SLUNÉČKO MINICUP 2017 - TURNAJ ŘÍČANY - sobota 20.5.2017

BC Benešov - DBaK Plzeň 20:22 (6:8, 11:12, 18:16)
body: A.Červenková 4, Pokorná 4, E.Červenková 3, Kleplová 2, Klimešová 2, Rálková 2, Šváchová 2, Kleinová 1

Basket Říčany - BC Benešov 6:12 (0:2, 2:10, 6:10)
body: A.Červenková 4, Zahradníčková 4, E.Červenková 2, Turziková 2 

Basket Slovanka - BC Benešov 18:8 (8:0, 8:6, 14:8)
body: E.Červenková 2, Tůmová 2, Turziková 2, Zahradníčková 2

BC Benešov - BC Slaný 14:8 (4:2, 6:6, 8:8)
body: Kleplová 4, Cvrčková 2, A.Červenková 2, E.Červenková 2, Maršíčková 2, Turziková 2

1. Basket Slovanka 
2. BC Benešov
3. BC Slaný
4. Basket Říčany
5. DBaK Plzeň


Šmoulinka CUP 2016/2017 - TURNAJ BENEŠOV- neděle 14.5.2017

BC Benešov "HOLKI" - BC Benešov "KLUCI" 14:28
body: Kleplová 4, Dvorská 2, Kleinová 2, Kolbabová 2, Pelikánová 2, Zahradníčková 2  

BC Benešov "HOLKI" - Poděbrady 4:61
body: Demská 2, Dvorská 2 

BC Benešov "HOLKI" - HB Basket Praha 27:20
body: Pelikánová 10, Kolbabová 7, Demská 2, Dvorská 2, Kleplová 2, Zahradníčková 2, N.Žížalová 2

1. Poděbrady
2. BC Benešov "KLUCI"
3. BC Benešov "HOLKI"
4. HB Basket Praha


Šmoulinka CUP 2016/2017 - TURNAJ PODĚBRADY- neděle 9.4.2017

BK Jičín - BC Benešov 12:44
body: Pelikánová 10,  Zahradníčková 6, Demská 4, Dvorská 4, Hajná 4, Kolbabová 4, Pikalová 4,
A.Červenková 2, Kleplová 2, Sedláčková 2, R.Žížalová 2  

BC Benešov - Sokol Kladno 15:36
body: Hajná 6, Kolbabová 4, Pelikánová 2, A.Červenková 1, vlastní 2 

Poděbrady - BC Benešov 38:9
body: Zahradníčková 4, Kolbabová 2, A.Červenková 1, Pikalová 1, N.Žížalová 1 

1. Sokol Kladno
2. Poděbrady
3. BC Benešov
4. BK Jičín


Šmoulinka CUP 2016/2017 - TURNAJ BC WIZARDS PRAHA - neděle 26.3.2017

BC Wizards Praha - BC Benešov 15:7
body: Flašíková 2, Pelikánová 2, R.Žížalová 2, Hajná 1

BC Benešov - SŠB Pardubice 21:26
body: Kolbabová 6, Dvorská 4, Hajná 3, Kleinová 2, Kleplová 2, Kupsová 2, Pelikánová 2

BC Benešov - Pastelka Mladá Boleslav 14:37
body: Hajná 6, Pelikánová 4, Kolbabová 2, Kupsová 2

1. Pastelka Mladá Boleslav
2. BC Wizards Praha
3. SŠB Pardubice
4. BC Benešov


Šmoulinka CUP 2016/2017 - TURNAJ BŠ TYGŘI PRAHA - neděle 26.2.2017

BC Benešov - BK Pardubice 11:20
body: Sedláčková 4, Maršíčková 2, Pikalová 2, Kleplová 2, R.Žížalová 1

BA Roudnice - BC Benešov 23:13
body: Sedláčková 4, E.Červenková 2, Pelikánová 2, Rálková 2, Zahradníčková 2, Pikalová 1

BŠ Tygři Praha - BC Benešov 16:10
body: Starostová 6, Demská 2, Pelikánová 2

1. BA Roudnice
2. BŠ Tygři Praha
3. BK Pardubice
4. BC Benešov


Šmoulinka CUP 2016/2017 - TURNAJ NYMBURK - neděle 15.1.2017

BC Kolín 06 - BC Benešov 50:4
body: N.Žížalová 2, A.Červenková 1, Dvorská 1

BA Nymburk - BC Benešov 30:14
body: Starostová 6, Pelikánová 4, A.Červenková 2, Dvorská 2

BC Benešov - ŠBK Sadská 24:14
body: Pelikánová 8, Dvorská 6, N.Žížalová 4, A.Červenková 2, Kleplová 2, R.Žížalová 2

1. BC Kolín 06
2. BA Nymburk
3. BC Benešov
4. ŠBK Sadská



Šmoulinka CUP 2016/2017 - TURNAJ PORG BASKET - neděle 18.12.2016

BC Benešov - Litoměřice 14:7
body: Kolbabová 4, Hajná 4, R.Žížalová 4, Pikalová 2

BC Benešov - BK Pardubice 20:7
body: Kolbabová 10, Kleinová 2, Maršíčková 2, Pikalová 2, Pelikánová 2, R.Žížalová 2

PORG Basket - BC Benešov 17:15 PP
body: Kolbabová 7, Sedláčková 2, Pelikánová 2, Kupsová 2, Hajná 1, R.Žížalová 1

1. PORG Basket
2. BC Benešov
3. Litoměřice
4. BK Pardubice


 

Šmoulinka CUP 2016/2017 - TURNAJ BENEŠOV - neděle 27.11.2016

BC Benešov - Nové Strašecí 14:26
body: Kolbabová 6, Hajná 4, Kupsová 2, N.Žížalová 2

BC Benešov - BA Nymburk 10:15
body: A.Červenková 2, Demská 2, Hajná 2, Pelikánová 2, Pikalová 2

BC Benešov - Tygři Praha 7:54
body: Dvorská 2, R.Žížalová 2, Pokorná 2, Hajná 1

1. Tygři Praha
2. Nové Strašecí
3. BA Nymburk
4. BC Benešov




Šmoulinka CUP 2016/2017 - TURNAJ HB BASKET PRAHA - neděle 6.11.2016

BC Benešov - USK Praha 39:28
body: Kolbabová 12, Hajná 6, R.Žížalová 6, Kupsová 3, Dvorská 2, Kleplová 2, Pikalová 2, Sedláčková 2, Starostová 2, Zahradníčková 2

HB Basket Praha - BC Benešov 22:14
body: Kolbabová 4, Dvorská 2, Hajná 2, Flašíková 2, Rálková 2, Sedláčková 1, R.Žížalová 1

BC Benešov - TJ Jablonec 11:50
body: Kolbabová 6, Hajná 4, Pikalová 1

1. TJ Jablonec
2. HB Basket Praha
3. BC Benešov
4. USK Praha


Šmoulinka CUP 2016/2017 - TURNAJ V KRALUPECH - neděle 23.10.2016

Sokol Kladno - BC Benešov 82:2
body: Kolbabová 2

BC Benešov - BC Kolín 07 42:3
body: Hajná 6, N.Žížalová 6, Kolbabová 4, Pelikánová 4, R.Žížalová 4, Dvorská 2, Maršíčková 2, Kleplová 2,     Klimešová 2, Kupsová 2, Pikalová 2, Pokorná 2, Rálková 2, Zahradníčková 2 

BK Kralupy Junior - BC Benešov 16:24
body: Hajná 10, Rálková 6, Pelikánová 2, Kleplová 2, Kačengová 2, N.Žížalová 2

1. Sokol Kladno
2. BC Benešov
3. BK Kralupy Junior
4. BK Kolín 07


Šmoulinka CUP 2016/2017 - TURNAJ V SADSKÉ - neděle 25.9.2016

ŠBK Sadská - BC Benešov 83:1
body: Kolbabová 1

BC Benešov - BK Jičín 33:20
body: Hajná 8, Kolbabová 7, Dvorská 4, R.Žížalová 4, Klimešová 2, Pivoňková 2, Starostová 2, Zahradníčková 2,   vlastní 2  

BC Benešov - BK Pardubice 36:29
body: R.Žížalová 8, Kolbabová 6, Pikalová 6, Hajná 4, Pokorná 4, Demská 2, Starostová 2, Zahradníčková 2,  N.Žížalová 2

1. ŠBK Sadská
2. BC Benešov
3. BK Pardubice
4. BK Jičín