První 2 zápasy venku = 2 prohry

přidáno: 17. 10. 2014 4:59, autor: Basket Benešov
O 2. říjnovém víkendu jsme zajížděli na 1. venkovní zápasy 11. 10. do Mělníka a 12. 10. do Mladé Boleslavi.

Na sobotní podvečerní zápas do Mělníka, který začínal v 19:00, jsme odjížděli jen v 7 hráčích z původně 10 nominovaných. Do zápasu jsme vstupovali s tím, že můžeme jen překvapit případnou výhrou. Začátek zápasu byl vyrovnaný až do 5. minuty kdy si domácí vytvořili 7 bodový náskok. Tento náskok se nám podařilo do konce 1. čtvrtiny smazat – 17:19. Ve 2. čtvrtině bylo skóre vyrovnané až do 4. minuty, ale za další 3 minuty jsme nedali ani bod a soupeř dal 12. Tento náskok se stal rozhodujícím pro zbytek zápasu. Do poločasu jsme upravili skóre na 33:44. Celý 2. Poločas se hrál stylem koš za koš až na 6. minutu 3. čtvrtiny kdy jsme se přiblížili soupeři na rozdíl 8 bodů. Ještě jsme chtěli zdramatizovat koncovku zápasu taktickými fauly, ale nedařilo se nám na soupeřovi neproměněné trestné hody odpovídat úspěšným košem.

BC Mělník – BC Benešov B 87:67 (19:17,25:16,14:12,29:22)

Střelci: Fulín 21(4), Růžička 14(1), Brynda 12, Procházka 10, Posztóš 6, Lanc 3(1), Proskovec 1.

Trojky – 4:6, TH – 20/15:16/11, Fauly – 14:17

Na nedělní poobědní zápas – začátek 12:30, jsme zajížděli do Mladé Boleslavi, kde jsme se utkali s místním B týmem. Tentokrát jsme odjížděli v 9 hráčích. Opět jsme byli papírově slabší, takže jsme neměli co ztratit. Začátek zápasu nám hrubě nevyšel, nedařilo se nám prakticky nic, ve 4. minutě jsme prohrávali 0:11! Do konce 1. čtvrtiny to z naší strany nebylo o moc lepší 11:28! Vesměs nás přehrávali domácí pivoti. Ve 2. čtvrtině se nám začalo dařit – 5. minuta 25:30. A do poločasu jsme tento rozdíl udrželi 35:41. Na začátku 3. čtvrtiny jsme nedali 3 minuty ani koš, soupeř dal 10, a tím si vytvořil rozhodující náskok. Do konce zápasu jsme se ještě několikrát přiblížili na rozdíl 9 bodů, ale to bylo z naší strany vše.

Mladá Boleslav B – BC Benešov B 79:66 (28:11,13:24,20:15,18:16)

Střelci: Růžička 27(3), Fulín 10(2), Procházka 10, Posztóš 7, Proskovec 5, Semerád 4, Brynda 3(1), Hoang a Lanc 0.

Trojky – 3:6, TH – 15/8:15/10, Fauly – 17:14

Autor: Karlton