PŘÍPRAVNÝ TURNAJ U11 G (dívky) V MINIBASKETU

přidáno: 16. 10. 2015 4:19, autor: Jakub Malý   [ aktualizováno 16. 10. 2015 4:22 ]
V pondělí 28. září proběhl v hale ZŠ Dukelská dívčí turnaj kategorie U11, do kterého jsme si pozvali blízké Říčany a z Prahy družstvo Slovanky. V prvním utkání začala naše děvčata velice zakřiknutě a trvalo celé tři čtvrtiny, kdy jsme museli dotahovat náskok soupeře. V poslední čtvrtce (21:2) jsme se již probrali a zápas otočili v náš prospěch.

V druhém duelu přehrávala říčanská děvčata družstvo Slovanky a zaslouženě vyhrála.

V závěrečném měření sil nastoupila domácí děvčata proti dívkám z Prahy a kromě třetí čtvrtiny nezaváhala a utkání vyhrála. Tímto vítězstvím si vybojovala i celkové prvenství v našem miniturnaji.