DALŠÍ ZÁPASY BEZ VÝHRY

přidáno: 29. 10. 2012 2:34, autor: Basket Benešov
Za prvního chumelení se oslabená benešovská děvčata vydala do Plzeňského kraje. I když cesta byla dlouhá a nepříjemná, tak  juniorky vběhly do zápasu s velkou chutí vyhrát. Začátek vypadal slibně, po první části hry svítilo na ukazateli 13:16. Během 2.čtvrtiny se náskok zvyšoval na konečný stav 32:38. Do třetí části utkání plzeňské hráčky nasadily zónovou obranu a v útoku se děvčata z Benešova nevěděla rady, ztrácely míče a dostávaly laciné koše z rychlých protiútoků, soupeřky náskok ukrajovaly, až se dostaly do vedení o 6 bodů. V poslední čtvrtině už děvčata z Benešova neměla sílu na obrat skóre a soupeři svůj náskok postupně ještě navyšovali na konečných 73:54.

DBaK – BC BENEŠOV      73:54 (13:16,32:38,54:48)

Hrušková V. 12 (1 trojka), Jandačová N. 10, Chotašová T. 10 (1 trojka), Hájková B. 10, Vilímovská M. 5, Vrkoslavová D. 4, Michálková I. 2, Bejblová A. 1

TH 10/5 – 20/8

Fauly 18/19

Do nedělního zápasu v Klatovech nastoupily benešovská děvčata ve stejné sestavě. Do první části hry nevstoupily juniorky příliš dobře a prohrávaly 20:11. Ve druhé čtvrtině se děvčatům přestala dařit střelba z dálky a na dané koše se holky nadřely a náskok soupeřek se navyšoval až na stav  v poločase 31:16. Do třetí části hry  děvčata z Benešova vstoupily s nasazením a proměňovaly jak trestné hody, tak se začala dařit střelba z dálky a postupně děvčata ukrajovala náskok až na stav 37:30. Do poslední části čtvrtiny zápasu benešovské juniorky vstoupily s odhodláním vyhrát, ale časový limit byl krátký na obrat zápasu a konečný stav 53:49. Všechna děvčata se zaslouží pochvalu za bojovnost.

BK KLATOVY – BC BENEŠOV 53:49 (20:11,31:16,37:30)

Hájková B. 18 (2 trojky), Chotašová T. 13 (1 trojka), Jandačová N. 9, Hrušková V. 6, Michálková I. 3, Vrkoslavová D., Bejblová A., Vilímovská M.