Seznam přihlášených na seminář trenérů:
Registrace IMPULSY TRENÉRŮM, DIALOGY - RODIČE A TALENT: 

1. Marek Csunderlík   Basket Slovanka 11. Petra Štemberková BK Brandýs n.L.
2. Martin Gallas BA Sparta 12. Ludmila Štemberková BK Brandýs n.L.
3. Tomáš Severa BK Sojky Pelhřimov 13. Belinda Pragerová J.Hradec
4. Peter Novotný  xxx 14. Martin Paur Basket Pastelka MB
5. Simona Hochmanová Basket Slovanka 15. Iva Paurová Basket Pastelka MB
6. Sylva Kořínková Basket Slovanka 16. Marta Válková
 BK Kralupy
7. Martina Behrová BK Brandýs n.L. 17. Monika Mobiusová BK Kralupy
8. Iva Cajthamlová TJ Ruzyně 18. Adéla Janáková BK Kralupy
9. Jiří Havran ŠBK Sadská 19. Kristýna Vránková BK Kralupy
10. Lucie Hachle         Sokol Dubeč 20. Radana Hniličková BK Kralupy
21. Martin Kučera        BK Sojky Pelhřimov 31. Lenka Schickerová
 BK Říčany
22. Miloš Plaček Basket Poděbrady 32. Nikola Šmolcnopová BK Říčany
23. Jitka Kukurová  BC Benešov 33. Richard Český BC Benešov
24. Radim Klein BC Benešov 34. Roman Beneš BC Benešov
25. Ondřej Zahradníček BC Benešov 35. Jiří Mazur BC Benešov
26. David Březina BC Benešov 36. Tomáš Vaněk BC Benešov
27. Martina Švermová BC Benešov 37. Petr Pajkrt BC Benešov
28. Denisa Nováková BC Benešov 38. Tomáš Urban BC Benešov
29. Milan Rýdl BC Benešov 39. Jakub Malý BC Benešov
30. Anna Kudrnová  BK Říčany 40. Jiří Katrnoška ml. TJ Sokol Pečky
41. Jiří Katrnoška st. TJ Sokol Pečky 46. Kateřina Kudrnová Basket Čelákovice
42. Jan Pastýřík BA Lynx Liberec 47. Jarmila Tyllerová Mariánské Lázně
43. Barbora Choutková BA Lynx Liberec 48. Patricie Irlveková Mariánské Lázně
44. Kateřina Mehed (Fraiová) SK Velká Ohrada 49. David Mladý AŠ Mladá Boleslav
45. Lenka Hojková ŠBK Sadská 50. Kamila Míková     BK Říčany
51. Petra Kotová BC Benešov 56. Josef Hykel     BŠ Tygři Praha
52. Petr Vaníček BC Benešov 57. Vladimír Prášek BC Benešov
53. Venca Jiráček BC Benešov 58. Tomáš Mach BŠ Tygři Praha
54. Dan Brynda BC Benešov 59. Lucie Zeithammerová USK Praha
55. Jan Pejsar Sokol Kbely 60. Lucie Vetorová BC Kolín
61. Jan Dvořáček Slavoj BK Litoměřice 62. Michal Černík NH Ostrava
63. Jiří Paštika Spartak Rych.n.Kněžnou 64. Tereza Nováková BSK TJ Jičín
65. Tomáš Rosecký BK Vlci Žďár n. Sázavou 71. Josef Chlupsa Slavoj BK Litoměřice
66. Jan Danko BK Vlci Žďár n. Sázavou 72. Jana Chlupsová Slavoj BK Litoměřice
67. Radovan Beneš BK Vlci Žďár n. Sázavou 73. Jana Strnadová Trutnov
68. Lukáš Bárta BA Sparta Praha 74. Michal Martišek Trutnov
69. Zdeněk Fousek Tatran Kostelec n.Č.l. 75. Štěpán Hanzlík BK Slavoj Litoměřice
70. Daniel Navrátil Tatran Kostelec n.Č.l. 76. Petr Vaněk BK Tábor
77. Ivana Mikšová  BC Kolín  
78. Vendula Kašparová DBaK Plzeň  
79.   
80.   
    





Aktuality z klubu

  • Minibasketbalový turnaj 3.-5.tříd I.stupně základních škol Basket Club Benešov uspořádal ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů (ASŠK) a základní školou ZŠ Dukelská minibasketbalový turnaj pro žáky a žákyně 3-5.tříd I.stupně základních ...
    Přidáno v 11. 10. 2018 9:37, autor: Ondřej Zahradníček
  • Mladší minižákyně statečně bojovaly na NF 2018 V letošním roce se benešovské minižákyně probojovaly na Národní finále své kategorie.Výsledky a hodnocení turnaje si můžete přečíst na následujícím odkazu.
    Přidáno v 8. 5. 2018 13:02, autor: Jakub Malý
  • Výsledkový servis 17.3. – 18.3.2018: Žáci U15 - nadregionální soutěž:BC Benešov - TJ Thermia Karlovy Vary 57:81 (19:26, 31:50, 44:69)Body Benešova: Boublík Jan 23, Brož Mirek 14, Bartoš Václav 8, Svoboda ...
    Přidáno v 21. 3. 2018 6:02, autor: Basket Benešov
  • Výsledkový servis 3.3. – 4.3.2018: Žáci U15 - nadregionální soutěž:TJ Thermia Karlovy Vary - BC Benešov B 130:38 (36:8, 61:20, 91:30)Body Benešova: Kocián Tomáš 12, Málek Petr 9, Bartoš Tomáš 6 ...
    Přidáno v 8. 3. 2018 12:54, autor: Jakub Malý
  • Minibasketbalový turnaj benešovských základních škol Článek s fotogalerií naleznete v Radničních listech města Benešov na str.36. Ke stažení zde.
    Přidáno v 8. 3. 2018 4:30, autor: Basket Benešov
Zobrazení příspěvků 1 - 5 z 137 Zobrazit více »

Kalendář domácích zápasů BC Benešov