Zhodnocení sezóny 2011/2012

přidáno: 9. 7. 2012 7:38, autor: Basket Benešov
Letošní sezonu můžeme rozdělit na dvě části. V té první jsme hráli Divizi a ve druhé Žákovskou ligu.

V Divizi jsme s holkama bojovali o postup do Žákovské ligy (což se mám i následně podařilo). Tuto část sezony můžeme hodnotit velice kladně. Nejenom, že se nám dařilo vítězit, ale hlavně děvčata předváděla kolektivní a pohledný basketbal. Divizi jsme zvládli s jedinou porážkou a skončili tak na 1. místě, což nám zaručilo postup do Žákovské ligy.

Liga byla bohužel ovlivněna zraněními, dovolenými, lyžařskými kurzy a nemocemi. Diky tomu všemu jsme poměrně dost zápasů odehráli s minimálním počtem hráček, nebo s dívkami ročníku 2001 a mladšími. Nejvíce sezonu ovlivnilo vážné zranění Rádi Šedivé, které utrpěla hned na začátku ligové sezony. Ve většině zápasů holky bojovali a byli i lepší než soupeřky, ale bohužel jim nasazení vydrželo pouze 3.čtvrtiny zápasu a to v basketbale na vítězství nestačí. Ligu jsem zakončili přesně opačně než Divizi a to pouze s jednou výhrou, což stačilo až na 7. místo.

Nutno říci, že tato sezona byla pro holky velkou zkouškou a hlavně získali cenné zkušenosti, které mohou dál využít. V následující sezoně si "odpočineme" v krajské soutěži, hlavně kvůli značnému omlazení kádru. Tuto soutěž se budeme snažit nepodcenit a pokusíme se ji vyhrát a tím si vybudovat dobrou pozici na ligovou účast pro další sezonu.

Za uplynulou sezonu patří velké poděkování všem holkám a hlavně rodičům, kteří nás vozili na venkovní zápasy a za jejich podporu a dobrou atmosféru na zápasech domácích.

Jakub Vondráček -  trenér
Comments