Žákyně se se staršími soupeřkami praly statečně

přidáno: 14. 10. 2013 10:03, autor: Basket Benešov   [ aktualizováno 14. 10. 2013 10:27 ]
SŠK Příbram U15 – BC Benešov U14 68-44 (11-12, 18-11, 27-10, 12-11)

V brzkém sobotním dopoledni jsme vyrazili směr Příbram získávat další herní zkušenosti a poprat se o dobrý výsledek. Opět jsme nastoupili proti staršímu a většímu soupeři, což především v prvním poločase nebylo vůbec znát. Soupeře jsme zaskočili bojovností. To znamenalo velice dobrý výsledek v poločase 29-23. Bohužel v 2. poločase se vytratila koncentrace na zápas a to především v obraně, kdy hráčky neplnili pokyny trenérů. Největší rozdíl byl znát na doskoku, kdy jsme doslova koukaly na domácí hráčky, jak si opakovaně doskakují jeden balon za druhým. Poslední čtvrtina už byla opět vyrovnaná.

Zápas musíme, i přes výpadek ve 3. čtvrtině, hodnotit kladně, protože jsme se tři čtvrtiny statečně praly a byly vyrovnaným soupeřem a až vylepšíme především obranný doskok můžeme hrát vyrovnaně i se staršími soupeřky. Můžeme se také radovat z první vstřelené trojky v zápase, o kterou se postarala Monča Fučíková.

Body: Budilová 17 (10/5), Fučíková M. 6 (1x3, 2/1), Hálová 5 (2/1), Říhová 4 (4/0), Svobodová 4 (2/0), Bartoňová T. 4, Bartoňová L. 2, Neprašová 2, Fučíková E., Kotoučová V.

Za 14. dní se poprvé představíme na domácí palubovce. Sobotní zápas proti PORG Praha je na žádost soupeře odložený na 16.11. V neděli se utkáme se Spartou.

Autor: Jana Strnadová