Béčko na úvod finálové skupiny s debaklem

přidáno: 13. 1. 2013 22:53, autor: Basket Benešov
Benešovská rezerva cestovala k prvnímu utkání finálové skupiny KP II do Sadské, kde svá domácí utkání hraje Real Réma. S tímto těžkým soupeřem se již letos dvakrát utkali s poměrem 1:1. V třetím utkání byl nakonec úspěšnější domácí tým, když béčko vyprovodil s debaklem.

Domácí Real začal hned od úvodu velmi svižně, což hostům dělalo problémy. Především nekoncentrovanost v obraně a laxní ztráty měli za následek jasné vedení po první čtvrtiny pro domácí 17:10. Ve druhé části přidali hosté na útočné polovině, ale stále hořeli jako papír v obraně. To byla voda na mlýn domácích, kteří těžili z velmi dobré střelby a tak rychlý basket bez obran jim vcelku v poklidu vyhovoval. V poločase vedli 40:33. Třetí čtvrtina kopírovala úvod zápasu trápení benešáků v útoku a ne příliš dobrá obrana dávala možnost domácím, aby zkoušeli svoji mušku. Ti sice nebyli tak efektivní jako v druhé čtvrtině, ale i tak navýšili vedení na 55:43. Závěrečná desetiminutovka byla z hostující strany velmi špatným projevem a zaslouženě v ní utržili debakl, který stanovil velmi vysoký konečný rozdíl 79:50. Příčinou vysoké prohry byla především nedůsledná obrana po celé utkání s laxním přístupem v útoku, kde takřka neexistovala spolupráce. Závěrečná čtvrtina byla jen vyústěním špatného herního projevu po celou dobu zápasu.

Real Réma- BC Benešov ,,B“ 79:50 ( 17:10,40:33,55:43)

Body: Masár 16, Vondráček J 9, Petráň 6, Svoboda 5, Zoul 4, Vondráček F 4, Posztoš 3, Klein 3, Fulín 2

Trestné hody: 20/10
Fauly: 19:20

Autor: Tomáš Masár