NÁBOR DO ŽÁKOVSKÝCH DRUŽSTEV V BENEŠOVĚ A VLAŠIMI !!!
(kliknutím na leták se zvětší)

                     BENEŠOV                                  VLAŠIM
https://sites.google.com/site/bcbenesov/home/letak_BN.jpg?attredirects=0           https://sites.google.com/site/bcbenesov/home/letak_Vla%C5%A1im.jpg?attredirects=0

JSI HOLKA A CHCEŠ HRÁT BASKET  V BENEŠOVĚ? KOMU ZAVOLAT A KDY KAM PŘIJÍT NA TRÉNINK

U8 dívky roč. narození 2009-2010: ZŠ Karlov STŘEDA 15:30 - 17:00 (Dan Brynda tel. 723 265 860)
U10 dívky roč. narození 2007-2008: ZŠ Dukelská ÚTERÝ a ČTVRTEK 16:45 - 18:00 (Radim Klein 739 827 212)
U11 dívky roč. narození 2006: ZŠ Dukelská STŘEDA a ČTVRTEK 15:30 - 16:45 (Milan Rýdl 737 523 719)
U15 dívky roč. nar. 2003-2005: ZŠ Dukelská ÚT a ST 18:00-19:15 a PÁTEK 15:00-16:15 (Jiří Mazur 721 267 143)


JSI KLUK A CHCEŠ HRÁT BASKET V BENEŠOVĚ? KOMU ZAVOLAT A KDY KAM PŘIJÍT NA TRÉNINK

U8 chlapci roč. narození 2008-2010: ZŠ Karlov STŘEDA 15:30 - 17:00 (Dan Brynda tel. 723 265 860)
U10 chlapci roč. narození 2006-2007: ZŠ Dukelská PONDĚLÍ a ČTVRTEK 18:00 - 19:15 (Tomáš Vaněk 608 210 281)
U13 chlapci roč. narození 2004-2005: ZŠ Dukelská PONDĚLÍ 16:45 - 18:00 (Jitka Kukurová 721 437 550)
U15 chlapci roč. narození 2003: ZŠ Dukelská PO 19:15-20:30, ST 18-19:15, PÁ ZŠ Karlov 18:45-20:15
(Jakub Malý 737 448 337)

JSI HOLKA NEBO KLUK A CHCEŠ HRÁT BASKET VE VLAŠIMI? KOMU ZAVOLAT A KDY KAM PŘIJÍT NA TRÉNINK

U8 dívky a chlapci ročník narození 2008-2010 v úterý 13.6., 20.6. a 27.6 v Sokolovně Vlašim (Jiří Mazur 721 267 143)


NEJSI SI JISTÝ KAM PATŘÍŠ? ZAVOLEJ HLAVNÍHO TRENÉRA (RADIM KLEIN 739 827 212)

Aktuality z klubu

  • Velký úspěch basketbalového týmu dívek BC Benešov U11 na 5. ročníku mezinárodního basketbalového turnaje Easter Cup 2017 Během velikonočního víkendu se tým dívek BC Benešov U11 ( r. 2006 a mladší ) zúčastnil jednoho z největších basketbalových turnajů, který patří mezi tři turnaje v České republice zařazené na listinu ...
    Přidáno v 20. 4. 2017 11:58, autor: Basket Benešov
  • Výsledkový servis 18.2. – 19.2.2017 Muži B - krajský přebor:BC Benešov B - Basketbal Pečky 73:44 (16:9, 37:25, 58:35)Body Benešova: Fulín Tomáš 23, Proskovec Jan 19, Červený Martin 11, Březina David ...
    Přidáno v 21. 2. 2017 13:55, autor: Basket Benešov
  • Výsledkový servis 28.1. – 29.1.2017 Junioři U19 – liga:BK Brandýs nad Labem - BC Benešov 60:49 (13:13, 28:21, 49:41)Body Benešova: Ifebe Aaron 18, Suchý Pavel 10, Kukura Ondřej 9, Hála Petr ...
    Přidáno v 6. 2. 2017 12:42, autor: Basket Benešov
  • Výsledkový servis 14.1. – 22.1.2017 Muži B – krajský přebor:BC Benešov B - BK Beroun B 94:49 (23:16, 44:23, 62:31)Body Benešova: Fulín Tomáš 21, Červený Martin 17, Březina David 15, Martínek ...
    Přidáno v 26. 1. 2017 3:14, autor: Jakub Malý
  • Výsledkový servis 17.12. – 18.12.2016 Junioři U19 – liga:BC Benešov - BK Brandýs nad Labem 53:81 (5:19, 27:35, 43:55)Body Benešova: Ifebe Aaron 16, Suchý Pavel 15, Hedvik Jaromír 7, Budil Daniel ...
    Přidáno v 22. 12. 2016 0:11, autor: Basket Benešov
Zobrazení příspěvků 1 - 5 z 114 Zobrazit více »

Kalendář zápasů BC Benešov


Novinky na basketbalových webech