Další 2 venkovní prohry

přidáno: 17. 11. 2014 10:34, autor: Jakub Malý
O víkendu 8. a 9. 11. jsme zajížděli k dalším 2 zápasům ven, a to 8. 11. do Kralup a 9. 11. do Kladna. Oba zápasy hodně ovlivnila neúčast našeho nejlepšího hráče J. Růžičky.

V sobotu 8. 11. v podvečer jsme v Kralupské sportovní hale nastoupili proti domácímu A týmu. 1. čtvrtina byla vyrovnaná až do 8. minuty, od které jsme do konce čtvrtiny nedali ani bod a domácí dali 6 a tím si vytvořili mírný náskok po 1. čtvrtině 19:25. Ve 2. čtvrtině jsme totálně odpadli jak v obraně, tak v útoku, nedařilo se nám prakticky nic. Tato čtvrtina skončila 10:28 a tím poločas 29:53. Tento náskok domácích se stal rozhodujícím pro celé utkání. Ve 2. půli se zápas jen dohrával. I přes naši snahu zkorigovat výsledek si domácí pohlídali náskok a nepřipustili větší přiblížení ve skóre než na rozdíl 20-ti bodů.

Bc Benešov B – Bk Kralupy 63:84(19:25,10:28,19:17,15:14)

Střelci: Fulín 18(4), Březina 14, Klavrza 8(2), Procházka 7(1), Posztóš 6, Kurfurst 6(1), Brynda a Proskovec 2, Škoda a Semerád 0.

TH: 14/9 – 19/10 Trojky – 8:4 Fauly – 19:19

V neděli 9. 11. v předobědním zápase v Kladenské 5. ZŠ jsme nastoupili proti místnímu B týmu. Začátek zápasu byl vyrovnaný až do 5. minuty. Poté jsme neubránili 1 hráče domácích, který nám nastřílel 17 bodů z celkových 29 bodů domácích. My jsme v tomto období nastříleli pouze 9 bodů, takže skóre po 1. čtvrtině bylo 16:29. Tento náskok byl rozhodující pro zbytek utkání. 2. čtvrtina probíhala ve stylu koš za koš. Poločasové skóre 32:46. 1. polovina 3. čtvrtiny se nám nepovedla 5. minuta 34:52, za to 2. polovina byla z naší strany vynikající – skóre po 3. čtvrtině 48:52. Ve 4. čtvrtině v 5. minutě jsme stáhli soupeřův náskok na 5 bodů 55:60, ale to bylo z naší strany vše. Do konce zápasu jsme dali soupeři už jen 5 bodů a domácí nám vsítili 18 bodů, což znamenalo konečné skóre 60:78.

Bc Benešov B – Bk Kladno B 60:78(16:29,16:17,16:6,12:26)

Střelci: Březina 20, Fulín 12(3), Kurfurst 8(1), Posztóš a Brynda 6, Klavrza 5, Procházka 3, Proskovec a Semerád 0.

TH: 11/6 – 18/12 Trojky – 4:8 Fauly – 16:12