AKTUÁLNĚ‎ > ‎

Výsledkový servis 3.3. – 4.3.2018:

přidáno: 8. 3. 2018 12:54, autor: Jakub Malý

Žáci U15 - nadregionální soutěž:


TJ Thermia Karlovy Vary - BC Benešov B 130:38 (36:8, 61:20, 91:30)
Body Benešova: Kocián Tomáš 12, Málek Petr 9, Bartoš Tomáš 6, Mošnička Marek 5, Bezkorovayny Ivan 4, Korotvička Tomáš 2, Malknecht Matyáš 0.
Trojky: 2:0, TH: 17/6:5/2, fauly: 12:13.

SKB Rokycany - BC Benešov 87:55 (18:6, 39:16, 58:38)
Body Benešova: Boublík Jan 18, Brož Mirek 14, Rýdl Milan 10, Svoboda Tomáš 7, Pokorný Matěj 4, Povolný Jáchym 2, Bobok Jan 0, Dvorský Vojtěch 0, Rakovič David 0.
Trojky: 3, TH: 16/4, fauly: 18.

TJ Sokol Bor - BC Benešov 40:92 (9:13, 15:45, 21:61)
Body Benešova: Boublík Jan 20, Povolný Jáchym 18, Svoboda Tomáš 15, Brož Mirek 14, Rakovič David 8, Rýdl Milan 7, Korous David 4, Pokorný Matěj 4, Dvorský Vojtěch 2, Bobok Jan 0.
TH: 28/10, fauly: 25.


Ženy B - Středočeská basketbalová liga: 


BC Benešov B - BC Kolín 57:43 (16:13, 36:23, 45:32)
Body Benešova: Crháková Lucie 10, Koníčková Tereza 10, Mazurová Ludmila 10, Krejčová Aneta 8, Švermová Martina 6, Králíková Iva 4, Maršíčková Kamila 4, Hrušková Veronika 3, Hocková Barbora 2, Bervidová Hana 0.
Trojky: 2:4, TH: 6/3:7/3, fauly: 12:5.

BC Benešov B - BK Brandýs nad Labem, z.s. C 55:40 (15:9, 31:19, 43:31)
Body Benešova: Mazurová Ludmila 19, Maršíčková Kamila 11, Švermová Martina 8, Vrkoslavová Dita 8, Pajkrtová Lenka 4, Crháková Lucie 2, Králíková Iva 2, Krejčová Aneta 1, Bervidová Hana 0, Hocková Barbora 0.
Trojky: 1:3, TH: 23/18:10/3, fauly: 12:21.


Juniorky U19 – liga:


BC Benešov - Levhartice Chomutov 63:68 (14:15, 28:35, 43:51)
Body Benešova: Hálová Eliška 26, Fučíková Monika 19, Bočková Lenka 8, Bartoňová Tereza 4, Hunalová Eva 3, Budilová Natálie 2, Svobodová Aneta 1, Bartoňová Lucie 0, Fučíková Eliška 0, Neprašová Kateřina 0, Žvejkalová Šárka 0.
Trojky: 1:2, TH: 21/12:19/12, fauly: 16:18.

BC Benešov – DbaK 86:54 (26:12, 49:21, 72:35)
Body Benešova: Hálová Eliška 40, Fučíková Monika 16, Bartoňová Tereza 12, Hunalová Eva 6, Bočková Lenka 4, Budilová Natálie 2, Neprašová Kateřina 2, Svobodová Aneta 2, Žvejkalová Šárka 2, Bartoňová Lucie 0, Fučíková Eliška 0.
Trojky: 1:4, TH: 34/21:25/12, fauly: 25:27.


Nejmladší minižákyně U11 - přípravná soutěž:


BC Benešov - TJ Sokol Pečky 44:20 (12:8, 20:9, 40:15)
Body Benešova: Žížalová Rozálie 14, Červenková Anna 8, Kolbabová Klaudie 6, Pelikánová Lucie 4, Šváchová Adéla 4, Kleplová Tereza 2, Pikalová Natálie 2, Sedláčková Kristýna 2, Žížalová Natálie 2, Dvorská Veronika 0, Hajná Tereza 0, Jiráčková Anna 0, Maršíčková Michala 0, Zahradníčková Aneta 0.
TH: 12/6:10/2, fauly: 11:9.

BC Benešov - TJ Sokol Pečky 45:18 (18:4, 25:8 38:14)
Body Benešova: Kolbabová Klaudie 9, Červenková Anna 7, Pelikánová Lucie 6, Šváchová Adéla 6, Sedláčková Kristýna 4, Pikalová Natálie 3, Dvorská Veronika 2, Hajná Tereza 2, Zahradníčková Aneta 2, Žížalová Rozálie 2, Žížalová Natálie 2, Kleplová Tereza 0, Maršíčková Michala 0.
TH: 11/3:14/4, fauly: 10:9.

Comments