Žákyně zůstávají neporaženy

přidáno: 27. 10. 2012 1:13, autor: Basket Benešov   [ aktualizováno 27. 10. 2012 1:13 ]
 Naše první utkání venku nám přineslo hodně bodů. Nastoupily jsme v osmičlenné sestavě, zápas začal o trochu déle, než jak bylo v plánu a v průběhu zápasu začala kapat voda ze stropu, ale takové drobné chybky domácích pořadatelů nás nerozhodily. Do zápasu jsme nastoupily lépe než soupeř a hned od začátku měli velký náskok. Bohužel některé střely byly zbrklé a nepřesné, ale i přes nedané dvojtakty a střely z dálky skončilo první dějství 5:28. V druhé části soupeřky daly pouze 1 koš díky naší presující a zónové obraně. V útoku nám vycházely signály a zlepšila se nám i střelba, čtvrtina skončila 7:53. Po kratší poločasové přestávce nám trenér sdělil, že jestli nevyhrajeme víc jak o 80 bodů, nepojedeme do McDonaldu. I s touto motivací jsme vstoupili jako vždy velmi laksně, ale i přes špatný začátek jsme se dokázaly vrátit do zápasové pohody a třetí dějství skončilo o 65 bodů. V poslední části se nám dařila střelba i obrana, zápas jsme vyhrály o 89 bodů, proto jsme po druhém zápase jely do McDonalda. :-)

Basket Poděbrady - BC Benešov 25:114

Body: Dlasková 29(5/1), Šedivá 26(14/10), Studničková 23(2/1), Sotáková 14, Nováková 12(6/2), Budilová 8, Bejblová 2, Kosíková

Fauly- 19:16

Šestky- 19/3:27/14

Druhý zápas byl pro nás zábavnější. Sice naše střely byly někdy zbrklé, ale více bylo střel přesných. I v tomto zápase jsme měli dost sil udržet si náskok. Téměř celý zápas jsme hrály zónu, která se nám osvědčila. V první čtvrtině jsme se nedopouštěly velkých chyb, proto skóre bylo 4:25. I hra ve druhé části se vyvíjela dobře a rychle. Nadále se nám dařila střelba i obrana, druhá část skončila 10:43. Do dalšího dějství jsme vstoupily vesele a dokonce to bylo znát i na naší hře. Hra byla zábavnější a utíkala rychleji, než jsme čekaly. Do poslední části jsme šli s náskokem 53 bodů. Tato část nás velmi bavila, protože jsme používaly zónovou obranu 2-3 a nadále se nám dařila i útočná fáze. Zápas jsme vyhrály o 67 bodů.

Basket Poděbrady - BC Benešov 17:84

Body: Studničková 26(4/2), Nováková 11(2/1), Sotáková 11(1/1), Dlasková 10, Kosíková 9(2/1), Budilová 7(2/1), Šedivá 6, Bejblová 4