PRVNÍ ZÁPASY V NOVÉM ROCE 2013

přidáno: 8. 1. 2013 2:36, autor: Basket Benešov
První zápas v novém roce proběhl v sobotu v Kralupech. Po 2 týdnech jsme pořádně chytly balon do rukou a šly hrát. První čtvrtinu domácí hráčky vyhrály o 11 bodů a naše hra nebyla nejlepší. Do dalších 10-ti minut jsme nastoupily s odhodláním dotáhnout skóre, ale štěstí nám nepřálo, koše nepadaly a výsledek na konci této části hry 46:20. O přestávce jsme nabraly síly a podle slov trenérky jsem se minutu od minuty zlepšovaly. To bohužel nestačilo k tomu, abychom zápas obrátily v náš prospěch. Na tabuli svítilo po 40-ti minutách 82:58.

BK KRALUPY JUNIOR – BC BENEŠOV 82:58 (23:12,46:20,64:40)

Jandačová N. 16, Beznosová V. 10, Hájková B. 8, Dlasková T. 6, Hrušková V. 6 (1 trojka),
Chotašová T. 6 (2 trojky), Vrkoslavová D. 4, Růžičková K. 2, Michálková I.

TH 24/13 – 32/15

Fauly 23/22

V neděli odpoledne jsme vyrazily do nedalekého Kladna. Do zápasu jsme vstoupily s velkou chutí po vítězství a 1.čtvrtinu vyhrály 15:9. Náš tlak neustal ani ve druhé části hry a na tabuli svítilo 20:30. Po poločase na nás soupeřky vyrazily se zónovou obranou a náš náskok postupně snižovaly. Ale my jsme se nezalekly a na konci této čtvrtiny 41:49. V posledních 10-ti minutách utkání jsme se opět sebraly a vyhrály celé utkání o 12 bodů.

SOKOL KLADNO – BC BENEŠOV 60:72 (9:15,20:30,41:49)

Chotašová T. 15, Hájková B. 13, Jandačová N. 11, Remešová K. 11, Dlasková T. 10, Beznosová V. 6, Hrušková V. 4, Vrkoslavová D. 2, Růžičková K., Michálková I.