AKTUÁLNĚ‎ > ‎

Výsledkový servis 28.1. – 29.1.2017

přidáno: 6. 2. 2017 12:42, autor: Basket Benešov


Junioři U19 – liga:
BK Brandýs nad Labem - BC Benešov 60:49 (13:13, 28:21, 49:41)
Body Benešova: Ifebe Aaron 18, Suchý Pavel 10, Kukura Ondřej 9, Hála Petr 6, Papírník Dominik 6, Foubík Adam 0, Pilař Přemysl 0, Zelenka Jakub 0.
Trojky: 4:6, TH: 13/4:12/7, fauly: 11:14.

BC Kolín - BC Benešov 106:55 (26:17 52:30 ,79:40)
Body Benešova: Ifebe Aaron 22, Hála Petr 14, Papírník Dominik 7, Foubík Adam 6, Suchý Pavel 4, Pilař Přemysl 2, Zelenka Jakub 0.
Trojky: 8:1, TH: 20/16:18/8, fauly: 15.

Žáci U15 – nadregionální soutěž:
BK Přeštice - BC Benešov 37:73 (20:18, 29:45, 33:57)
Body Benešova: Boublík Jan 24, Seidl Josef 16, Bartoš Václav 8, Rakovič David 7, Macků Kryštof 6, Brož Mirek 4, Rýdl Milan 4, Dvorský Vojtěch 2, Pokorný Matěj 2, Bobok Jan 0, Povolný Jáchym 0. Trojky: 1:1,TH: 17/4:9/4, fauly: 24.

SKB Strakonice - BC Benešov 107:42 (26:10, 62:16, 83:28)
Body Benešova: Boublík Jan 15, Bartoš Václav 9, Seidl Josef 6, Brož Mirek 4, Macků Kryštof 4, Povolný Jáchym 2, Rakovič David 2, Bobok Jan 0, Dvorský Vojtěch 0, Pokorný Matěj 0, Rýdl Milan 0. Trojky: 2:1, TH: 36/11:4/1, fauly: 15:23.

Starší minižáci U13:
BK Kladno - BC Benešov 76:20 (20:9, 49:14, 62:16)
Body Benešova: Bartoš Tomáš 6, Kukura Lukáš 6, Svoboda Tomáš 4, Heger Tomáš 2, Malknecht Matyáš 2, Korotvička Tomáš 0, Korous David 0, Málek Petr 0, Sedláček Matěj 0, Studnička Kryštof 0. TH: 7/4:14/8, fauly: 13:9.

BK Kladno - BC Benešov 82:27 (17:15, 37:23, 62:23)
Body Benešova: Svoboda Tomáš 9, Malknecht Matyáš 6, Heger Tomáš 3, Korotvička Tomáš 2, Korous David 2, Kukura Lukáš 2, Sedláček Matěj 2, Bartoš Tomáš 1, Málek Petr 0, Studnička Kryštof 0.
TH: 15/6:16/5, fauly: 14:10.

Ženy B – krajský přebor:
BC Benešov B - BK Brandýs nad Labem, o.s. B 40:42 (16:8, 31:17, 38:23)
Body Benešova: Mazurová Ludmila 16, Kotová Petra 10, Maršíčková Kamila 6, Crháková Lucie 5, Řeháková Tereza 2, Bervidová Hana 1, Hocková Barbora 0, Němcová Olga 0, Pajkrtová Lenka 0, Richterová Radka 0, Slámová Petra 0.
Trojky: 1:1, TH: 10/5:10/7, fauly: 12:13.

BC Benešov B - BK Brandýs nad Labem, o.s. C 67:37 (19:7, 36:18, 50:22)
Body Benešova: Mazurová Ludmila 14, Řeháková Tereza 14, Slámová Petra 12, Maršíčková Kamila 9, Hájková Barbora 8, Crháková Lucie 6, Hocková Barbora 2, Němcová Olga 2.
Trojky: 2:3, TH: 14/9:6/2, fauly: 8:16.

Nejmladší minižákyně U11 – kvalifinace o národní finále:
BC Benešov - TJ AŠ Mladá Boleslav 91: 16 (19:0, 43:2, 63:8)
Body Benešova: Seidlová Klára 20, Žákovcová Petra 18, Papírníková Anna 14, Rýdlová Marika 13, Zatloukalová Kateřina 8, Hocková Valerie 6, Jiráková Jasmin 4, Brabcová Veronika 2, Machačová Natálie 2, Purová Nikola 2, Rosolová Karolína 2, Hejrová Viktorie 0, Zvolská Barbora 0.
TH: 2/1:10/0, fauly: 10:2.

BC Benešov - ŠBK Parker-HannifinSadská 20:47 (0:10, 8:23, 13:41)
Body Benešova: Hocková Valerie 8, Seidlová Klára 4, Rýdlová Marika 3, Žákovcová Petra 3, Papírníková Anna 2, Jiráková Jasmin 0, Machačová Natálie 0, Zvolská Barbora 0.
TH: 12/4:20/7, fauly: 16:21.

Comments