ZAČÁTEK SEZONY 2 PROHRY

přidáno: 1. 10. 2012 6:49, autor: Basket Benešov
Vstup benešovských hráček do prvního utkání sezony nebyl špatný. Většinu 1.čtvrtiny držely děvčata se soupeřkami krok a těm se poslední dvě minuty první části podařilo odskočit na rozdíl 8 bodů kvůli několika rychlým košům. Ve 2.čtvrtině nebyly domácí hráčky nijak výrazně přehrávány, ale nedokázaly zabránit navyšování soupeřova náskoku. Tato část byla zlomovým bodem utkání. Soupeřkám se začalo více dařit i ve střelbě z dálky. Nebylo tomu však i v případě benešovských hráček ba naopak. Nedařilo se vůbec a v polovině zápasu svítilo na tabuli 19:41. Během 3.čtvrtiny se rozdíl ještě navyšoval. Poslední část utkání nepřinesla žádné velké změny ve stylu hry, ale byly v ní i nějaké světlé okamžiky, ty ovšem nepřinesly nic víc než drobné snížení konečného výsledku na 50:73.

BC BENEŠOV – SOKOL KLADNO 50:73 (11:19,19:41,31:58)

Chotašová T. 16 (2 trojky), Hájková B. 13, Beznosová V. 6, Jandačová N. 5, Michálková I. 4,

Hrušková V. 3 (1 trojka), Růžičková K. 2, Vilímovská M. 1, Vrkoslavová D., Bejblová A., Říhová K.

TH 23/5 – 24/15

Fauly 22/19

V nedělním zápase se hráčkám Benešova ze začátku dařilo zapomenout na tu hrůzu z předešlého dne a soustředit se na nový zápas. Až do poločasu se benešačky se soupeřkami přetahovaly bod po bodu a hosté zvítězili 29:33. Zlomový byla tentokrát 3.čtvrtina, ve které benešovské juniorky nedokázaly udržet soupeře na dosah a ten jim odskočil na největší dosavadní rozdíl 12-ti bodů. Čtvrtá část sice domácí hráčky vyhrály, ale to jim nikterak nepomohlo k celkové výhře.

BC BENEŠOV – BK KRALUPY JUNIOR 65:76 (15:14,29:33,47:59)

Jandačová N. 24, Chotašová T. 11 (1 trojka), Beznosová V. 7, Hrušková V. 6, Hájková B. 6,

Vrkoslavová D. 5, Růžičková K. 3, Michálková I. 3, Bejblová A., Vilímovská M., Říhová K.