Sedmnáctka se výhry v domácím prostředí nedočkala

přidáno: 21. 10. 2013 2:30, autor: Basket Benešov
Benešovští kadeti nastoupili v domácím prostředí proti soupeřům z Nymburka a Poděbrad. Bohužel ani jeden tým nedokázali porazit a tak stále čekají na první výhru v sezoně.

V sobotním utkání nastoupil domácí výběr proti Nymburku a hned úvod utkání nám ukázal, že benešáci budou hrát proti velmi dobře fyzicky a silově vybavenému týmů Právě tento fakt zdravé agresivity dělal domácím velký problém, ale i tak dokázali držet prvních 5 minut hosty krok. Od této doby však přišel zlom a domácí tým, i když se velmi snažil, tak spíše sledoval nárůst rozdílu ve skóre. Hlavní důvodem byli jistá laxnost v obraně, ale především velká zbrklost v útoku kde domácí tým zahazoval i největší šance. Bohužel tento trend utkání vydržel po celých 40 minut a tak si hosté odvezli z palubovky Benešova vysoké vítězství v poměru 42:90.

BC Benešov- Basketbal Nymburk 42:90 ( 13:22, 24:47,34:72)

Body: Fučík 15, Červený 8, Burian 7, Hamajda 5, Bareš 3, Papírník 2, Burian 2

V nedělním utkání přijel do Benešova tým Poděbrad. Domácí tým opět vstoupil do zápasu velmi aktivně a po celou první čtvrtinu z něj sálala energie a touha po první výhře. Tomu také nasvědčovalo vedení po první části 20:17. Bohužel všechny tyto aspekty hry se poté na 25 minut zcela vypařili a domácí tým nechal Poděbrady, aby si na palubovce dělaly, co chtěly. Především týmová spolupráce u domácí týmu zcela zmizela. Domácí výběr zapnul až 5 minut před koncem zápasu, ale na nic jiného než úpravu rozdílu to nestačilo. Nutno, ale říct, že pokud budou kluci předvádět takový basketbal jako v neděli po těch 15 minut jistě se dostaví lepší hra, ale také vítězné zápasy.

BC Benešov- BK Poděbrady 69:93 ( 20:17,36:48,48:75)

Body: Červený 20, Burian 12, Strachota 11,Hála 7, Fučík 6, Suchý 5, Řejha 4, Papírník 4

Autor: T. Masár