AKTUÁLNĚ‎ > ‎

Výsledkový servis 25.11. – 26.11.2017

přidáno: 28. 11. 2017 8:15, autor: Basket Benešov

Muži B - Středočeská basketbalová liga:


BC Kolín B - BC Benešov B 85:51
(28:14, 46:26, 69:40)
Body Benešova: Hamajda Štěpán 13, Martínek Karel 13, Hrdý Jan 10, Procházka Martin 6, Procházka Tomáš 4, Semerád Filip 4, Červený Martin 1.
Trojky: 5:6, TH: 21/16:15/9, fauly: 14:17.

BC Real Réma Nymburk - BC Benešov B 97:58 (23:10, 41:25, 65:45)
Body Benešova: Martínek Karel 15, Červený Martin 13, Hamajda Štěpán 11, Procházka Tomáš 10, Suchý Pavel 6, Procházka Martin 3.
Trojky: 5, TH: 18/11, fauly: 12.


Žáci U15 - nadregionální soutěž: 


BC Benešov - SKB Strakonice 76:50
Body Benešova: Bartoš Václav 32, Rýdl Milan 12, Brož Mirek 10, Svoboda Tomáš 10, Macků Kryštof 7, Pokorný Matěj 2, Rakovič David 2, Povolný Jáchym 1, Korous David 0, Sedláček Matěj 0.
Trojky: 2:2, TH: 14/6:20/4, fauly:16:11.

Tigers Basketball České Budějovice - BC Benešov B 79:48 (12:9, 33:23, 55:32)
Body Benešova: Bezkorovayny Ivan 8, Kocián Tomáš 8, Málek Petr 8, Heger Tomáš 7, Bartoš Tomáš 5, Plešek Brian Filip 4, Dvořák Ondřej 3, Mošnička Marek 3, Kunc Petr 2, Hašek Martin 0, Korotvička Tomáš 0.
TH: 16/5:22/4, fauly: 21:19.

BC Benešov - Basket Fio banka Jindřichův Hradec 46:73 (15:21, 26:37, 42:54)
Body Benešova: Bartoš Václav 11, Rýdl Milan 11, Macků Kryštof 8, Svoboda Tomáš 6, Brož Mirek 2, Dvorský Vojtěch 2, Korous David 2, Pokorný Matěj 2, Rakovič David 2, Povolný Jáchym 0, Sedláček Matěj 0.
Trojky: 1:0, TH: 6/1:20/7, fauly: 13:11.


Ženy B - Středočeská basketbalová liga: 


TJ Sokol Kladno - BC Benešov B 71:55
(17:15, 42:29, 55:42)
Body Benešova: Mazurová Ludmila 24, Pajkrtová Lenka 10, Maršíčková Kamila 6, Vrkoslavová Dita 5, Králíková Iva 4, Švermová Martina 4, Richterová Radka 2, Bervidová Hana 0, Hocková Barbora 0. 
Trojky: 3:1, TH: 11/4:25/16, fauly: 21:14.


Juniorky U19 - liga:


BC Benešov - BK Žďár nad Sázavou 55:45
(9:14, 27:19, 43:32)
Body Benešova: Hálová Eliška 16, Bočková Lenka 10, Budilová Natálie 10, Fučíková Monika 7, Bartoňová Tereza 4, Hunalová Eva 4, Neprašová Kateřina 4, Bartoňová Lucie 0, Fučíková Eliška 0, Svobodová Aneta 0.
TH: 25/15, fauly: 20.


Žákyně U15 - nadregionální soutěž:


BC Benešov - Basketbalová škola - Tygři Praha 39:75 (2:20, 14:43, 25:63)
Body Benešova: Pokorná Nikola 20, Kotoučová Veronika 6, Bočková Tereza 5, Hadžalič Ajša 5, Vrbová Eliška 2, Kadeřábková Rozálie 1, Mayunga Vanessa Ada 0, Sýkorová Adéla 0, Šedivá Julie 0.
TH: 10/5, fauly: 8.

BC Benešov - Aritma Praha 51:57 (6:12, 27:28, 34:42)
Body Benešova: Kotoučová Veronika 19, Pokorná Nikola 9, Bočková Tereza 8, Vrbová Eliška 8, Šedivá Julie 6, Hadžalič Ajša 1, Kadeřábková Rozálie 0, Mayunga Vanessa Ada 0, Sýkorová Adéla 0.
Trojky: 1, TH: 9/4, fauly: 14.


Nejmladší minižákyně U11 - přípravná soutěž:


BC Benešov - TJ Sokol Kladno 43:27 (12:7, 18:15, 33:21)
Body Benešova: Zahradníčková Aneta 9, Červenková Anna 8, Kolbabová Klaudie 8, Pelikánová Lucie 4, Pikalová Natálie 4, Dvorská Veronika 2, Hajná Tereza 2, Kleinová Kateřina 2, Maršíčková Michala 2, Žížalová Rozálie 2, Jiráčková Anna 0, Kleplová Tereza 0, Kupsová Karolína 0, Sedláčková Kristýna 0, Žížalová Natálie 0.
TH: 17/3, fauly: 4.


BC Benešov - TJ Sokol Kladno 29:24 (7:2, 15:6, 16:14, 20:20, 22:22)
Body Benešova: Kolbabová Klaudie 8, Pelikánová Lucie 5, Červenková Ema 4, Hajná Tereza 4, Žížalová Rozálie 4, Kupsová Karolína 2, Dvorská Veronika 1, Jiráčková Anna 1, Demská Vanessa 0, Kleinová Kateřina 0, Klimešová Beáta 0, Pikalová Natálie 0, Sedláčková Kristýna 0, Zahradníčková Aneta 0, Žížalová Natálie 0.
TH: 10/3, fauly: 11.

Comments