To byl příjemný víkend

přidáno: 10. 12. 2017 22:41, autor: Milan Míka

BC Kolín - BC Benešov  33:66 (12:15, 11:16, 6:22, 4:13)

Očekávali jsme tuhý odpor od soupeře, který v sobotu porazil Spartu a do 7.minuty druhé čtvrtiny se varování naplňovalo (21:21). Ještě v půli utkání byl náš náskok nevýrazný (23:31).

Po přestávce jako by jsme se rozpomněli, že musíme něco udělat, aby už soupeř nedával snadné koše z nabíhání ze slabé strany a po doskoku pod naším košem. Celkem se zlepšila obrana, nastartovali jsme rychlý protiútok a najednou nebylo „co řešit“.

Eliška Hálová si uvědomila, že nemusí všechno střílet a předvedla několik pěkných asistencí, Monča řádila v útoku i v obraně, Natka (konečně) předvedla, jak je úspěšná při doskoku v útoku a i proto jsme jí prominuli sérii „zapařených šoupaků“. Lenka si uhrála taky svůj standart pod koši a ostatní hráčky bojovaly a uhrály svůj díl pro příjemné vítězství.

Prostě to byl pozitivní víkend, kterým jsme si dali dárek pod stromeček.