PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ A DALŠÍ PROHRA

přidáno: 1. 10. 2012 6:51, autor: Basket Benešov
Do zápasu jsme vstoupily s tím, že musíme vyhrát a dát do toho všechno. Začátek nebyl jako obvykle nejlepší, ale poté jsme zabojovaly jako tým a ztrátu, kterou jsme získaly, díky našemu pomalému začátku, dotáhly na rozdíl 6-ti bodů. Zápas byl velmi vyrovnaný, ale poslední čtvrtina patřila nám. Naše obrana se zlepšila a my jsme získaných míčů využily k proměňování košů. Nakonec výsledek dopadl jak jsme si přály a vyhrály 53:59.

TJ LOKOMOTIVA LIBEREC – BC BENEŠOV 53:59 (21:12,33:27,47:44)
Beznosová V. 18, Hájková B. 11 (1 trojka), Jandačová N. 9, Dlasková T. 7 (1 trojka), Vrkoslavová D. 6,
Hrušková V. 6 (1 trojka), Říhová K. 2, Crháková L.

TH 19/9 – 11/8

Fauly 15/17

Do Jablonce jsem přijely s tím, že budeme bojovat, protože jsme věděly, že je soupeř lepší. Začátek se nám opět nepovedl, ale poté jsem se vzpamatovaly a začaly hrát a rozdíl jsem ukrojily na pouhé 4 body. Do další čtvrtiny jsme vstoupily velmi nezodpovědně, kde soupeřky dávaly lehké koše a my jsme se v útoky trápily a neproměňovaly jasné koše. Od toho se také vyvíjel stav v poločase 38:25. Na začátku druhé poloviny utkání jsme opět nevstoupily nejlépe. Soupeřky na nás vytáhly press a tím jsme přišly o mnoho míčů a náskok se jen navyšoval. Ve 4.čtvrtině jsme začaly bojovat sice již oslabeny o vyfaulované hráčky a postupně zmenšovaly rozdíl.

TJ BIŽUTERIE JABLONEC N.NISOU – BC BENEŠOV 75:60 (16:12,38:25,62:41)

Dlasková T. 26 (2 trojky), Jandačová N. 10, Hájková B. 8 (1 trojka), Hrušková V. 6, Beznosová V. 5, Crháková L. 5, Vrkoslavová D., Bejblová A., Říhová K.