AKTUÁLNĚ‎ > ‎

Výsledkový servis 3.11. – 6.11.2016

přidáno: 8. 11. 2016 23:21, autor: Basket Benešov


Junioři U19 - liga:
BC Benešov - BK Lions Jindřichův Hradec 49:55 (8:8 27:23 42:44)
Body Benešova: Ifebe Aaron 18, Fučík Petr 13, Kukura Ondřej 12, Hála Petr 2, Loužecký Tomáš 2, Suchý Pavel 2, Bořil Ladislav 0, Zelenka Jakub 0.
Trojky: 5:1, TH: 18/8:13/6, fauly: 12:13.

BC Benešov - SAM BŠM Brno B 40:69 (10:19 22:34 31:52)
Body Benešova: Ifebe Aaron 12, Fučík Petr 11, Kukura Ondřej 7, Suchý Pavel 5, Hála Petr 3, Loužecký Tomáš 2, Bořil Ladislav 0, Zelenka Jakub 0.
Trojky: 6:9, TH: 16/6:10/4, fauly: 9:10.

Žáci U15 – nadregionální soutěž:
BC Benešov - SKB Strakonice 42:91 (7:21 24:37 30:59)
Body Benešova: Boublík Jan 15, Rakovič David 8, Bartoš Václav 6, Macků Kryštof 5, Seidl Josef 5, Pokorný Matěj 2, Brož Mirek 1, Bobok Jan 0, Dvorský Vojtěch 0, Povolný Jáchym 0.
Trojky: 1, TH: 16/9, fauly: 23.

BC Benešov - Sokol Písek Sršni 27:134 (2:41 17:73 19:102)
Body Benešova: Boublík Jan 11, Rakovič David 4, Bartoš Václav 3, Dvorský Vojtěch 3, Brož Mirek 2, Macků Kryštof 2, Pokorný Matěj 2, Bobok Jan 0, Heger Tomáš 0, Rýdl Milan 0, Sojka Adam 0, Svoboda Tomáš 0.
Trojky: 1, TH: 14/6, fauly: 17.

Minižáci U 13 – krajský přebor:
BK Brandýs nad Labem - BC Benešov 35:37 (6:7 18:15 25:28)
Body Benešova: Kocián Tomáš 10, Bartoš Tomáš 9, Heger Tomáš 6, Svoboda Tomáš 6, Korotvička Tomáš 2, Malknecht Matyáš 2, Studnička Kryštof 2, Havelka Jonáš 0, Málek Petr 0, Mošnička Marek 0, Pokorník David 0.
TH: 6/3:14/3, fauly: 14:9.

BK Brandýs nad Labem - BC Benešov 40:29 (14:15 18:17 33:27)
Body Benešova: Kocián Tomáš 13, Svoboda Tomáš 10, Bartoš Tomáš 2, Málek Petr 2, Studnička Kryštof 2, Havelka Jonáš 0, Heger Tomáš 0, Korotvička Tomáš 0, Malknecht Matyáš 0, Mošnička Marek 0, Pokorník David 0.
Trojky: 1:0, TH: 8/5:10/1, fauly: 9:12.

Ženy A - 2.liga:
BC Benešov - BK Žďár nad Sázavou 62:47 (14:7 29:20 48:28)
Body Benešova: Hřebíková Tereza 19, Mazurová Martina 15, Němcová Jana 12, Malá Aneta 7, Chotašová Tereza 5, Landová Jaroslava 3, Remešová Karolína 1, Divišová Veronika 0, Hedviková Jana 0, Hrušková Veronika 0, Šedivá Radka 0.
Trojky: 2:7, TH: 20/14:12/8, , fauly: 12:23.

BK Žďár nad Sázavou - BC Benešov 71:69 (12:17 32:41 53:54)
Body Benešova: Hřebíková Tereza 26, Mazurová Martina 21, Němcová Jana 12, Chotašová Tereza 5, Balatová Eliška 2, Landová Jaroslava 2, Hrušková Veronika 1, Remešová Karolína 0, Šedivá Radka 0.
Trojky: 4:2, TH: 30/21:28/21, fauly: 29:24.

Ženy B - krajský přebor:
BC Benešov B - ŠBK Parker-Hannifin Sadská 34:70 (4:23 14:33 20:47)
Body Benešova: Kotová Petra 11, Mazurová Ludmila 8, Maršíčková Kamila 7, Crháková Lucie 4, Bervidová Hana 2, Řeháková Tereza 2, Hocková Barbora 0, Němcová Olga 0, Slámová Petra 0, Vrkoslavová Dita 0.
Trojky: 1:9, TH: 6/5:11/5, fauly: 11:3.

BC Benešov B - Basket Poděbrady o.s. B 53:42 (11:12 27:26 39:37)
Body Benešova: Mazurová Ludmila 29, Vrkoslavová Dita 8, Slámová Petra 6, Kotová Petra 4, Crháková Lucie 3, Pajkrtová Lenka 2, Maršíčková Kamila 1, Bervidová Hana 0, Hocková Barbora 0, Řeháková Tereza 0.
TH: 22/9, fauly: 13.

Juniorky U19 – liga:
TJ Lokomotiva Liberec - BC Benešov 63:73 (14:22 34:36 47:52)
Body Benešova: Hálová Eliška 31, Budilová Natálie 14, Svobodová Aneta 10, Šedivá Radka 9, Bartoňová Tereza 5, Plocová Barbora 4, Bartoňová Lucie 0, Říhová Karolína 0.
TH: 19/13, fauly: 18.

Comments