Dobrá práce!

přidáno: 25. 10. 2017 16:17, autor: Milan Míka   [ aktualizováno 13. 11. 2017 22:25 ]
BC Benešov - BK Brandýs n.L. 66:53 (23:8, 39:25, 55:43)

Cenné  vítězství se soupeřem, která nás loni přehrál. Navíc jsme byli limitováni slibem, že naše „tři grácie“ budou hrát maximálně dvacet minut, protože mají ještě odpoledne druhou „šichtu“ se Slovankou.

Začali jsme soustředěně a 23:8 po první čtvrtině byl nadějný výsledek. Soupeřky zlobily jedině svými nájezdy, které stále ještě neumíme řešit. Nakonec jsme uhájili vítězství i situaci, že jsme ještě v nové sezoně neokusili porážku. A to jsme si přitom dovolili luxus „zapařit“ nejméně deset nedaných „šoupáků“. Ale neměli bychom se smířit s chybami zejména v obraně, které jsou navíc notorické. Rozhodně neberu slogan – „Konec dobrý, všechno dobré“…