První polovina dohrána

přidáno: 10. 12. 2017 14:49, autor: Basket Benešov

Druhý prosincový týden skončila první polovina sezóny pro oba benešovské týmy kategorie U15.

Nejprve se ve středu oba týmy utkaly ve druhém vzájemném zápase. A-tým dokázal opět využít svých zkušeností a výškové převahy a vysoko zvítězil.

V sobotu pak B-tým hostil favorizovaný tým ze Strakonic. Domácí hráči vstoupili do zápasu bojácně a bez odhodlání se porvat o dobrý výsledek. Skóre první čtvrtiny bylo proto jednoznačné 2:26. Ve druhé části se hra domácích mladíků výrazně zlepšila a po sedmi minutách přibylo na každé straně po deseti bodech. Ve zbývajících třech minutách ale benešáci odpadli a soupeř se radoval z další bodové šňůry. V druhé půli se domácí i přes velké úsilí soupeři nevyrovnali a zápas tak skončil až příliš vysokým rozdílem.

BC Benešov - BC Benešov B  99:22 (33:5 58:10 80:18)

A-tým: Rýdl Milan 21, Brož Mirek 17, Svoboda Tomáš 12, Korous David 11, Bartoš Václav 10, Povolný Jáchym 8, Rakovič David 8, Sedláček Matěj 6, Dvorský Vojtěch 4, Bobok Jan 2

B-tým: Bezkorovayny Ivan 4, Kocián Tomáš 4, Kukura Lukáš 4, Málek Petr 4, Bartoš Tomáš  2, Heger Tomáš 2, Mošnička Marek 2

BC Benešov B - SKB Strakonice 22:91 (2:26 12:49 18:58)

Body: Malknecht Matyáš 6, Kocián Tomáš 4, Kukura Lukáš 4, Málek Petr 4, Bezkorovayny Ivan 2, Hašek Martin 2

Sezóna bude pokračovat v lednu, a tak všichni členové týmů U15 přejí všem fanouškům Veselé Vánoce a dobrý vstup do roku 2018.