PŘÍPRAVNÁ SOUTĚŽ NEJMLADŠÍCH MINIŽÁKYŇ U11G
OBLAST STŘEDNÍ ČECHY 2018/2019

KoloDenDatumDomácíHosté  
1.koloSo15.9.Slaný BC Benešov 59:15 34:32
3.koloSo13.10.BC BenešovTJ Sokol Kladno 112:8 76:10
4.koloSo27.10.BK BrandýsBC Benešov 12:36 14:33
5.koloSo10.11.BC BenešovBK Kralupy 98:19 80:8
6.koloSo24.11.BC KolínBC Benešov 34:32 21:35
7.koloNe16.12.BC BenešovŠBK Sadská 12:92 20:79
8.koloSo5.1.BC BenešovSlaný 31:35 28:35
10.koloSo12.1.TJ Sokol KladnoBC Benešov 15:69 17:60
11.koloNe24.2.BC BenešovBK Brandýs změna termínu 
12.koloNe  3.3.BK KralupyBC Benešov  
13.koloSo16.3.BC BenešovBC Kolín  
14.koloSo30.3.ŠBK SadskáBC Benešov  
umístěníSo13.4.??  
EasterCUPČt-Ne18.-21.4.KlatovyBC Benešov  

Za minižákyně U11G budou hrát všechny hráčky ročník 2008 + 4 hráčky 2007 (Starostová, Maršíčková, Sochůrková, Cachová) + dle potřeby hráčky ročník 2009-2010 z přípravky U10.


PŘÍPRAVNÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH MINIŽÁKYŇ U12G
OBLAST STŘEDNÍ ČECHY 2018/2019

KoloDenDatumDomácíHosté  
1.koloSo22.9.BC BenešovBK Beroun 47:31 32:29
2.koloSo6.10.BC BenešovSPŠ Příbram 53:23 52:20
4.koloSo3.11.BC BenešovBC Slaný 39:40 28:26
5.koloSo17.11.TJ Sokol KladnoBC Benešov 32:36 27:14
6.koloSo15.12.BK BerounBC Benešov 37:43 42:48
10.koloNe17.2.BC BenešovTJ Sokol Kladno  
7.koloSt20.2.SPŠ PříbramBC Benešov  
9.koloSo23.2.SlanýBC Benešov  
umístěníSo23.3.??  
umístěníSo6.4.??  
umístěníSo13.4.??  
EasterCUPČt-Ne18.-21.4.KlatovyBC Benešov  

Za minižákyně U12G budou hrát všechny hráčky ročník 2007 (mimo Starostová, Maršíčková, Sochůrková, Cachová které budou nastupovat v utkáních U11G) + dle potřeby a výkonnosti mohou pendlovat všechny hráčky 2008.


PŘÍPRAVNÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH MINIŽÁKYŇ U13G
OBLAST STŘEDNÍ ČECHY 2018/2019

KoloDenDatumDomácíHosté  
PřípravaSo8.9.BrandýsBC Benešov  
8.koloSo14.10.BC BenešovBasket Slovanka 79:15 81:22
4.koloSo27.10.BC BenešovBrandýs 28:59 24:54
5.koloNe11.11.Bižu JablonecBC Benešov 36:62 53:56
2.koloSo1.12.BC BenešovHB Basket 48:18 46:31
7.koloSo5.1.HB BasketBC Benešov 29:28 15:39
3.koloSo2.2.Basket SlovankaBC Benešov  
9.koloSo16.2.BrandýsBC Benešov  
10.koloSo2.3.BC BenešovBižu Jablonec  
umístěníSo16.3.??  
umístěníSo30.3.??  
umístěníSo13.4.??  

PRO PENDLUJÍCÍ HRÁČKY ROČNÍK 2007 - A. Červenková, Demská, Dvorská, Hajná, Kolbabová, Kupsová, Pokorná, Sedláčková, Zahradníčková, R.Žížalová

    8.9. - A.Červenková, Demská, Zahradníčková (přípravný zápas)
14.10. - Hajná, Jiráčková, Kupsová
27.10. - Dvorská, Kolbabová, Zahradníčková
11.11. - Pokorná, Sedláčková
  1.12. - PH hráčky nepožadovány
  8.12. - Hajná, Zahradníčková (kvalifikace NF)
 28.12 - Dvorská, Kupsová
    5.1. - Hajná, Kolbabová
    2.2. -
  16.2. -
    2.3. -  
  16.3. -
  30.3. -
  13.4. -