AKTUÁLNĚ‎ > ‎

Ženy A: Na úvod dvě porážky

přidáno: 25. 9. 2016 12:44, autor: Basket Benešov
V posledním zářijovém víkendu začala druholigová soutěž žen a hráčky BC Benešov zajížděly na palubovky Prostějova a Tišnova. Bohužel obě utkání Benešovská děvčata prohrála.

TJ OP Prostějov - BC Benešov 69 : 39

Body : Němcová J. 15,Remešová K. 6,Mazurová L. 6,Chotašová T. 3,Vosátková L. a Šedivá R. po 2
Čtvrtiny : 14:7,21:16,16.8,18:8 TH : 10/8 Trojky : 3 Fauly 9

V sobotním večeru se představily druholigové Benešovské basketbalistky na palubovce Prostějova.K tomuto utkání stejně jako o den později v Tišnově nastoupily ve slepené sestavě. Nicméně i tak i když to výsledek nenapovídá se hrál v poli celkem vyrovnaný zápas.Ovšem velký rozdíl byl v proměňování vypracovaných příležitostí.Zatímco domácí hráčky své příležitosti proměňovaly o hráčkách Benešova se to už tolik říci nedalo, a proto utkání skončilo jasným skóre pro domácí Prostějov.

MK Technic Tišnov - BC Benešov 65 : 23

Body: Mazurová L. 6,Vosátková L. 5,Remešová K. 4,Chotašová T. a Němcová J. po 3,Šedivá R. 2
Čtvrtiny : 20:6,15:3,15:13,15:1 TH: 5/2 Trojky : 3 Fauly: 11

Druhý den víkendu odehrálo oslabené družstvo Benešova své utkání v Tišnově.V prvních dvaceti minutách jednoznačně udávaly tón utkání domácí basketbalistky a tuto pasáž vyhrály jednoznačně 35:9 když děvčatům z Benešova nevycházelo téměř nic a to jak v obraně tak v útoku. Ve třetí části zápasu to vypadalo na velké vzepětí hostujících hráček kdy třemi trojkami v řadě lehce domácí znervózněly. Co se týče skóre byla tato část zápasu nejvyrovnanější. Čtvrtá čtvrtina ovšem opět jednoznačně vyzněla pro domácí a tak uštědřily hostům celkem krutou porážku 65:23.

Na úvod nás čekalo nepříjemné duo soupeřů z Moravy. Navíc jsme k těmto utkáním odjeli ve značně slepené sestavě, kdy jsme kádr doplnily na poslední chvíli holkama z "B" týmu. Musím říci že v sobotním utkání jsme podali navzdory sestavě velmi dobrý výkon i když podle výsledku to tak nevypadá.Bohužel byl rozdíl v proměňování vypracovaných příležitostí což se na výsledku projevilo. Ale holky chválím za bojovnost a nasazení a za to že to nezabalily. V neděli v Tišnově bylo po zápase vlastně již po první půli i když opět holky bojovaly. Ale projevila se únava a hlavně nesehranost, kdy jsme vlastně v tomto složení ani netrénovali. Ale nehážeme flintu do žita je začátek sezóny a věříme že se vše v dobré obrátí.