Béčko zvládlo odvetu s Kolínem na jedničku

přidáno: 4. 12. 2012 14:46, autor: Basket Benešov
Rezervě mužů se skvěle podařila odveta s Kolínem, kde před takřka měsícem podlehli o 9 bodů. Stejně tak se podařilo napravit reputaci po minulé ostudné domácí porážce.

Domácí vstoupili do utkání ve velkém stylu, když skvěle bránili a nepouštěli hosty vůbec do snadného zakončení. Bohužel tuto snahu nedokázali podpořit výrazným počinem v útoku a tak se skóre měnilo jen pomalu. Když však domácí zaznamenali první trojku utkání jako by z nich spadla nervozita a rozjeli skvělé představení. Velmi precizní obrana a zlepšený útok nedávaly hostům žádnou naději. Ti se navíc zaměřili více na komunikaci s rozhodčími, za což byli trestáni technickými chybami, za které domácí díky trestným hodům navyšovali svoje vedení. V poločase vedli domácí 48:20. Druhý poločas se vyvíjel stejně jako ten první, domácí vesele navyšovali svůj náskok a nebýt zbytečných ztrát a neproměněných šancí mohlo být vedení ještě výraznější. Naštěstí rezignovaní hosté nevyvíjeli žádný tlak ani v útoku ani v obraně a tak si domácí mohli vyzkoušet i různé herní situace. Domácí nakonec dokráčeli k výhře 74:47.  Střelecky se činili především posily z A-týmu, Tomáš Masár zaznamenal 20 bodů, k tomu připojil 15 doskoků a 10 zisků, Jakub Vondráček zaznamenal 15 bodů, k nimž připojil 7 asistenci a navrch ještě 6 doskoků.

BC Benešov B – Kolín C 74:47 (21:8,48:20,62:31)

Body: Masár 20, Vondráček J 15, Petráň 7, Klein 7, Vondráček F 6, Koudela 5, Zoul 5, Fulín 4, Semerád 3, Posztoš 2

Trestné hody: 31/17

Autor: Tomáš Masár