kurfürst Lukáš 0, Procházka Martin 0, Proskovec Jan 0, Semerád Filip 0, Škoda Bronislav 0.
Trojky: 5, TH: 15/6, fauly: 22.

Junioři U19 – liga:
SAM BŠM Brno B - BC Benešov 95:45 (24:7, 50:23, 74:31)
Body Benešova: Foubík Adam 22, Bořil Ladislav 9, Papírník Dominik 6, Hála Petr 5, Fučík Petr 3, Suchý Pavel 0.
Trojky: 8:3, TH: 17/11:18/10, fauly: 17:11.

BK Lions Jindřichův Hradec - BC Benešov 61:42 (11:15, 28:22, 44:26)
Body Benešova: Suchý Pavel 11, Foubík Adam 10, Bořil Ladislav 6, Papírník Dominik 6, Loužecký Tomáš 4, Hála Petr 2, Fučík Petr 0.
Trojky: 3:2, TH: 11/6:15/7, fauly: 18:9.

BC Benešov - Královští Sokoli 48:84 (8:27, 16:43, 37:63)
Body Benešova: Foubík Adam 13, Hála Petr 9, Loužecký Tomáš 9, Suchý Pavel 8, Fučík Petr 4, Bořil Ladislav 3, Zelenka Jakub 2.
Trojky: 2:4, TH: 13/8:15/8, fauly: 15:13.

Žáci U15 – nadregionální soutěž:
BC Benešov - TJ Sokol Bor 88:23 (16:3, 39:12, 64:20)
Body Benešova: Seidl Josef 23, Boublík Jan 22, Bartoš Václav 14, Rýdl Milan 10, Rakovič David 7, Dvorský Vojtěch 4, Macků Kryštof 4, Povolný Jáchym 0.
TH: 8/2, fauly: 17.

BC Benešov - SKB Rokycany 77:45 (16:11, 35:23, 57:31)
Body Benešova: Seidl Josef 23, Boublík Jan 15, Bartoš Václav 13, Povolný Jáchym 6, Rakovič David 6, Rýdl Milan 6, Dvorský Vojtěch 3, Macků Kryštof 3.
TH: 18/12, fauly: 19.

Ženy A – 2.liga:
BC Benešov - Basketball Nymburk B 58:45 (14:8, 33:20, 46:33)
Body Benešova: Hřebíková Tereza 17, Mazurová Martina 15, Malá Aneta 6, Remešová Karolína 6, Němcová Jana 4, Studničková Nikola 4, Hájková Barbora 3, Šedivá Radka 3, Hrušková Veronika 0, Chotašová Tereza 0, Landová Jaroslava 0.
Trojky: 5:2, TH: 16/9:28/19, fauly: 22:18.

BC Benešov - Basket Poděbrady 50:45 (16:8, 26:13, 39:26)
Body Benešova: Mazurová Martina 14, Hřebíková Tereza 10, Malá Aneta 7, Chotašová Tereza 5, Hájková Barbora 4, Němcová Jana 4, Landová Jaroslava 2, Remešová Karolína 2, Studničková Nikola 2, Divišová Veronika 0, Hrušková Veronika 0, Šedivá Radka 0.
Trojky: 1, TH: 15/9, fauly: 19.

Ženy B – krajský přebor:
BC Kolín - BC Benešov B 69:62 (9:13, 17:27, 32:40)
Body Benešova:Mazurová Ludmila 21, Maršíčková Kamila 13, Slámová Petra 12, Vrkoslavová Dita 7, Crháková Lucie 3, Kotová Petra 2, Pajkrtová Lenka 2, Řeháková Tereza 2, Němcová Olga 0.
Trojky: 5:0, TH: 21/10:15/6, fauly: 18:19.

AŠ Mladá Boleslav - BC Benešov B 93:28 (21:0, 38:9, 61:20)
Body Benešova:Mazurová Ludmila 12, Řeháková Tereza 7, Vrkoslavová Dita 6, Slámová Petra 3, Crháková Lucie 0, Maršíčková Kamila 0, Němcová Olga 0, Pajkrtová Lenka 0.
Trojky: 1:2, TH: 25/16:8/4, fauly: 12:17.

Nejmladší minižákyně U11 – krajský přebor:
AŠ Mladá Boleslav - BC Benešov 14:50 (2:14, 8:21, 10:42)
Body Benešova: Rýdlová Marika 19, Hocková Valerie 8, Hejrová Viktorie 6, Papírníková Anna 6, Zvolská Barbora 4, Žákovcová Petra 4, Brabcová Veronika 2, Purová Nikola 1, Machačová Natálie 0; TH: 4/0:13/2, fauly: 10:9.

AŠ Mladá Boleslav - BC Benešov 20:36 (4:10, 10:18, 12:28)
Body Benešova: Rýdlová Marika 12, Hocková Valerie 10, Žákovcová Petra 6, Hejrová Viktorie 4, Machačová Natálie 2, Papírníková Anna 2, Purová Nikola 0, Zvolská Barbora 0.
TH: 4/0:6/0, fauly: 6:7.

Comments