Kadetky U17‎ > ‎Kadeti U17‎ > ‎

Kadeti U17 - výpis článků

ČLÁNKY - SOUPISKA - TABULKA - FOTOGALERIE

Sledujte novinky z týmu na facebooku

přidáno: 18. 3. 2016 15:01, autor: Tomas Masar   [ Aktualizováno 18. 3. 2016 15:02 uživatelem Jakub Malý ]

Kadeti vybojovali ligu pro sezonu 2015/2016

přidáno: 21. 7. 2015 12:33, autor: Tomas Masar   [ Aktualizováno 21. 7. 2015 12:39 uživatelem Jakub Malý ]

Benešovští kadeti sehráli svoji kvalifikační skupinu na Kladně a přes prvotní obavy z čtyřčlenné skupiny a nevyzpytatelných soupeřů nakonec obsadili první místo s bilancí 3 výher 0 porážek při skóre 226:130.

Úvodní zápas s Mariánskými Lázněmi se ukázal jako nejtěžší, neboť právě tento tým nakonec obsadil druhé místo hned za námi. V utkání jsme mohli sledovat vyrovnanou partii, kterou pro sebe hráči Benešova utrhli až v závěrečné pětiminutovce především díky skvělé produkci trojkové střelby. Konečný výsledek 61:46 neodpovídá vyrovnanosti utkání a hráči obou týmů si zaslouží kredit za celý průběh utkání.
V utkání byl hybnou silou benešovského útoku Honza Zídek, který s 22 body vedl BC Benešov za vítězstvím.

V druhém utkání jsme nastoupili proti Teplicím. Tento tým se v sezoně rozhodl nastupoval v kategorii U15 s hráči ročníku 1999, kteří oficiálně patří do kategorie U17. Tímto utrpěla jakákoliv možná připravenost na těžké kvalifikační zápasy. Benešov nenechal nikoho na pochybách a spláchl Teplice hned na začátku 0:23, aby udělal přítrž jakémukoliv odporu. Na konečném stavu 38:84 se podílela celá dvanáctka hráčů, kterým vévodil Matěj Bareš s 25 body. 

V posledním utkání s domácím Kladnem šlo o hodně. Domácí potřebovali vyhrát, aby si udrželi naději na druhé místo a případnou baráž, hostující Benešov chtěl vyhrát a nespoléhat na výsledek posledního zápasu Mariánských Lázní.
Domácí Kladno vedené reprezentačním křídlem Ikongou-Djohn-Ngatse a hnáno více jak padesátkou fanoušků se chtělo poprat o výsledek, ale kromě úvodních 5 minut nemělo nárok. Hosté si šli zodpovědně pro výhru a když trojice ( Bareš,Budil,Látal) zcela vymazala Ngatseho nemělo Kladno jedinou zbraň jak bojovat o výsledek.
V utkání se opět projevila šíře kádru Benešova, kde nastupovala celá dvanácti členná rotace zatímco Kladno muselo ,,utavit" svých 6 nejlepších hráčů. Konečný stav 46:81 znamenal přímý postup do ligy U17 pro rok 2015/2016

 

Výkon se podřizoval soupeři

přidáno: 29. 10. 2014 12:02, autor: Jakub Malý   [ aktualizováno 29. 10. 2014 12:02 ]

Kadeti vycestovali na svoje první venkovní zápasy do Mladé Boleslavi a Varnsdorfu. Obě utkání nabídla zcela odlišné výkony, výsledky, ale také pohled na benešovské hráče. V sobotu se kadeti protrápili k výhře nad poslední Boleslaví, v neděli potom v okleštěné sestavě a proti prvnímu týmu tabulky se vyšponovali k ohromnému výkonu, kde padli po velmi dobrém výkonu až v prodloužení.

V sobotním utkání nastupovali kadeti, proti týmu Mladé Boleslavi, který okupuje chvost tabulky. Hostující hráči se snad před zápasem nastavili hlavy, že se zápas vyhraje sám a úvod utkání laxně darovali domácím. Po důrazném time-outu se vrátili hráči jako vyměnění. Agresivní obrana, rychlý přechod do útoku a velké množství zakončení dostávalo kadety znovu do hry. Velmi rychle smazali úvodní manko a z 9:2 se vyšplhali k vedení 9:11. Bohužel velmi nízké procento střelby sráželo hosty a nedovolilo odskočit do vedení. Druhá a třetí čtvrtina nabídla reálný obraz poměru sil. Hosté velmi dobře bránili, což jim umožňovalo vyrážet do rychlých protiútoků, kde však až velmi často žalostně selhávali. I přes velké kvantum neproměněných střel si po 30- ti minutách vybudovali benešáci náskok 24:43. Závěrečnou desetiminutovku však kadeti absolutně nezvládli. Pod dojmem vedení si nepřipouštěli kolaps a doslova odchodili závěr utkání. Domácí začali stahovat bod po bodu náskok kadetů a ještě se mohlo odehrávat drama. To však hosté odmítli, zlepšili v závěru obranu a ubráni svůj náskok v poměru 45:54.

AŠ Mladá Boleslav- BC Benešov 45:54 ( 11:11, 16:26, 24:43)

Body: Fučík 19, Bareš 13, Budil 11, Strachota 10

V neděli se role otočili a kadeti cestovali jako outsider na daleký sever do Varnsdorfu. Hostující tým vinou prázdnin a nemocí odjížděl pouze v 7 hráčích s touhou odevzdat co nejlepší výkon a poprat se o dobrý výsledek.

Úvod utkání vůbec nenasvědčoval, že Benešov je outsider. Pohyblivá sestava kadetů s vysokou úspěšností střelby dělala domácím velké problémy. Varnsdorf byl evidentně zaskočen a první čtvrtinu prohrál 11:14. Druhou čtvrtinu zahájili domácí velkým náporem a několika šťastnými střelami se dostali do euforie. Benešáci vůbec nedokázali v druhé desetiminutovce konkurovat domácím a jen přihlíželi, jak narůstá jejich ztráta. V poločase vedli domácí 40:26 a zdálo se rozhodnuto. Ještě v 5 minutě třetího dějství nikdo nepochyboval o osudu utkání, protože domácí Pasovský zvyšoval na 50:30. V tu chvíli však benešáci zapnuli na vyšší obrátky. V okleštěné sestavě limitované fauly začali bránit celoplošně s velkým počtem zisků, obětavost, nasazení a především zlepšená střelba. Najednou bylo benešáků plné hřiště a domácím se rozpadala hra. Vše vrcholilo ve čtvrtém dějství, kdy hosté dotahovali ztrátu až do momentu 72:70 a 3s do konce. V tento moment byl faulován hostující benjamínek Dominik Papírník a dostal možnost dvou trestných hodů. V bouřlivé atmosféře proměňuje chladnokrevně obě šestky a poslal zápas do prodloužení. Zde si hosté dlouho drželi mírný náskok, po vyfaulování dvou klíčových pivotů a nemožnosti střídat si domácí vynutili několik šestek, které proměnili a vyrovnali. Necelou minutu před koncem potom rozhodčí otočil jasný out v neprospěch Benešova a domácí si po dalším získaném fauly již závěr pohlídali díky trestným hodům.

TJ Slovan Varnsdorf- BC Benešov 81:77 pp. ( 11:14, 40:26, 57:48, 72:72)

Body: Hála 23, Bareš 19, Fučík 15, Strachota 11, Papírník 6, Řejha 2, Suchý 1

Odehráli jsme dvě naprosto odlišná utkání s různou kvalitou soupeřů. Bohužel náš výkon je pořád závislý na kvalitě soupeře. Čím lepší soupeř tím roste i náš výkon. Daleko více jsem spokojen s nedělním utkáním, kde zápas snesl velmi přísné měřítko a nás jen může mrzet, že jsme zápas nedovedli k výhře. Můžeme opět hledat problém u sebe nechat si domácí utéct až na 20 bodů je moc a opět stará známá písnička jsou trestné hody. V takovém zápase mít šestky 32/13 je katastrofa a mentální selhání všech kluků. Ale abych kluky jen nekritizoval, musím smeknout a uznat jejich kredit za famozní návrat do utkání!!

Tomáš Masár

První zápas, první výhra a hned ,,kilo"

přidáno: 3. 10. 2014 2:58, autor: Basket Benešov   [ Aktualizováno 3. 10. 2014 2:58 uživatelem Jakub Malý ]

Kadeti rázně vykročili do nové sezony. V prvním utkání KP U17 zvítězili naši hráči vysoko nad svými soupeři z Berouna. Co však všechny přítomné muselo těšit více než výsledek je hra, kterou se domácí výběr prezentoval. Agresivní celoplošná obrana, velmi dobrý obraný doskok a rychlá hra směrem dopředu znamenali atraktivní podívanou pro přítomného diváka.
I když je ve výkonu ještě spousta chyb, hráči nám ukázali, že je na čem stavět! Nejpozitivnějším faktorem zápasu potom byl, že všech 9 domácích hráčů odehrálo zápas ve velkém tempu a hráči z lavička podali stejně dobrý výkon jako hráči v zahajovací sestavě.Komentář trenéra: Na začátek sezony to nebyl špatný výkon. Víc než samotný výsledek mně těší předvedená hra. Prezentovali jsme se basketem, který se klukům s Kubou Vondráčkem a Jirkou Pavýzou snaží vštípit. To je agresivní celoplošná obrana, rychlý přechod do útoku a týmová hra. Výsledek nakonec vyplynul z naší dobré hry, ale ve výkonu ještě najdeme spoustu mezer. Máme tedy co zlepšovat, ale také máme na čem stavě.

BC Benešov U17- BK Beroun U17 106:42 ( 29:19, 49:28, 76:39)

Body: Bareš 24, Fučík 20, Strachota 19, Hamajda 18, Budil 16, Foubík 4, Suchý 4, Papírník 1, Hála 0

TH: 17/11

Autor: T. Masár

Slaný kadetům zhořkl

přidáno: 6. 3. 2014 3:36, autor: Basket Benešov   [ Aktualizováno 6. 3. 2014 3:36 uživatelem Jakub Malý ]

Benešovští kadeti nezvládli dohrávku odloženého utkání ve Slaném a po zpackané poslední čtvrtině si odvezli debakl 108:64.

Úvod utkání vyšel domácímu výběru skvěle, ve své malé tělocvičně dostal hosty z Benešova pod tlak a rychle si vytvořil náskok 23:9. Hosté však nesložili zbraně a zlepšenou obranou a pestrým útokem dokázali první dějství dovést až k výsledku 25:23. Druhá čtvrtina opět vyšla domácím, když zastavili rychlý přechod benešáků a naopak sami proměňovali lehké koše. V poločase tak Slaný vedl 45:33. Třetí čtvrtina byla ve znamení přetahované, kdy si domácí výběr stále udržoval své vedení kolem deseti bodů. Po 30 minutách svítil na tabuli stav 55:70.

Všichni přítomní diváci se již těšili na dramatickou koncovku. Bohužel to co se stalo v hlavách hostujících hráčů, roztrhalo všechna očekávání a ještě dlouho bude budit ze spaní trenéry Benešova. Hostující výběr absolutně odevzdal poslední desetiminutovku. Laxní obrana, laciné ztráty v útoku a nulová chuť poprat se o výsledek měli za následek drtivou poslední čtvrtinu 38:9, která dala razítko na konečný výsledek 108:64

 

ŠSK 3. ZŠ Slaný- BC Benešov 108:64

Autor: T. Masár

Sedmnáctka zatápěla favoritům

přidáno: 4. 2. 2014 14:28, autor: Basket Benešov   [ Aktualizováno 4. 2. 2014 14:28 uživatelem Jakub Malý ]

Benešovští kadeti odehráli další dvojkola, když se představili na palubovkách favoritů z Poděbrad a Nymburku. Předešlé výsledky, kdy kadeti v listopadu podlehli o 30 respektivě 40 bodů budili respekt. Hosté se však nezalekli a ukázali, že rostou zápas od zápasu.

V prvním utkání nastoupili benešovští kadeti na palubovce silných Poděbrad. Tento tým se opírá především o 2 výrazné individuality, které vládnou pod košem. Domácí tým vstoupil do zápasu velmi aktivně a snažil se vyvíjet na hosty tlak především na útočné polovině. Hosté se od úvodu nedokázali vyrovnat s nastaveným metrem utkání a především v obraně hráli velmi naivně, když vyprodukovali za první poločas neuvěřitelné množství faulů a domácí tým zaznamenával lehké body z trestných hodů. Hosté vyprodukovali za první poločas hned 22 faulů, z nichž domácí tým měl možnost střílet 36 trestných hodů. Domácí byli velmi úspěšní a první poločas i díky mentálnímu selhání kadetu vyhráli 47:25. Do druhého poločasu nastoupili aktivněji hosté a najednou to byli domácí, kdo zaznamenával spoustu faulů a posílal hosty k trestným hodům. K tomu hosté přidali velmi dobrou obranu a rázem bylo opět o co hrát. Po 30 minutách bylo vedení domácích 57:41. V závěrečné čtvrtině se hosté několikrát dostali na dostřel až 8 bodů, ale bohužel nikdy nedokázali manko smazat. Domácí díky 2 trojkám v závěru ještě navýšili výhru na 70:50.

Basket Poděbrady – BC Benešov 70:50


V neděli odcestovali kadeti do Nymburka ve velmi okleštěné sestavě jen s 8 hráči. Pokud však někdo očekával, že domácí Nymburk provede s úzkou rotací hostů rychlý proces, musel být překvapen. Hosté podali velmi statečný výkon a celých 40 minut se drželi na dostřel a dokonce bojovali o vítězství. Domácí tým Nymburka se nedokázal za celý zápas vypořádat s nátlakovou obranou hostů a měl velké problémy v útočné fázi. Z velmi dobré obrany hosté těžili a mohli vyrážet do rychlých brejků, bohužel až velmi často kadeti zahodili jednoduché šance na koš a dávali míč zpět do rukou Nymburka. I přes prohru však hosté zanechali velmi dobrý dojem a je vidět, že výkony jak týmové tak individuální jdou zápas od zápasu nahoru.

BCM Nymburk B- BC Benešov 67:56

Do obou zápasů jsme nastupovali s obavami, protože doma jsme dostali velké výprasky a na venkovní palubovce jsme vždy o něco slabší než doma. Kluci nám však předvedli, že už se vypořádali s nervozitou ze začátku sezony a předvedli velmi dobré výkony. Především v neděli, kdy jsme čelili obrovské přesile nejenom herní, ale také fyzické jsme předvedli skvělý výkon. Je vidět, že kluci chtějí pracovat na tréninku a potom se to také odráží na hřišti. Jsme schopni hrát vyrovnaně s týmy, které mají starší a fyzicky vyspělejší kluky a naši mladí hráči, kteří patří ještě i do u15 předvádějí opravdu velmi dobré výkony. A pokud vydrží v tréninkové morálce nadále určitě se máme nač těšit.

Autor: T. Masár

Kadeti dokázali využít domácí prostředí

přidáno: 18. 11. 2013 4:48, autor: Basket Benešov   [ Aktualizováno 18. 11. 2013 4:48 uživatelem Jakub Malý ]

Benešovská U17 nastoupila v domácím prostředí proti týmům Mladé Boleslavi a Varnsdorfu. V obou utkáních předvedla velmi slušný výkon a dokázala si připsat první dvě výhry v soutěži.

Sobotní utkání proti Mladé Boleslavi začalo pro domácí tým velmi dobře, když si dokázal hned v první čtvrtině vybudovat náskok. Ten udržovali po celou první desetiminutovku především díky agresivní obraně a přesně střelbě. Po 10-ti minutách tak vedli domácí 19:10. Druhá čtvrtina přinesla polevení v obraně, čehož hosté využívali pro jednoduché body a především ke snížení po prvním poločase na 35:30. Do druhého poločasu vstoupili domácí hráči s odhodláním opět odskočit soupeři. K tomu vedla cesta přes kvalitní obranu, která je zdobila v úvodu utkání. Když se k tomu přidalo několik pohledných útočných akcí, které byly zakončeny košem, vedli kadeti po třech čtvrtinách 10-ti bodovým rozdílem. V poslední čtvrtině prokázali domácí hráči velkou vůli a odhodlání k výhře, když nepovolili soupeřům jedinou šanci k návratu do utkání. Naopak sami navyšovali své vedení až na konečných 70:53.

BC Benešov- AŠ Mladá Boleslav 70:53

Body: Červený 25,Bareš 15, Burian 14, Hamajda 9,Budil 3,Foubík 2

V nedělním ranním utkání domácí Benešov přivítal soupeře ze severu a to Varnsdorf. Úvod utkání vůbec nenasvědčoval, že hosté mají za sebou dlouhou cestu a byli to právě hráči ze severu, kteří diktovali tempo hry. Hostující tým hýřil nadšením a především svou zonovou obranou dělal domácímu týmu velké problémy. Benešovští hráči se nedokázali vůbec soustředit a zaslouženě prohráli první čtvrtinu jasně 6:18. Druhá čtvrtina byla ze strany kadetů jako den a noc. Přesná střelba z dálky, pohyb v útoku a především chuť porvat se o výsledek stáli za postupným ukrajováním z vedení hostů. I když měli domácí stále okénka v obraně tak v poločase prohrávali už jen nejtěsnějším rozdílem 35:36. Třetí čtvrtina byla ze strany obou týmů přetahovaná o každý koš. Ani jeden tým neměl výrazně navrch, ale domácí výběr se po 30-ti minutách poprvé dostal do vedení, když odskočil na 51:50. Závěrečnou čtvrtinu zvládli domácí stejně kvalitně jako v sobotním utkání. Celoplošná obrana, která nedala hostům ani metr prostoru, spolu s několika jednoduchými koši znamenaly odskočení na 58:53. Domácí poté dokázali udržet své tempo na obranné polovině a dokázali ještě přidat 4 body a zvítězili o víkendu i podruhé tentokrát 62:54.

Komentář trenérů:
Jsme strašně rádi, že jsme s U17 konečně urvali vítězství. Na klucích je každý trénink vidět obrovské zlepšení a bylo jen otázkou času, kdy je přetavíme ve výhry. V zápasech bylo skvělé, že jsme vždy udrželi rotaci 12-ti hráčů a všichni drželi tempo a nasazení. Teď jen doufáme, že kluci udrží nastolené tempo v trénincích a věříme, že výhry budou přibývat.


BC Benešov-TJ Slovan Varnsdorf  62:54

Body: Červený 23,Bareš 16,Burian 9, Budil 7,Hamajda 5, Folprecht 2

Autor: T. MasárSedmnáctka se zalekla výhry.

přidáno: 4. 11. 2013 4:54, autor: Jakub Malý   [ aktualizováno 4. 11. 2013 4:54 ]

Kadeti cestovali na palubovku dosud neporažených Peček. Po třicet minut sahali po výhře. Bohužel v posledním dějství se doslova výhry zalekli a odešli poraženi vysokým rozdílem.

Úvod zápasu vyšel hostům dokonale a zaskočili domácí Pečky. Aktivní obrana slavila úspěch a hosté vyráželi do rychlých protiútoků. Bohužel si však nedokázali vypracovat výraznější vedení, a tak po 10-ti minutách vedli jen 6:13. Hostům činila velký problém především statická zónová obrana domácího týmu. Od druhé čtvrtiny se k tomu přidaly i problémy na obrané polovině. Hostům způsoboval problémy v obranné fázi pohyb domácího celku a přesná střelba z dlouhé vzdálenosti. Hosté se však drželi a v poločase prohrávali nejtěsnějším rozdílem 29:28. Třetí čtvrtina vyšla opět hostům a ti se dokázali odtrhnout na rozdíl 38:44. Bohužel vedení hosté neudrželi a po 30-ti minutách byl stav 43:45. Závěrečná čtvrtina bylo pro benešovské kadety jako špatný sen. Mladí hráči se doslova zalekli výhry a odevzdali domácímu celku závěrečnou desetiminutovku v poměru 27:5 a zápas celkově 70:50.

Na hráčích však opět bylo vidět zlepšení, když se tři čtvrtiny zápasu drželi s favoritem. A za 14 dní snad již zlepšené výkony potvrdí a přetaví v domácím prostředí ve výhru.

Basketbal Pečky- BC Benešov 70:50 ( 6:13,29:28,43:45)

Body: Bareš 24, Fučík 13, Budil 5, Suchý 4, Burian 2 Strachota 2

Kadeti nestačili na favorita

přidáno: 29. 10. 2013 17:59, autor: Basket Benešov   [ Aktualizováno 29. 10. 2013 17:59 uživatelem Jakub Malý ]

Benešovští kadeti U17 cestovali k dalšímu utkání na palubovku vysoce favorizovaného Českého Brodu. Domácí tým nastupuje s hráči, kteří mají zkušenosti z ligových soutěží, a v zápase byli tyto rozdíly velmi znát. I přes vysoký rozdíl ve skóre je však nutné kluky pochválit, protože v určitých pasážích zápasu jsme byli domácímu výběru vyrovnaným soupeřem.

Domácí tým vstoupil do utkání velmi aktivně a velmi brzy vedl 7:0. Hostujícím hráčům z Benešova dělala problém především fyzičtější vyspělost a agresivita domácích. Když se hosté dokázali srovnat s hrou Českého Brodu, snížili vedení na 9:8. Poté však domácí znovu zapnuli na vyšší stupeň a první dějství ovládli jasně 32:14. Druhá čtvrtina kopírovala průběh té první. Domácí tým především díky chybám hostů vesele navyšoval vedení. Vždy když se hosté však koncentrovali tak byli domácím statným protivníkem. Ale na víc než na poločasový stav 50:22 to nestačilo. Třetí čtvrtina znamenala pro hosty z Benešova pohromu. Lehké ztráty nabízely domácím zcela jednoduché body, a tak domácí ovládli tuto desetiminutovku 41:9 a uvrhli hosty pod těžkou deku. Do poslední čtvrtiny však benešovští kadeti zmobilizovali síly a po 8 minut poslední čtvrtiny vedli 8:10. Bohužel v posledních dvou minutách přišel totální kolaps a možná také úbytek sil, protože hosty stálo mnoho úsilí čelit fyzičtějšímu soupeři. Tuto dvou minutovku prohráli hosté 0:18 a bohužel prohráli i tuto čtvrtinu jasně 25:10. I přes vysokou prohru je nutno najít na zápase pozitiva. Benešovští kadeti byli při plném nasazení schopni držet krok s daleko silnějším výběrem Českého Brodu. Bohužel se opět nevyvarovali mnoha chyb.které je stáli lepší výsledek, ale opět jsme mohli vidět záblesky, na kterých snad již půjde stavět základy naší hry.

TJ Slavoj Český Brod- BC Benešov 116:41


Body: Bareš 12, Fučík 6, Burian 5, Hamajda 4, Strachota 4, Hála 3, Foubík 2, Prchlík 2, Budil 2,Boťa 1

Autor: T. Masár

Sedmnáctka se výhry v domácím prostředí nedočkala

přidáno: 21. 10. 2013 2:30, autor: Basket Benešov   [ Aktualizováno 21. 10. 2013 2:30 uživatelem Jakub Malý ]

Benešovští kadeti nastoupili v domácím prostředí proti soupeřům z Nymburka a Poděbrad. Bohužel ani jeden tým nedokázali porazit a tak stále čekají na první výhru v sezoně.

V sobotním utkání nastoupil domácí výběr proti Nymburku a hned úvod utkání nám ukázal, že benešáci budou hrát proti velmi dobře fyzicky a silově vybavenému týmů Právě tento fakt zdravé agresivity dělal domácím velký problém, ale i tak dokázali držet prvních 5 minut hosty krok. Od této doby však přišel zlom a domácí tým, i když se velmi snažil, tak spíše sledoval nárůst rozdílu ve skóre. Hlavní důvodem byli jistá laxnost v obraně, ale především velká zbrklost v útoku kde domácí tým zahazoval i největší šance. Bohužel tento trend utkání vydržel po celých 40 minut a tak si hosté odvezli z palubovky Benešova vysoké vítězství v poměru 42:90.

BC Benešov- Basketbal Nymburk 42:90 ( 13:22, 24:47,34:72)

Body: Fučík 15, Červený 8, Burian 7, Hamajda 5, Bareš 3, Papírník 2, Burian 2

V nedělním utkání přijel do Benešova tým Poděbrad. Domácí tým opět vstoupil do zápasu velmi aktivně a po celou první čtvrtinu z něj sálala energie a touha po první výhře. Tomu také nasvědčovalo vedení po první části 20:17. Bohužel všechny tyto aspekty hry se poté na 25 minut zcela vypařili a domácí tým nechal Poděbrady, aby si na palubovce dělaly, co chtěly. Především týmová spolupráce u domácí týmu zcela zmizela. Domácí výběr zapnul až 5 minut před koncem zápasu, ale na nic jiného než úpravu rozdílu to nestačilo. Nutno, ale říct, že pokud budou kluci předvádět takový basketbal jako v neděli po těch 15 minut jistě se dostaví lepší hra, ale také vítězné zápasy.

BC Benešov- BK Poděbrady 69:93 ( 20:17,36:48,48:75)

Body: Červený 20, Burian 12, Strachota 11,Hála 7, Fučík 6, Suchý 5, Řejha 4, Papírník 4

Autor: T. Masár

1-10 of 12