Muži A - výpis článků

ČLÁNKY - SOUPISKA - TABULKA - FOTOGALERIE

Návrat na domácí palubovku mužům prospěl

přidáno: 1. 12. 2019 12:27, autor: Jakub Malý

Po nepovedeném výjezdu na východ Čech, kdy neuspěli ani ve Vysoké, ani v Holicích, hostili benešáci nevyzpytatelné soupeře Sokol Kbely a BK Brandýs. Obě utkání zvládli benešáci na výbornou. V obou utkání se jim povedl start do zápasu (22:0, respektive 16:2). V druhé a třetí části pak svůj náskok vždy lehce navyšovali. V úvodu čtvrté čtvrtiny si vybrali slabší chvilku, aby pak v závěru soupeři znovu odskočili. Vyzdvihnout je třeba výkon Petra Kožanta, který za 6 minut poslední čtvrtiny nedělního zápasu stihl nastřílet 23 ze svých 40 bodů...

BC Benešov - Sokol Kbely 118:74
Body: Proskovec 28, Kožant 26, Kratochvíl 19....

BC Benešov - BK Brandýs nad Labem 108:72
Body: Kožant 40, Kratochvíl 17, Valenta 9....

Čtvrtý hazard s koncovkou se již nevyplatil

přidáno: 25. 10. 2019 5:05, autor: Jakub Malý

Ve třetím a čtvrtém kole letošní sezóny se opět benešovští basketbalisté vydali na palubovky soupeřů. Stejně jako v prvním dvojkole i tentokrát byli v utkáních favority a i tentokrát se jim nepodařilo odehrát poklidná utkání. Zatímco v sobotu se jim podařilo vystupňovaným nasazením zlomit kutnohorskou zónu. V neděli i přes několik nadějných vedení v průběhu zápasu nedokázali čelit nadšení kolínských. Výsledkem je tak první prohra sezóny.

Sokol Kutná Hora - BC Benešov 64:74 (15:17, 38:36, 54:53)
Body Benešova: Kratochvíl David 23, Ťažký Martin 12, Proskovec Ondřej 11, Malý Jakub 10, Kukura Ondřej 8, Fulín Tomáš 3, Hedvik Jaromír 3, Valenta Tomáš 2, Vondráček Filip 2, Bednář Jan 0, Brynda Daniel 0, Šejbl Jiří 0.
Trojky: 5:12, TH: 29/11:20/8, fauly: 19:25.

BC Kolín B - BC Benešov 64:59 (17:18, 36:31, 48:51)
Body Benešova: Proskovec Ondřej 16, Kratochvíl David 11, Ťažký Martin 9, Šejbl Jiří 7, Valenta Tomáš 5, Fulín Tomáš 4, Hedvik Jaromír 3, Sedláček Jan 3, Kukura Ondřej 1, Brynda Daniel 0, Hála Petr 0, Vondráček Filip 0.
Trojky: 9:5, TH: 23/9:22/14, fauly: 29:24.

První výjezd na 100%

přidáno: 7. 10. 2019 13:18, autor: Jakub Malý

Po několika letech ve skupině A byli benešovští basketbalisté tentokrát zařazeni do druholigové skupiny B. Jejich prvním soupeřem v nové sezoně byli hráči BA Lynx Liberec, kteří měli výhodu domácího prostředí. To se však v úvodu vůbec neprojevovalo a byli to hosté z Benešova, kteří ve 4. minutě vedli 13:4. Domácí však nezpanikařili a brzy otočili na 17:15 ve svůj prospěch.

Benešovu přestala vycházet hra pod koš, ale za to se začalo dařit zpoza tříbodového oblouku, což vyústilo ve vedení 35:26 v 15. minutě. Na to domácí zareagovali šňůrou 11:0 a Benešáky do poločasu zachránila hlavně zónová obrana.

Právě s ní vstoupili i do druhé půle a Liberec se ze hry prosadil až po šesti minutách. Benešov si postupně vypracoval až čtrnáctibodový náskok, ale domácí se drželi v utkání pomocí trestných hodů. Ve druhé půle jich házeli dvacet a všechny proměnili!

Benešovský náskok se několikrát ztenčil až na dostřel jediného koše, ale pokaždé hosty uklidnil důležitou trojkou Jan Sedláček či Petr Kožant. V samém závěru se Benešáci nevyvarovali několika taktickým chybám, ale v pravou chvíli se semkli v obraně a udrželi první výhru v sezóně.

BA Lynx Liberec - BC Benešov 78:83

Body: Sedláček Jan 23, Kratochvíl David 21, Kožant Petr 15, Proskovec Ondřej 6, Šejbl Jiří 6, Beneš Roman 5, Ťažký Martin 4, Kukura Ondřej 3

V neděli nastoupili Benešáci proti zkušenému týmu Mladé Boleslavi. Od úvodních minut bylo jasné, že půjde o souboj dvou stylů. Podkošová síla Mladé Boleslavi proti rychlým nohám benešáků.

Po vyrovnané první půli se zápas zlomil ve třetí čtvrtině, kdy skvělá obrana a rychlý přechod na útočnou polovinu vybudovaly týmově hrajícím hostům rozhodující náskok. Ten se v průběhu poslední části vyšplhal až na 18 bodů. Závěrečná snaha domácích stačila jen na kosmetickou úpravu skóre.

TJ AŠ Mladá Boleslav - BC Benešov 67:74
Body: Kožant Petr 13, Ťažký Martin 10, Fulín Tomáš 8, Kratochvíl David 7, Malý Jakub 7, Proskovec Ondřej 7, Sedláček Jan 7, Šejbl Jiří 5, Frolík Jan 4, Valenta Tomáš 4, Bednář Jan 2

V dalším dvojkole poslal los benešovské hráče opět mimo jejich palubovku. Čekají je zápasy s Kutnou Horou a rezervou BC Kolín. První možnost vidět benešovské basketbalisty v akci, tak bude ve středu 30.10. v druhém kole Českého poháru, kdy budou hostit tým GBA Lions Jindřichův Hradec A (1. liga)

PT a JM

Cenný skalp prvoligového soupeře

přidáno: 8. 9. 2019 13:58, autor: Jakub Malý

Sokol Vyšehrad - BC Benešov 68:71 pp. (16:13, 38:39, 48:42, 64:64)

Střelci: Proskovec 22 (3), Ťažký 18, Sedláček 10, Fulín 9 (2), Šejbl 7, Kukura 3, Beneš 2

V prvním přípravném utkání před novou sezonou čekal na benešovské muže těžký soupeř - prvoligový Sokol Vyšehrad. Před zápasem se navíc omluvili zkušení matadoři Malý, Kožant a Valenta. V okleštěné sestavě a se zaskakujícím trenérem však Benešáci od začátku utkání podávali skvělý houževnatý výkon. V 9. minutě sice domácí vedli 16:10, ale Benešov odpověděl osmibodovou šňůrou. Oba celky se tak začaly přetahovat o vedení. Hostům komplikovaly situaci problémy pivota Kukury, který měl od začátku utkání problémy s fauly, a tak neodehrál moc minut. Do hry se tak už v první půli dostali i mladíci Hedvik s Hálou, kteří nezklamali. Velký prostor dostala nová posila - pivot Jiří Šejbl. Modrožlutí borci hráli kolektivně a dokázali se vypořádávat s agresivní obranou domácích mladíků. Vyšehrad táhl střelec Jovanovič, který jen ve druhé čtvrtině nasázel 13 bodů. Přesto v poločase vedl Benešov 39:38. Ve třetí čtvrtině přišla krize, hosté za deset minut nezaznamenali koš ze hry a prosadili se pouze čtyřikrát z trestných hodů. Domácí však benešovské mizérie moc nevyužili a ve třetím kvartálu si připsali jen devět bodů. V úvodu poslední čtvrtiny Jovanovič trefil dvě trojky a Vyšehrad se tak ujal vedení 54:44. V tu chvíli hosty nakopl pěti body v řadě Martin Ťažký, který hrál jedno ze svých nejlepšch utkání v benešovském dresu. Po koši Šejbla a trojce Proskovce pak v 35. minutě bylo srovnáno 54:54. Ještě v předposlední minutě Vyšehrad vedl o šest bodů, ale Benešov zvládl vyrovnat. V prodloužení se poprvé od úvodních minut potkali na hřišti oba pivoti Kukura se Šejblem, kteří společnými silami vypracovali rozhodující tříbodový náskok. Vyšehrad ještě měl k dispozici poslední útok, na hřiště vrátil již vyfaulovaného Jovanoviče, který poslední střelu netrefil. Benešov si tak připsal cenné vítězství na půdě prvoligového celku.

Autor: Suplující coach Petr Tomášek

Muži A vítězí v základní části 2. ligy!!!

přidáno: 11. 3. 2019 6:09, autor: Jakub Malý   [ aktualizováno 11. 3. 2019 6:47 ]

Ptáte se, co mají sezóny 2005/2006 a 2018/2019 společného? V nejsledovanější basketbalové soutěži světa, americké NBA, jsou nejhorším týmem New York Knicks.  Posuňme se ale o více než 6 500 kilometrů na východ. Do soutěže o něco méně sledované. Konkrétně do české 2. ligy v basketbale mužů. V obou ročnících ovládli základní část skupiny A basketbalisté BC Benešov!!!

Poslední hrací víkend hráli benešovští muži netradičně jedno utkání venku (se Sokolem Žižkov) a jedno doma (s BC Slaný). V obou utkáních nastoupili v lehce improvizované sestavě. Přesto jim bilance 1-1 zajistila první místo v tabulce a „výhodu“ domácího prostředí pro play-off.

Sobotní utkání nezačali benešáci proti Sokolu Žižkov dobře. Nestíhali hlavně na obrané polovině a v poločase tak prohrávali skoro o dvacet bodů. V druhém poločase se hra ligového lídra zlepšila. Zkušeně hrající domácí ale vedení nepustili, přesto však prohra o 8 bodů stačila Benešovu (díky lepšímu skóre ve vzájemných zápasech) k potvrzení prvního místa v tabulce druhé ligy.

Nedělní utkání mělo být dle pohledu na tabulku formalitou. Již jistý vítěz skupiny hostil beznadějně poslední tým tabulky. Benešovu však utkání příliš nevyšlo, špatné procento střelby a tragické poslední tři minuty sice nestály Benešov vítězství, ale pochválit tým za vítězství 72:61 nelze. Za zmínku však určitě stojí první body teprve patnáctiletého Václava Bartoše, který se při premiéře v mužské soutěži uvedl osmi body.

Sokol Žižkov - BC Benešov 78:70 (28:21 49:31 62:44)

Body: Ťažký Martin 16 (1 trojka), Sedláček Jan 15 (2), Kukura Ondřej 12 (2), Červený Martin 10 (2), Fulín Tomáš 9 (3), Proskovec Ondřej 6, Vondráček Filip 2

BC Benešov - BC Slaný 72:61 (13:9 39:15 59:35)

Body: Malý Jakub 27 (6 trojek), Kukura Ondřej 10, Bartoš Václav 8 (2), Ťažký Martin 8 (1), Hála Petr 7, Červený Martin 6, Sedláček Jan 4, Fulín Tomáš 2

Druhá liga teď pokračuje play-off. Hraje se opět nepříliš vhodným formátem na dva zápasy, v případě bilance 1-1 rozhoduje skóre. Dvojice pro skupinu A jsou:

přidáno: 10. 2. 2019 14:27, autor: Jakub Malý

Benešovští basketbalisté zajížděli v rámci 17. a 18. kola 2. ligy na západ Čech. Do Domažlic a Klatov.

Sobotní utkání v Domažlicích bylo velmi tvrdé. Hostujícím hráčům se hrubě nedařila střelba i tak dokázali domácím v první půli vzdorovat. O osudu utkání rozhodl přelom třetí a čtvrté čtvrtiny, kdy domácí za pomoci tří slepených trojek předvedli sérii 11:0 a nabyté vedení už ve zbytku zápasu zkušeně pohlídali.

BK Jiskra Domažlice - BC Benešov  85:67 (15:9 32:34 65:51)

Body: Kožant Petr 20 (5 trojek), Proskovec Ondřej 18, Ťažký Martin 14 (1 trojka), Malý Jakub 10, Kukura Ondřej 3, Červený Martin 2

V neděli čekal benešovské hráče tým Klatov bojující o záchranu. Nasazení domácích odpovídalo jejich potřebě připsat si výhru. Do poloviny druhé čtvrtiny se hrálo prakticky systémem koš za koš a skóre bylo velmi vyrovnané. Následujících 14 minut hosté vyhráli o 16 bodů a vypracovali si zdánlivě pohodlné vedení. To však trestuhodně promrhali, když opět na přelomu třetí a čtvrté čtvrtiny dovolili domácím sérii 11:0.  Po domluvě trenéra zlepšili hosté obranu a připsali si další venkovní výhru.

BK Klatovy - BC Benešov 65:75 (19:21 38:46 55:65)

Body: Malý Jakub 18 (2 trojky), Proskovec Ondřej 18, Kožant Petr 16 (1), Ťažký Martin 11, Kukura Ondřej 6 (1), Červený Martin 3 (1), Fulín Tomáš 3 (1)

Benešovští basketbalisté vedou druholigovou tabulku o tři body a jsou velmi blízko k vítězství v základní části. Druhá liga pokračuje opět za čtrnáct dní, BC Benešov zajíždí na palubovku Ústí a Litoměřic.

Vysoká výhra v Radotíně, konec série v Písku

Sobotní podvečer, 13. kolo 2 ligy, tradičně vyhecovaný souboj BC Benešov a BK Wolves Radotín. Dosud neporažený tým BC Benešov vstoupil do odvetného utkání na půdě Radotína dobře a i přes velké množství ztrát takřka po celou první čtvrtinu udržoval mírný náskok. Přelom prvního a druhého hracího období zvládli lépe domácí a odskočili do čtyřbodového vedení. To smazalo v závěru prvního poločasu duo Kukura – Fulín třemi rychlými trojkami. Poločasové skóre tvrdě hraného zápasu tak bylo 35:34 ve prospěch Benešova. Druhý poločas zahájil Ondra Kukura smečí přes dva obránce a udal tak ráz druhého poločasu. Skvělá obrana, výborný pohyb míče, rozložení střelby mezi všechny hráče a Radotín byl v problémech. Náskok hostujících hráčů se vyšplhal až na 28 bodů a zbytek zápasu byl formalitou.

BK Wolves Radotín - BC Benešov 74:92 (15:17 34:35 46:64)

Body: Sedláček Jan 15, Malý Jakub 14, Fulín Tomáš 13, Kožant Petr 13, Kukura Ondřej 12, Brynda Daniel 7, Valenta Tomáš 6, Ťažký Martin 5, Proskovec Ondřej 3, Vondráček Filip 3, Červený Martin 1

V nedělním dopoledni zajížděli muži Benešova na palubovku píseckých sršnů. Plni optimismu a posilněni hladkou výhrou na horké půdě Radotína. Oproti sobotě chyběl Jakub Malý, který si plnil své trenérské povinnosti. Jakoby hráči nastoupili na palubovku uspokojeni ze soboty a mysleli si, že všechno půjde samo. Vstoupili do zápasu vlažně a v útoku kupili ztrátu za ztrátou a ani obrana nefungovala zrovna tak, jak by měla. Benešáci měli výškovou převahu pod košem, ale nedokázali ji využít. První poločas tak skončil 39:33 pro domácí. Ve třetí čtvrtině se benešovská hra nezlepšila a tak  šli benešovští basketbalisté do poslední částí s mankem 9ti bodů. Do závěrečné čtvrtiny vstoupil Benešov se zónovou obranou a s odhodláním se zápasem něco udělat. Postupně začali hráči od Konopiště náskok Písku stahovat, kdy dvě trojky trefil Sedláček. Tři minuty před konce srovnával na 68:68 košem s faulem benešovský kapitán Proskovec. Domácí odpověděli jednoduchým košem, po kterém následovala pasáž nepřesných zakončení. Minutu a půl před koncem prohrávali hosté o jediný bod a měli míč v držení, bohužel po ztrátě na vlastní půlce dostali laciný koš a už se zápas nepodařilo otočit. Těžká závěrečná střela do koše nespadla. Bohužel tak třináctizápasová vítězná benešovská série skončila v Písku.

Sokol Písek Sršni B - BC Benešov 72:70  (18:18 39:33 60:51)

Body: Kožant Petr 18, Sedláček Jan 16, Valenta Tomáš 15, Proskovec Ondřej 9, Ťažký Martin 7, Červený Martin 3, Kukura Ondřej 2

Za 14 dní hrají benešovští basketbalisté na domácí palubovce s Mariánskými Lázněmi a Rokycany.

Proski&Špáča

Dvakrát s Kbely jak přes kopírák

Poslední zápas první poloviny sezóny a první té druhé znamenal pro benešovské basketbalisty stejného soupeře – TJ Sokol Kbely.

Tým z okraje Prahy spoléhá na své podkošové hráče a velmi silovou hru. Benešovští basketbalisté postrádali pod košem Ondru Kukuru (a v sobotu i Petra Kožanta), a tak naše pivoty nečekal zrovna pohodový dvojzápas. (Zhodnocení od Špáči: Oba zápasy zahráli na útočné polovině skvěle a v obraně neskutečně.)

Obě utkání měla takřka shodný průběh. Benešov se v první půli dostal do dvouciferného vedení, které v průběhu třetí čtvrtiny narostlo na dvacet bodů. Zarputilí Pražané však utkání nezabalili a v obou zápasech se přiblížili na dostřel. V sobotu obrat zatrhl Martin Červený nádhernou trojkou á la James Harden a kapitán Ondřej Proskovec trestnými hody. V neděli pak krásné týmové akce nekompromisně zakončované duem Sedláček – Valenta.

BC Benešov-TJ Sokol Kbely 81:75 (26:14 47:31 64:54)

Body: Proskovec Ondřej 24, Červený Martin 15, Sedláček Jan 11, Valenta Tomáš 11, Malý Jakub 10, Fulín Tomáš 6, Ťažký Martin 4

TJ Sokol Kbely - BC Benešov 75:84 (16:15 33:51 61:68)

Body: Proskovec Ondřej 20, Sedláček Jan 16, Ťažký Martin 11, Valenta Tomáš 9, Fulín Tomáš 8, Malý Jakub 8, Kožant Petr 6, Červený Martin 4, Brynda Daniel 2

Benešovští basketbalisté díky dvěma výhrám zakončují kalendářní rok s rekordní bilancí 12-0.

Celý tým přeje všem fanouškům pěkné svátky. Díky za podporu v roce 2018 a těšíme se na společné basketbalové zážitky v roce příštím.

Trápení ve Slaném

přidáno: 4. 12. 2018 7:02, autor: Jakub Malý

Souboj prvního a posledního týmu skupiny A nabídlo 10. kolo II. ligy. Řekli byste: „Jasná záležitost!“? Ani omylem! V basketbalové hale pod ledovou plochou slánského sportovního areálu se benešákům často nedaří. Absence několika hráčů základní rotace a zranění Petra Kožanta v průběhu druhé čtvrtiny benešovským basketbalistům rozhodně ke klidu nepomohlo.

Po celý první poločas měli domácí navrch a vybudovali si více než desetibodový náskok. Hostující hráče trápila úspěšnost střelby a zastavování náběhů domácích do „bedny“.

V druhém poločase vzal osud utkání do svých rukou benešovský kapitán Ondřej Proskovec. Svou ostrostřelbou (24 bodů za druhý poločas) překlopil ještě během třetí čtvrtiny skóre na benešovskou stranu. Ve čtvrté čtvrtině pak domácím došli síly a benešovští basketbalisté si připsali „povinnou“ ale těžce vydřenou výhru.

BC Slaný - BC Benešov 74:84  (20:15 44:33 57:58)

Body: Proskovec Ondřej 34, Malý Jakub 20, Valenta Tomáš 11, Ťažký Martin 8, Kukura Ondřej 5, Bednář Jan 2, Hála Petr 2, Kožant Petr 2

Nedělní zápas se Sokolem Žižkov je přeložen na pátek 7. prosince do benešovské haly. Utkání začíná v 19:30.

Muži A v lize 100%

Náročný program čekal o třetím listopadovém víkendu A-tým mužů, který se musel po středečním vyřazení z Českého poháru opět zkoncentrovat na druholigovou soutěž, kde si doposud držel neporazitelnost. Na benešovskou palubovku byly přichystány přijet loupit body týmy Litoměřic a Ústí nad Labem, tedy průběžně 4. a 2. tým tabulky. Benešovští se museli obejít bez dvou hráčů základní sestavy, Valenty a Kratochvíla, kteří podporovali svůj tým z Britských ostrovů a Kanady. Přesto měl trenér Khek k dispozici početnou lavičku borců, kteří byli připraveni plnohodnotně zaplnit mezery v nominaci.

V sobotu měřil Benešov síly s týmem Litoměřic. První čtvrtina signalizovala vyrovnaný boj, kdy se ani jeden z týmů nedokázal odtrhnout na více než 3 body a skóre po úvodní desetiminutovce bylo 15:15. To se rozhodl Benešov změnit. Dařilo se mu to především na obranné polovině, když v posledních pěti minutách druhé čtvrtiny nedovolil soupeři skórovat, což znamenalo poločasový náskok devíti bodů. V podobném rytmu se rozběhl druhý poločas, kdy basketbalisté Litoměřic nedokázali dát koš mezi 2. a 8. minutou, a tak Benešov postupně navyšoval bodový rozdíl až na 21 bodů. Do závěrečné části vstoupili domácí uspokojeni svým náskokem, polevili ve všech činnostech, čehož se jejich soupeř chopil a postupně využíval mezery v obraně ke snižování bodového rozdílu. Útočná impotence Benešova znamenala pouhý jeden koš ze hry, naopak hráčům Litoměřic se začalo střelecky dařit, a tak bylo 2 minuty do konce zaděláno na drama, když byl náskok Benešova opět pouze devítibodový. Naději na srovnání skóre se snažili hráči Litoměřic držet pomocí taktických faulů, k jejich smůle však na čáru trestného hodu posílali Kožanta, který zde našel svou střeleckou formu a své pokusy s jistotou proměňoval. Na závěrečných 60:50 upravoval v poslední vteřině Kukura nádhernou smečí, čímž alespoň lehce potěšil oči diváků, kteří jinak viděli utkání plné chyb a nepřesností.

BC Benešov - Slavoj BK Litoměřice "B" 60:50 (15:15 32:23 50:31)

Body: Proskovec Ondřej 16, Kožant Petr 14, Kukura Ondřej 8, Červený Martin 7, Fulín Tomáš 5, Malý Jakub 4, Ťažký Martin 4, Sedláček Jan 2

Nedělní utkání bylo soubojem prvních dvou týmů tabulky, takže se dal očekávat velmi vyrovnaný boj. To ovšem neplatilo v úvodu zápasu, kdy se o benešovské body starali především Kukura s Kožantem, naopak hráči Ústí se srovnávali s konstrukcí benešovských košů pomalu a během první čtvrtiny zvládli zapsat na tabuli pouhých 7 bodů, oproti 24 domácím. Ve druhé části se obraz hry otočil o 180°, když se žlutomodrým nedařilo najít recept na zlepšenou obranu Ústeckého týmu a skóre se začalo pomalu vyrovnávat. Slabých 5 bodů Benešova ve druhé čtvrtině znamenalo poločasový stav 29:21. Poločasová přestávka neubrala nic na odhodlání hráčů Ústí. Během prvních pěti minut třetí čtvrtiny zvládli dotáhnout náskok Benešova, a to především díky velké úspěšnosti střelby za 3 body. Domácí však bojovali a nepouštěli soupeře do vedení. Před závěrečnou částí ukazovala světelná tabule skóre 49:47. V úvodu poslední čtvrtiny dokázal soupeř srovnat, ovšem Benešovští sebrali zbytky sil, zpřesnili mušku a vítězili v bojích o doskok pod oběma koši. To vyústilo v trhák, který znamenal až desetibodový náskok domácích, a to hlavně zásluhou dosud nevýrazného Fulína, který během krátkého času stihl nastřílet soupeři 8 bodů. Ještě minutu před koncem vedl Benešov 69:62 a zdálo se, že si závěr pohlídá. Pod nátlakem vytažené obrany Ústí však přišly chyby v rozehrávce, které soupeř trestal opět přesnou střelbou zpoza trojkové čáry. Zhruba 10 vteřin před koncem byl tedy znovu rozdíl ve skóre pouhý jeden bod. Faulovaný Sedláček ale udržel nervy při střílení trestných hodů, když proměnil oba dva, a vyhecoval tím své spoluhráče do bránění závěrečného útoku hostujícího týmu. Střela z ruky ústeckého rozehrávače v poslední vteřině svůj cíl nenašla, a žlutomodří tak dokázali zvládnout dramatickou koncovku.

BC Benešov - SLUNETA USK Ústí nad Labem 71:68  (24:7 29:21 49:47)

Body: Kožant Petr 20, Kukura Ondřej 12, Malý Jakub 12, Fulín Tomáš 9, Sedláček Jan 9, Ťažký Martin 6, Červený Martin 3

Po osmi odehraných zápasech má Benešov na svém kontě osm výher, a díky této dosavadní neporazitelnosti vévodí tabulce 2. ligy. Další utkání čekají Benešov na začátku prosince, kdy zajíždí na palubovky posledního týmu do Slaného a sedmého týmu - Sokola Žižkov.