Benešovské béčko zvítězilo jen jednou

přidáno: 20. 11. 2012 6:10, autor: Basket Benešov
Benešovské béčko  takřka kopírovali v zrcadlovém obrazu výkon Juniorů U19,kteří vždy nastupovali před nimi. V sobotním utkání si poradilo béčko s poslední Sadskou rozdílem v neděli potom dostali v souboji o čelo tabulky pořádnou ,,facku“.

V sobotním zápase přivítala rezerva Benešova tým z chvostu tabulky a to Sadskou. Od úvodním minut byl zápas jednoznačnou záležitostí domácích ti si z chutí zastříleli a dali možnost pro rozehrání celému kádru. Již úvodní dějství dopadlo jednoznačně pro domácí tým 33:14 a tak zbytek zápasu byl spíše otázkou jestli se diváci dočkají populárního ,,kila“. Domácí ke zbytku utkání přistoupili jako k hernímu tréninku a tak skóre nerostlo tak rychle jako v úvodu,ale i přesto nenechali béčkaři nikoho na pochybách a zvítězili v jasném zápase 92:35. I když nebyla překonána stobodová hranici potěšili domácí hráči svoji útočnou hrou.

BC Benešov ,,B“ – BK Sadská 92:35( 33:14,55:24,73:30)

Body: Vondráček J 16,  Masár 12, Klein 11, Semerád 11, Vondráček F 8,Petráň 8,  Zoul 5, Houlík 5, Chobotský 4, Koudela 4, Svoboda 4, Brynda 3

Nedělní utkání bylo představením dvou týmů z čela tabulky. Úvod utkání se dařil lépe domácímu týmy, který si dobrou obranou dokázal připravovat půdu pro rychlý útok, který se dařilo zakončovat a tak svítili po deseti minutách na tabule vedení pro béčko v poměru 19:15. Bohužel to bylo ze strany domácích vše. Od druhého dějství převzali otěže hosté, kteří si pomáhali výbornou střelbou z dálky a také precizním útočným doskokem, kterým dostávali domácí pod velký tlak. Naopak domácím zcela odešla střelba a především kolektivní pojetí jak na obranné tak na útočné polovině. V poločase již vedli hosté 31:43. Třetí čtvrtina přinesla další útočné trápení domácích a jen prohloubení krize. Nedařilo se takřka nic a toho využívali hosté ke zvýšení náskoku až na 57:38. Závěrečná čtvrtina se stala hostující exhibicí když se dostali do ,,laufu“ a co zvedli to dali. Na domácí padla kompletně deka a připsali si doma ostudnou porážku v poměru 54:81.

BC Benešov ,,B“ – BC Real Réma 54:81 ( 19:15, 31:43,38:57)

Body: Masár 14, Vondráček J 9, Vondráček F 6, Zoul 6, Posztoš 4, Svoboda 3, Kurfurst 3, Klein 3, Petráň 2, Houlík 2