Pečky - venku

přidáno: 8. 2. 2013 1:31, autor: Basket Benešov
Basketbal Pečky - Bc Benešov 57:78

V sobotním ranním utkání jsme nastoupily na palubovce Peček. Obě družstva nastoupily v nejsilnějších sestavách, takže se očekával pohledný zápas.
Začátek zápasu byl vyrovnaný, protože jsme podcenily soupeřky. Dostávaly jsme jednoduché koše a naše střelba nebyla zrovna nejlepší. Po první desetiminutovce jsme vedly pouze o 2 body!
V dalším pokračování zápasu jsme se začaly více koncentrovat na hru a začaly jsme používat nacvičené signály, které nám vycházely. Navíc jsme přitvrdili v obraně, což nám přineslo spoustu protiútoků 2 na 1 a podobně. Opět jsme měly štěstí na kapající vodu ze střechy na palubovku, ale to nás nerozhodilo.
Utkání bylo vyrovnané až do konce třetí čtvrtiny. Do poslední části jsme vstoupili s odhodláním co nejdříve zápas rozhodnout. To se nám také povedlo, vyhrály jsme o 21 bodů.

Basketbal Pečky - Bc Benešov 36:63

Druhý zápas jsme začaly téměř stejně jako ten první, jen jsme si víc dávaly pozor na nepřesné přihrávky a zbytečné ztráty míčů. Také jsme opět využívaly naše signály a presovaly soupeřky. Pres nám přinesl spoustu získaných míčů a snadných bodů. V obraně jsme využívaly různých nabídek k odebrání soupeřkám míče, tím pádem jsme mohly využívat naší největší zbraň, rychlý protiútok. Ve 2. zápase jsme soupeřkám utekly již po 2. desetiminutovce, která skončila 20:36 a pokračovaly jsme s navyšováním našeho skóre až do konečného výsledku.
Comments