Béčko doma dvakrát zvítězilo

přidáno: 30. 1. 2013 2:22, autor: Basket Benešov
Benešovská rezerva se představila po delší době na domácí palubovce a finálové skupině si připsala dvě důležité výhry. V sobotním utkání porazili rezervu Kralup, v neděli se protrápili k výhře nad céčkem Mladé Boleslavi.

V sobotním utkání proti sobě nastoupili rezervy Benešova a Kralup. Domácí tým převzal otěže zápasu hned od svého úvodu a již po první čtvrtině byl na tabuli k vidění vysoký rozdíl a to v poměru 32:13. V dalším průběhu se spíše čekalo, jestli domácí tým pokoří magickou stobodovou hranici. To se však nakonec nestalo především díky polevení v koncentraci v závěru utkání. Domácí hráči si mezi sebe spravedlivě rozdělili jak minuty, tak bodové příděly, když se střelecky prosadilo všech dvanáct hráčů. Hned čtveřice hráčů se dostala do dvojciferných hodnot Fulín 14, Vondráček J 14, Masár 14 a Klein 12. Béčko si tedy připsala důležitou výhru v boji o návrat do KP I.

BC Benešov ,,B"- BK Kralupy nad Vltavou ,,B" 96:38 ( 32:13,56:23,81:29)
Body: Masár 14, Vondráček J 14, Fulín 14, Klein 12, Zoul 9, Vondráček F 7, Posztoš 6, Kurfurst 5, Petráň 5, Brynda 4, Koudela 4, Semerád 2

Trestné hody: 13/8
Fauly: 14:14

V nedělním odpoledním utkání se domácí střetli s céčkem M.Boleslavi. Diváci, kteří zavítali na utkání, mohli spíše sledovat souboj než pohledný basketbal. Ve hře bylo více nepřesností, ale v této přetahované si domácí hráči dokázali stále udržovat mírný náskok, který se hosté pokusili několikrát vymazat. Domácí tým si i přes ne příliš povedený výkon připsal druhou víkendovou výhru.

BC Benešov ,,B"- TJ AŠ Mladá Boleslav ,,C" 54:42 ( 16:6,32:19,41:30)
Body: Masár 18, Fulín 10, Petráň 8, Koudela 6, Vondráček F 6, Posztoš 4, Zoul 2

Autor: T. Masár