PORG venku

přidáno: 10. 2. 2014 3:56, autor: Basket Benešov   [ aktualizováno 10. 2. 2014 3:56 ]
PORG Basket U14 – BC Benešov U14 20-106 (2-37, 4-30, 6-19, 8-20)

Předposlední zápas základní části jsme odehrály na palubovce posledního týmu soutěže, který se dosud ještě neradoval z vítězství. O tom, že vytoužené vítězství si domácí družstvo nepřipíše ani proti nám bylo jasné od úvodních minut. Proto úkolem zápasu bylo si vyzkoušet signály, rychlý protiútok a další herní situace, kterým se neustále v tréninku věnujeme. Velice dobrá byla celoplošná aktivní obrana, kterou jsme spoustu míčů získaly. Na presingu musí být naše obrana postavena, všechny hráčky do jedné až na malé výpadky tento styl obrany dodržovaly a to přineslo zisk balonu a následné jednoduché zakončení, které jsme narozdíl od jiných zápasů většinou proměňovaly. V útoku pořád chybí větší pohyb v podobě jednoduchého „hoď a běž“. Tuto kombinaci jsme párkrát zahrály a byl z toho krásný koš, ale pořád bylo mnoho chvil v útoku, kde naše hráčky po přihrávce stály a koukaly na hráčku s balonem, co s ním vymyslí. Radost jsme mohly mít z rychlého protiútoku, který byl párkrát zahrán perfektně a skončil košem. Pochvalu zaslouží všechny holky, které se na vítězství podílely ať skvělou obranou, krásnými přihrávky, doskokem nebo body.

Příští víkend sehrajeme poslední utkání základní části proti Sadské B. Ať již skončíme 3. nebo 4. můžeme mít radost z herního pokroku všech našich hráček, které pokud na sobě stále budou pracovat, mohou být příslibem pro benešovský basketbal.

Body: Hálová 27 (3/3), Fučíková M. 14, Budilová 12, Neprašová 12, Bejblová 12 (2/0), Bartoňová T. 8, Říhová 7 (2/1), Svobodová 6 (4/0), Vaníčková 4, Krejčíková 2, Bartoňová L. 2, Fučíková E.

TH: 13/6

Autor: Jana Strnadová
Comments