Domácí výhry se Slaným

přidáno: 18. 2. 2013 12:55, autor: Basket Benešov   [ aktualizováno 18. 2. 2013 12:55 ]

BC Benešov – BC Slaný   82-21 (21-0, 21-10, 16-8, 24-3)

Vzhledem k odloženým zápasům jsme tento týden nastoupily již ke druhému dvojutkání . Soupeř ze Slaného přijel oslaben a možná i proto od počátku utkání nebylo pochyb o vítězi. Šlo tedy pouze o to se celý zápas soustředit a nic nepodcenit, zkoušet si věci, které trénujeme a hezky si zahrát. Občas byly k vidění i pěkné akce, bohužel také mnoho nepřesností jak v obraně tak hlavně v útoku, kde jsme až příliš často nedávaly jednoduché koše.

Body: Budilová 17 (1/1), Hálová 16, Bejblová 12 (4/0), Bartoňová L. 9 (2/1), Fučíková M. 8 (1/0), Neprašová 6 (1/0), Říhová 4, Pospíšilová 2, Svobodová 2, Flosmanová 2, Bartoňová L. 2, Fučíková E. 2, Kotoučová (2/0), Jiráčková

Šestky: 11/2 – 6/1

Fauly: 3 – 11

BC Benešov – BC Slaný   83-16 ( 17-10, 24-0, 26-4, 16-2)

Ani druhé utkání naštěstí žádné drama nepřineslo. Krom první čtvrtiny se zápas odehrával jasně v naší režii a skóre se zvyšovalo v náš prospěch. Stejně jako v minulém zápase nám dělaly problémy hlavně dlouhé přihrávky za obranu, soupeř toho nedokázal moc využít, i díky našemu rychlému návratu do obrany, ale silnější soupeři by nás za to mohly trestat, proto si na to musíme dávat pozor. Jinak musíme pochválit, až na malé výpadky, holky v obraně, kdy se jim dokonce podařilo v každém zápase v jedné čtvrtině nedostat ani bod.

Body:Bejblová 21 (5/1), Neprašová 20 (4/2), Budilová 14, Hálová 8, Flosmanová 6, Fučíková E. 4, Pospíšilová 4, Svobodová 2, Bartoňová L. 2, Kotoučová 1 (2/1), Fučíková M. 1 (2/1), Říhová 0, Bartoňová T. 0.

Šestky: 13/5 -0/0

Fauly 5 - 11

Povinnost zvítězit s posledním celkem soutěže jsme zvládly. Teď musíme počkat až se dohraje odložený zápas Kolín – HB Basket. Pokud vše dopadne podle předpokladů a HB Basket prohraje, můžeme se radovat ze 3. místo po základní části. Pokud by to tak dopadlo znovu se utkáme s týmy Kolína a Sadské, což určitě budou dobré zápasy a může nám to pomoc k dalšímu vývoji.

Autorka: Jana Strnadová