Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Drama na Královce rozhodlo až prodloužení

13.10.2020 | Michal Holeš

Favorit nefavorit, sport je nevyzpytatelný. Na vlastní kůži se o tom přesvědčily hráčky druhého týmu U15, když jim béčko USK Praha nedalo nic zadarmo. A to doslova.

Jakoby svěřenkyně trenéra Mazura a Zahradníčka zůstaly ještě v kabině. Tak vypadal začátek hry. Skóre se vyšplhalo až na devítibodové manko pro Benešov.
Důrazný time out probudil naše hráčky a ty začaly dotahovat nelichotivou bilanci z úvodních minut. Podařilo se. Jenže přišel opět útlum, i díky zranění a faulům, se skóre přelévalo z jedné na druhou stranu.

Utkání muselo rozhodnout prodloužení. v něm měly více sil naše slečny a odvezly si tak veledůležité body.
Na tabulku se nyní kouká krásně, první BC Benešov "B" o skóre před BC Benešov "A". Tak snad se na holky zase co nejdříve podíváme.

6. kolo | Sobota 10.10.2020 | Hala Královka, plocha B
 

USK Praha B - BC Benešov

50:52

18:12, 6:9, 8:15, 11:7 - 7:9

Nejvíce bodů:  Vyroubalová 14, Kolářová 6, Florjánková 6, Baštová 6, Končelíková 5, Kadeřábková 5, Špatková 5, Podroušková 3. - Kolbabová 18, Zahradníčková 7, Seidlová 6, Jiráčková 4, Papírníková 4, Zvolská 4, Mayunga 3, Macháčková 3, Purová 2, Kolmanová 1. Fauly: 35:24. TH: 8/25 - 20/53.

USK Praha B: Podroužková, Timková, Končelíková, Kolářová, Moravcová, Pangrácová, Florjánková, Kadeřábková, Baštová, Beránková, Špatková, Vyroubalová.

BC Benešov: Mayunga, Kolmanová, Jiráčková, Purová, Zahradníčková, Seidlová, Papírníková, Machačová, Kolbabová, Zvolská.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Ondřej Zahradníček (trenér BC Benešov):

 Ačkoliv jsme dle dosavadních utkání měli být v zápase s USK Praha „B“ favority, soupeř nás zaskočil rychlou a důraznou hrou, což se projevilo v našem nelichotivém vstupu do zápasu, kdy na tabuli svítilo skóre 0:9 z našeho pohledu.
Pak se naše hráčky konečně vzpamatovaly a začaly se soupeřkami srovnávat krok. Další „rána“ ale přišla v polovině 2.čtvrtiny, kdy jsme přišli o dvě klíčové hráčky vyfaulováním respektive zraněním.

Utkání se tak proměnilo v urputný boj, skóre se neustále měnilo ve prospěch obou týmů. Rozhodnutí padlo až na konci prvního prodloužení, ve kterém se holky „rvaly“ o každý míč a bod, a které dokázaly dovést do vítězného konce, byť těsným rozdílem jednoho koše. Vítězství tedy vydřené, ale zasloužené.

Aktuální články
Co mi basketbal dal

Čtvrtý díl série #Timeout obstaral dlouholetý hráč, kapitán a nyní i trenér Basket Clubu Benešov Roman Beneš. Zavzpomínal na své...

 
Eliška Hálová přináší pátý díl #basketzobyvaku

Pátou řadu basketbalové challenge #basketzobyvaku si pro vás připravila česká reprezentantka, hráčka našeho Benešova, ale i extraligové...

 
Takhle vám šla BCBchallenge #4

Nebylo to úplně jednoduché, Ondra si na nás připravil skvělá cvičení. Tak se podívejme, jak nám to šlo.

 
Další výzvu režíruje Ondra Proskovec
 
Výkony z výzvy #basketzobyvaku 3
 
BCB Challenge #basketzobyvaku 3
 
BCB Challenge #basketzobyvaku má za sebou druhý týden
 
Basket Club Benešov má svůj Youtube kanál
 
BCB Challenge #basketzobyvaku 1
 
#3 Timeout - Basketbal
 
Zápasy
Muži "A" | Sobota 19.09.2020
2. kolo
Benešov - BK Příbram
 
Muži "A" | Pondělí 28.09.2020
1. kolo
Sokol Kutná Hora - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 03.10.2020
4. kolo
Tigers České Budějovice - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 05.12.2020
13. kolo
VS.
SKB Rokycany - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 06.12.2020
14. kolo
VS.
BK Příbram - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 19.12.2020
1. kolo
VS.
Wolves Radotín - Benešov
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS