Důležité vítězství se Žďárem nad Sázavou

přidáno: 26. 11. 2017 23:47, autor: Milan Míka   [ aktualizováno 26. 11. 2017 23:49 ]

BC Benešov - BK Žďár n. S. 55:45 (9:14 27:19 43:32)

To byla dřina!

Sice jsme vyhráli v prvním zápase ve Žďáru bez problémů, varování před odvetou byla ale na
místě. Soupeř vyhrál nad Spartou, Libercem, Kolínem, s Brandýsem prohrál o koš a s Jičínem
o 4 body. Tedy žádný outsider a navíc Monča, Eliška a Natka měly v nohách v sobotu již
jeden zápas se Slovankou.
Hned první čtvrtina potvrdila, že to nebude „procházka růžovým sadem“ (9:14). Zatažená
obrana nám dělala problém a rychlý protiútok nám nefungoval. Ve druhé čtvrtině jsme sice
otočili skóre (18:5), ale stále jsme se nemohli „utrhnout“, abychom mohli mít jistotu
konečného vítězství. A také náskok jen kolem deseti bodů jsme dotáhli až do konce utkání.
Vítězství bylo důležité, ale byla to dřina.