Další 2 domácí prohry + vítězná domácí dohrávka o týden později

přidáno: 10. 11. 2014 14:01, autor: Jakub Malý
O víkendu 25. - 26. 10. jsme odehráli další 2 domácí zápasy proti Pečkám a Realu Réma a o týden později 1. 11. jsme doma dohrávali odložený zápas proti Kutné Hoře.

V sobotu 25. 10. v podvečer jsme přivítali družstvo Peček. Nováček KP1 se vždy prezentoval tvrdou obranou na hranici faulu a ani tentokrát tomu nebylo jinak. My jsme s jejich tvrdou obranou měli problém po celý zápas. 1. polovina zápasu byla vyrovnaná. Nás drželi „nad vodou“ hlavně trojky T. Fulína a J. Růžičky. Nedařil se nám obranný doskok a proměňování „lehkých“ košů. Navíc od 18. do 20. minuty jsme nedali ani bod, proti tomu hosté dali 6, a tím si vytvořili náskok v poločase 37:43. Ve 2. polovině pokračoval náš urputný boj s tvrdou obranou hostí. Ve 3. čtvrtině si hosté drželi náskok 5 až 8 bodů až do 8. minuty, od které jsme do konce čtvrtiny otočili skóre v náš prospěch. Dopomohla nám k tomu i dlouhá trojka z vlastní poloviny hřiště s klaksonem oznamujícím konec 3. čtvrtiny z rukou T. Fulína na 62:58. Ve 4. čtvrtině hosté rychle vyrovnali a až do 7. minuty bylo skóre vyrovnané 70:70. Poté se vyfauloval náš nejlepší hráč J. Růžička a z následného útoku jsme obdrželi „šťastnou“ trojku. Ani série time-outů a taktických faulů již neodvrátila naší další prohru 70:77.

Bc Benešov B – Basketbal Pečky 70:77 (20:24,17:19,25:15,8:19)

Střelci: Růžička 30 (5), Fulín 12 (4), Posztóš 10, Brynda 8, Klavrza 4, Procházka, Kurfurst a Semerád 2, Lanc, Proskovec, Škoda a Hoang 0.

Trojky – 9:5 TH: 13/9 – 22/15 Fauly – 22:19

V neděli 26. 10. dopoledne nás čekal zápas proti doposud vedoucímu celku KP1 Real Réma. Do utkání jsme nastupovali s vědomím, že nemáme co ztratit. V 1. čtvrtině ve 3. minutě se hosté rychle dostali do vedení 2:9. Za dalších 6 minut jsme skóre otočili na 14:9 šňůrou 12:0. Do konce 1. čtvrtiny hosté otočili skóre zpět ve svůj prospěch 14:15. 2. čtvrtina se odehrávala ve stylu koš za koš a až v poslední minutě jsme si vytvořili mírný náskok – poločas 35:31. I ve 3. čtvrtině bylo skóre stále vyrovnané až do 8. minuty kdy si hosté vytvořili mírný náskok 5 bodů, který do konce čtvrtiny navýšili na 53:60. Ve 4. čtvrtině jsme odpadli hlavně fyzicky, čehož soupeř dokonale využil a rychlými protiútoky trestal každou naší chybu. Zápas se pak už jen dohrával. Konečné skóre 65:86.

Bc Benešov B – Bc Real Réma 65:86 (14:15,21:16,18:29,12:26)

Střelci: Růžička 26 (1), Fulín 16 (4), Procházka 6, Semerád 5, Posztóš 4, Proskovec 3, Brynda 3, Kurfurst 2, Hoang a Škoda 0.

Trojky – 5:7 TH: 17/12 – 17:9 Fauly – 20:22

O týden později jsme v sobotu 1. 11. v podvečer dohrávali odložený zápas proti Kutné Hoře. Hosté přijeli pouze v 7 hráčích. My jsme byli posíleni o 3 hráče z A týmu. Celý 1. poločas byl bodově vyrovnaný. Nám se nedařila střelba z blízkosti koše a ani hosté na tom nebyli lépe. Většinou se tato část zápasu odehrávala stylem koš za koš. Skóre po poločase 30:32. Ve 3. čtvrtině do 3. minuty bylo skóre stále vyrovnané, ale potom se začali dít velké věci a zatím „neviditelná“ posila J. Khek se rozstřílela k velkému výkonu za 8 minut 16 bodů a z toho 4 trojky! Výborně mu sekundoval náš nejlepší hráč J. Růžička s 11 body. Tímto jsme si vytvořili rozhodující náskok v zápase. Skóre po 3. čtvrtině 63:46! Ve 4. čtvrtině se na obou stranách už moc nebránilo, oběma týmům se dařila střelba až na konečné skóre 87:75.

Bc Benešov B – Kutná Hora 87:75 (17:17,13:15,33:14,24:29)

Střelci: Růžička 26 (2), Khek 16 (4), Kratochvíl 11, Vondráček 10 (1), Brynda 10, Posztóš 6, Semerád 6, Fulín 2, Hoang, Lanc, Škoda a Kurfurst 0.

Trojky - 7:6 TH: 14/10 – 16/7 Fauly - 13:19

Autor:Karlton