Začátek sezóny – 1. prohra

přidáno: 1. 10. 2014 5:35, autor: Basket Benešov
O víkendu 27. – 28. 9. jsme rozehráli na domácí palubovce novou sezónu v Krajském přeboru 1. třídy.

Po odložení nedělního zápasu s Kutnou Horou jsme odehráli jen sobotní podvečerní zápas proti družstvu Kolín B. Tento tým se umístil v minulé sezóně na 4. místě, takže byl před zápasem favoritem. Naše družstvo nastoupilo bez 4 důležitých hráčů, ale se 2 hráči z A týmu.

Začátek zápasu byl z naší strany nervózní, nezachytávali jsme rychlé protiútoky soupeře a nedařil se nám obranný doskok, a to se projevilo na skóre v 5. minutě 5:13. Do konce 1. čtvrtiny jsme skóre zkorigovali na 19:23. Ve 2. čtvrtině se nám nedařilo střelecky, dali jsme jen 8 bodů a hosté 18, což znamenalo poločasové skóre 27:41. Ve 2. půli se jsme zlepšili obranu, ale v útoku se nám stále moc nedařilo. Body přibývali obou stranách stejně, a tak to bylo až do konce zápasu. I přes naše vynikající trestné hody 29/22 jsme prohráli 58:74.

Bc Benešov B – Kolín B 58:74 (19:23, 8:18, 13:17, 18:16)

Střelci: Kratochvíl 18, Vondráček 14, Březina 10, Brynda 8, Proskovec 6, Škoda 2

Fauly: 21:21

TH: 29/22

Autor: Karlton