Na jihu Čech opět neúspěšně

přidáno: 15. 10. 2017 14:37, autor: Basket Benešov

Další hrací víkend nadregionální soutěže připravil pro benešovské týmy po jednom výjezdu na jih Čech. B-tým hrál v sobotu v Č. Budějovicích. A-tým zajížděl podruhé na palubovku Strakonic.

Sobotní utkání zahájil B-tým velmi dobře. Na palubovce Č. Budějovic se prezentoval velkou bojovností a nápaditou hrou v útoku. Domácí však kralovali v přechodu do rychlého protiútoku, a protože se benešovským hráčům nepodařilo proměnit řadu šancí, tak náskok domácích zaslouženě narůstal. Nicméně po tři čtvrtiny byli hostující hráči domácím důstojným soupeřem a za svoje nasazení si zaslouží pochvalu. Ve čtvrté čtvrtině už došly benešovským hráčům síly a na hřišti kralovali domácí.

Tigers Č. Budějovice – BC Benešov B 99:50

Body: Kocián a Málek 11, Bartoš, Bezkorovayny, Heger, Malknecht a Mošnička po 4, Plešek 3, Korotvička a Kunc 2, Kukura 1

Nejlepší hráč BC Bene – Petr Málek

Nedělní ráno nepřálo A-týmu. Proti šesti takticky skvěle hrajícím domácím se jim nedařilo skoro nic. První poločas i přesto prohráli jen díky vlastním chybám. Do druhé půle však vstoupili hosté příliš ospale a domácí změnili utkání v jednoznačnou záležitost.

 

SKB Strakonice – BC Benešov 70:40

 Body: Boublík 22, Svoboda 5, Brož a Dvorský po 4, Rýdl 3, Korous 2

Nejlepší hráč BC Bene – Honza Boublík

Comments