TURNAJ DÍVEK U11 VE STRAKONICÍCH

přidáno: 29. 9. 2016 2:32, autor: Basket Benešov   [ aktualizováno 29. 9. 2016 2:33 ]

V sobotu dne 10. září se naše minižačky zúčastnily přípravného turnaje ve Strakonicích. V úvodním utkání nastoupily proti hráčkám z Plzně. Po vyrovnané úvodní čtvrtině ( 2:3 ) se nám podařilo v dalším průběhu zápasu navýšit rozdíl ve skóre a celkem v pohodě vyhrát. V dalším duelu se proti nám postavilo domácí družstvo Strakonic. Po předchozím vítězství jsme velice podcenili nástup do hry. V dalších čtvrtinách jsme již krok se soupeřkami vyrovnali, ale k vítězství se, bohužel, nedopracovali. Poučeni z prohry jsme s výbornou hrou v obraně překvapili družstvo dívek z Klatov. Po velice bojovném výkonu jsme se opět mohli radovat z výhry. V posledním utkání nás čekalo družstvo USK Praha. Úvodní čtvrtina byla opět zcela vyrovnaná, ale v dalších dvou se opět prosadil náš důraz v obraně. Tím se nám podařilo získat dostatečný náskok, že ani menší koncentrace v závěrečné části naše vítězství neohrozila. Tímto závěrečným vítězstvím jsme si upevnili skvělé druhé místo v závěrečné tabulce turnaje. Při vyhodnocení obdržela naše děvčata, od nestora českého basketbalu pana Vondřičky, nejenom stříbrný pohár a diplom, ale také jahodový dort, který „padl“ ihned po příchodu do šatny. Ceny za nejprospěšnější hráčku a za největší bojovnici týmu obdržely Marika Rýdlová a Klára Seidlová.

DBAK Plzeň       –    BC Benešov 16 : 27 ( 2:3, 4:11, 6:21 )

BK Strakonice  – BC Benešov 28:12 ( 18:0, 22:6, 26:8 )

BC Benešov    –    Klatovy 16 : 9 ( 6:2, 12:7, 14:9 )

BC Benešov    –    USK Praha 21 : 16 ( 4:4, 8:4, 17:8 )

Za předvedené bojovné výkony musíme všechna děvčata pochválit a také rodiče, kteří nás v krizových situacích velice důrazně a hlasitě z hlediště podporovali.