Béčko si připsalo další výhru a stále doufá v postup.

přidáno: 11. 3. 2013 11:17, autor: Basket Benešov
Rezerva Benešova si připsala výhru na palubovce Mladé Boleslavi ,,C“ a dál toužebně vyhlíží klopýtnutí Rémy, které by je mohlo vynést k postupu.

Béčko začalo na palubovce soupeře dobře a od prvních minut se ujali vedení. Kolektivní hra v útoku nesla svoje ovoce a kvalitní práce na obranném doskoku nedávali Boleslavi příležitosti dostat se do tempa zápasů. Hosté předváděli velmi koncentrovaný výkon a v průběhu prvního poločasu vedli až o 19 bodů. Nakonec po několika chybách domácí snížili rozdíl ve skóre na 23:36 po prvním poločase. Od třetí čtvrtiny se hosté začali více soustředit na výkon rozhodčích než na svůj a to přineslo více nepřesností do hry. Hosté působili v těchto chvílích rozhozeni, čehož domácí využívali k postupnému snižování ztráty. Po 30-ti minutách však hosté vedli stále, i když jen 45: 53. Domácí postupně přidávali na aktivitě, a když se k tomu přidala zlepšená střelba zpoza trojkového oblouku, rázem se vedení béčka velmi rychle tenčilo. Závěr utkání si však hosté pohlídali a cennou výhru uhájili i díky úspěšným trestným hodům v poslední minutě. Nakonec si béčko po těžké bitvě odvezlo výhru 70:76.

TJ AŠ Mladá Boleslav ,,C“- BC Benešov ,,B“ 70:76 ( 11:13,23:36,45:53)

Body: Jakub Vondráček 19, Klein 13, Posztoš 11, Zoul 7, Semerád 6, Fulín 5, Kurfurst 4, Svoboda 4, Brynda 3, Koudela 2

Trestné hody: 22/15