Slaný kadetům zhořkl

přidáno: 6. 3. 2014 3:36, autor: Basket Benešov   [ Aktualizováno 6. 3. 2014 3:36 uživatelem Jakub Malý ]

Benešovští kadeti nezvládli dohrávku odloženého utkání ve Slaném a po zpackané poslední čtvrtině si odvezli debakl 108:64.

Úvod utkání vyšel domácímu výběru skvěle, ve své malé tělocvičně dostal hosty z Benešova pod tlak a rychle si vytvořil náskok 23:9. Hosté však nesložili zbraně a zlepšenou obranou a pestrým útokem dokázali první dějství dovést až k výsledku 25:23. Druhá čtvrtina opět vyšla domácím, když zastavili rychlý přechod benešáků a naopak sami proměňovali lehké koše. V poločase tak Slaný vedl 45:33. Třetí čtvrtina byla ve znamení přetahované, kdy si domácí výběr stále udržoval své vedení kolem deseti bodů. Po 30 minutách svítil na tabuli stav 55:70.

Všichni přítomní diváci se již těšili na dramatickou koncovku. Bohužel to co se stalo v hlavách hostujících hráčů, roztrhalo všechna očekávání a ještě dlouho bude budit ze spaní trenéry Benešova. Hostující výběr absolutně odevzdal poslední desetiminutovku. Laxní obrana, laciné ztráty v útoku a nulová chuť poprat se o výsledek měli za následek drtivou poslední čtvrtinu 38:9, která dala razítko na konečný výsledek 108:64

ŠSK 3. ZŠ Slaný- BC Benešov 108:64

Autor: T. Masár