Minižákyně přivezly z Prahy dvě výhry

přidáno: 25. 9. 2012 8:02, autor: Basket Benešov
V sobotu 22.září začaly nejmladší benešovské baskeťačky svou sezónu zápasy v Praze na Zličíně. K zápasům odjížděly pouze v 10-ti, to znamenalo hrát bez střídání. Holky vstoupily do zápasu nebojácně a hlavně díky týmové hře všech hráček jsme první čtvrtinu vyhrály o 3 body. Druhá pětka v této hře pokračovala, což nám přineslo poločasové vedení 15:25. Holky viděly, že mají šanci vyhrát. Naštěstí se toho nezalekly a ve svých výkonech pokračovaly i ve druhém poločase. Výsledkem byla první, trochu nečekaná výhra!

Druhé utkání přineslo vyrovnanější průběh i výsledek zápasu. Přes jistou únavu z prvního zápasu a ,,výpadek,, ve 3.čtvrtině jsme utkání dovedly do vítězného konce a mohly slavit druhou výhru.

Holky nás svým výkonem mile překvapily. Na některých je znát velké zlepšení, ale stále máme na čem pracovat. Na začátek sezóny 2 výhry jsou skvělé. Doufáme, že se s tím holky neuspokojí a budou chtít vyhrávat dál a jejich výkony se budou zlepšovat.

HB Basket Praha – BC Benešov 29:42 (10:13, 5:12, 10:11,4:6)

Budilová N. 13 (2/1), Flosmanová E. 11 (4/1), Neprašová K. 8 (2/0), Vaníčková K. 6 (7/0), Bartoňová L. 2, Hálová E. 2 (2/0), Bartoňová T. 0 (2/0), Pospíšilová K., Kotoučová V., Fučíková E.

HB Basket – BC Benešov 31:38 (6:9, 7:12, 14:7, 4:10)

Budilová N. 12 (4/2), Vaníčková K. 9 (4/1), Hálová E. 7 (4/1), Flosmanová E. 4 (4/2), Neprašová K. 4, Bartoňová T. 2, Bartoňová L., Pospíšilová K., Kotoučová V., Fučíková E.,

Autorka: Ráďa Richterová