Přehled druhé poloviny sezóny

přidáno: 22. 6. 2015 5:35, autor: Jakub Malý

U11 – MINIŽAČKY  -  S PASTELKOU DVAKRÁT VÍTĚZNĚ

V sobotu dne 22.listopadu odjíždělo v časných ranních hodinách naše nejmenší dívčí družstvo k mistrovským zápasům do Mladé Boleslavi. Dívčí domácí družstvo Pastelka je v současné době na spodní příčce našeho krajského přeboru, dalo se tedy předpokládat vítězství hostů. A ikdyž se v této mini soutěži dá výsledek jen těžko tušit, přesto hostující tým splnil předpoklad a oba zápasy zaslouženě vyhrál. Historicky poprvé se do střelecké listiny zapsala svým prvním košem v mistrovském utkání i naše nejmenší svěřenkyně – Natka Machačová. Tento úspěch oslavila po zápase v šatně všechna děvčata i díky sponzorským čokoládičkám od rodiny Machačových. Díky.

BASKET PASTELKA - BC BENEŠOV MINIŽAČKY 16 : 44 ( 4:12, 8:28, 10:36 )

Body : Róza Kadeřábková 10, Natálie Měchurová 10, Ajša Hadžalič 6, Zuzka Šomoškoiová 4,   Eliška Vrbová 8, Klára Seidlová 4, Natka Machačová 2

Trestné hody : 10/0

Fauly : 8/9

BASKET PASTELKA - BC BENEŠOV MINIŽAČKY 14 : 34 ( 0:10, 4:18, 10:28 )

Body :  Natálie Měchurová 12, Ajša Hadžalič 8, Zuzka Šomoškoiová 4, Marika Rýdlová 4, Róza Kadeřábková 3,Anička Škodová 2, Klára Seidlová 1,

Trestné hody : 8/2

Fauly : 5/9

U11 – MINIŽAČKY  -  NEZNÁMÉ PODĚBRADY

K dalšímu dvojzápasu nastoupila naše děvčata v sobotu 29.listopadu na domácí palubovce ,v hale u ZŠ Dukelská. Dorazil k nám smíšený tým z Poděbrad se kterým v minulém kole naši chlapci těsně prohráli. S velkými obavami jsme tedy vstupovali do utkání, ale vývoj zápasu ukázal, že se s tímto soupeřem dá hrát vyrovnaný duel ( poločas 14:16).  Výsledek se nám do konce nepodařilo otočit v náš prospěch, ale zápas hodnotíme kladně – skončil jen malým rozdílem tří košů.

BC BENEŠOV MINIŽAČKY– BASKET PODĚBRADY 29 : 35 ( 2:6, 14:16, 20:25 )

Body :  Bára Jiráčková 8, Zuzka Šomoškoiová 7, Natálie Měchurová 4, Anička Škodová 2, Marika Rýdlová 2, Klára Seidlová 2,  Eliška Vrbová 2, Róza Kadeřábková 2

Trestné hody : 6/1

Fauly : 16/8

První poločas druhého zápasu soupeře zaskočil a děvčata v jeho závěru vedla 10:5. I přes veškerou snahu v druhé části hry se hostům nedařilo zvrátit stav utkání a domácí se tak mohli radovat z těsného, ale zaslouženého vítězství.

BC BENEŠOV MINIŽAČKY– BASKET PODĚBRADY 15 : 14 ( 9:3, 10:5, 15:9 )

Body :  Bára Jiráčková 6, Natálie Měchurová 5, Eliška Vrbová 3,  Klára Seidlová 1

Trestné hody : 9/3

Fauly : 13/9

K dalším mistrovským zápasům zajíždějí děvčata v sobotu 6.prosince do Brandýsa. A v neděli 14. prosince od 13,30 hod. se družstvo dívek U11 utká v hale ZŠ Dukelská v přátelském duelu s týmem ze Zbořeného Kostelce.

CENNÉ VÍTĚZSTVÍ Z BRANDÝSA

V prvním prosincovém víkendu zajížděla děvčata U11 na horkou půdu do Brandýsa. Úvodní čtvrtina vyšla víc než dobře, hostující tým udržel čisté skóre a soupeři nastříleli 14 bodů. Další dvě části hry byly velice vyrovnané a domácí hráčky je vyhrály o bod. Urputný boj se strhl v poslední čtvrtině, domácí bojovali seč mohli, ale naše děvčata v hektickém závěru těsnou výhru udržela.

BK BRANDÝS NAD LABEM - BC BENEŠOV MINIŽAČKY 34 : 38 ( 0:14, 8:21, 21:33 )

Body : Bára Jiráčková 8, Ajša Hadžalič 6, Zuzka Šomoškoiová 6, Marika Rýdlová 6, Eliška Vrbová 6, Natálie Měchurová 3,  Klára Seidlová 2, Róza Kadeřábková 1

Trestné hody : 28/6 - 14/4

Fauly : 16/27

Do druhého utkání nastoupila naše děvčata pouze po 5 minutové přestávce. To se také projevilo v dalším průběhu hry. V první části jsme ještě drželi se soupeřkami krok a vyhráli ji 4:10. V druhé však nastal ohromný propad a domácí otočili výsledek na 18:10. Druhý poločas byl již vyrovnaný, ale další obrat už nenastal a domácí tým tak zaslouženě vyhrál.

BK BRANDÝS NAD LABEM - BC BENEŠOV MINIŽAČKY 29 : 18 ( 4:10, 18:10, 12:24 )

Body : Zuzka Šomoškoiová 6, Eliška Vrbová 4, Natálie Měchurová 4, Róza Kadeřábková 2, Bára     Jiráčková 2

Trestné hody : 12/5 - 5/0

Fauly : 13/18

K dalším zápasům vyrážíme až v novém roce, a to k favoritkám naší soutěže do Sadské. Děkujeme všem příznivcům, hlavně rodičům a našim sponzorům a přejeme všem šťastné a veselé Vánoce a hodně zdraví, mnoho osobních a sportovních úspěchů v novém roce 2015.