U11 – MINIŽAČKY - PRVNÍ VÝHRA

přidáno: 29. 10. 2014 12:06, autor: Jakub Malý

V sobotu dne 25.října nastoupilo proti domácím na benešovskou palubovku družstvo z Českého Brodu. V sestavě mělo pouze dva chlapce, takže jsme konečně mohli svést vyrovnaný zápas. První dvě čtvrtiny byly vyrovnané, poločasové skóre bylo pouze o jeden koš v náš prospěch 10:8.

O výsledku rozhodl až další poločas, kdy jsme soupeře jasně přehráli 22:3. Poprvé jsme se radovali ze zaslouženého vítězství.

BC BENEŠOV MINIŽAČKY– TJ SLOVOJ ČESKÝ BROD 32 : 11 ( 4:1,10:8, 20:9 )

Body : Natálie Měchurová 16, Ajša Hadžalič 6, Zuzka Šomoškoiová 4, Bára Jiráčková 2, Róza Kadeřábková 2, Klára Seidlová 2

Trestné hody : 8/0

Fauly : 14/4

Po krátkém odpočinku jsme nastoupili ještě plni eufórie z předchozí výhry do druhého duelu. Hned v úvodní části se velice projevilo podcenění soupeře.Dovolili jsme totiž jejich nejdelšímu hráči Kosíkovi, aby nám nasázel v této části 7 z celkových 9 bodů . A přesto, že v dalším průběhu hry došlo k vyrovnání, nepodařilo se našemu, už dost vysílenému týmu, zápas obrátit v náš prospěch. Soupeř si tedy ve velmi dramatickém závěru po právu odvezl oba body za výhru.

BC BENEŠOV MINIŽAČKY– TJ SLOVOJ ČESKÝ BROD 22 : 25 ( 4:9, 8:15, 15:21 )

Body : Róza Kadeřábková 6, Natálie Měchurová 6, Eliška Vrbová 4, Ajša Hadžalič 2, Zuzka Šomoškoiová 2, Bára Jiráčková 2